Skoči na vsebino

Dobrodelni koncert za nakup reševalnega motorja


Noise

Priporočene objave

Torej- fantje organizatorji-kapo dol!Dokazujete.da smo ljudje različni.Eni "zidate",drugi bi pa "podiral".Tisto,kar resnično šteje pa je občutek ,da je storjeno nekaj dobrega!

Lp ena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej- fantje organizatorji-kapo dol!Dokazujete.da smo ljudje različni.Eni "zidate",drugi bi pa "podiral".Tisto,kar resnično šteje pa je občutek ,da je storjeno nekaj dobrega!

Lp  ena

jap...ampak z občutki je pa težko življenja reševat, ker te občutek za čas v tem primeru močno prevara????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo. Imam že 4 karte. Pa še nočne nimam, sem si frej uzel oziroma zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem definitvno za tvoj predlog pupa, samo če bo koncert trajal 4 ure ali kolikor je napovedano bo hanzi rabil kakšen stol, zato gre v akcijo za kako "vip" karto v kateri bo vklučen tudi kak stol, sicer ga bo treba pa s sabo prinest. :hmm: in se bojim da sedet pa ne bom mogel med "žurersko" množico.

Jaz bom sigurno kake pol ure pred koncertom na na GR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pmopped1.gif

Na podlagi informacij organizatorja bo možno brezplačno parkiranje motociklov na ploščadi Gospodarskega razstavišča, ki bo pod nadzorom varnostnikov.

partlysunny.GIFZa četrtek so napovedane spomladanske temperature (do 12°C - razpršena oblačnost), tako da ni razloga za neudeležbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti tega cimvec prinesi, ker mislim, da noben od nasih ni v "predprodaji" karte nabavil, tako da jih bos lahko veliko naprej prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti tega cimvec prinesi, ker mislim, da noben od nasih ni v "predprodaji" karte nabavil, tako da jih bos lahko veliko naprej prodal.

Samo da mu ne bo slabo od provizij :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti tega cimvec prinesi, ker mislim, da noben od nasih ni v "predprodaji" karte nabavil, tako da jih bos lahko veliko naprej prodal.

edini problem je, ker moram vse te vstopnice predhodno kupiti (plačati), tako da si ne morem privoščiti viška - SITI BROKER jih ne daje na dobavnico...

potrebujem torej vsaj približno število vstopnic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini problem je, ker moram vse te vstopnice predhodno kupiti (plačati), tako da si ne morem privoščiti viška  - SITI BROKER jih ne daje na dobavnico...

potrebujem torej vsaj približno število vstopnic...

Glej sploh ni panike, se vedno lahko v cetrtek kupimo, ko pridemo tja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smo kaj zmenjeni, da se kje dobimo, da bomo skupaj?? :hmm:

u ja...bodmo skupaj :kva2:

alo pupa :blink: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bo kej prej mogoče dogajal kakšen "poligon"?

Tadej

Glede na najnovejše informacije s strani organizatorja se vrata GRja odprejo ob 19.00, tako da se bo lahko v miru parkiralo motorje in

ogledalo predstavitev delavnic varne vožnje na ploščadi pred halo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se cena v predprodaji razlikuje od tiste na licu mesta(oz. zakaj vsi v predprodaji kupujete)?

Ker bo koncert najverjetneje razprodan, pa se grebemo za karte! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se cena v predprodaji razlikuje od tiste na licu mesta(oz. zakaj vsi v predprodaji kupujete)?

TC, pa pismo, pišeš, kot da bi bil blond!!!

Kupiš prej, da daš podporo, da organizatorji vidijo, da se zadeva odvija in prodaja... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: (pogovor z mojo mamo po ogledu reklamnega plakata za reševalni motor, prilepljenega na moj avto. Dodatek: kljub temu, da ni najbolj navdušena nad tem, da se sin prevaža z motorjem, ampak kar ne ubija, okrepi, si misli, da "vsako tele ima svoje vesele" in podobne rečenice... se pa kljub temu rada kdaj zapelje z menoj in užije veter v laseh...)

M: ... a koncert bo?!... fino... za dodatni reševalni motor?! Super! Kdaj pa je?! A, v četrtek... Fino, fino... Koliko je pa karta? Aha, 2.000... No, bom pa rekla očetu, da greva pogledat... Aja, pa Nataša (op.: njena prijateljica) ma rada Predina... bom še njej pa njenemu možu rekla... pa bomo šli na koncert... :yea2:

PS in Mimogrede: Moja starša sta zbrala več podpisov za varne ograje kot jaz... me je kar malo sram... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi vsi tisti, ki še niste - pa bi radi oddali svoj podpis za zaščitne ograje lahko le to naredite pred koncertom 17.3.005 nekje od 19:00 ure dalje. Bomo na dvorišču na Maksijevem štantu, ki ga verjetno ne boszte mopgli spregedati..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!