Skoči na vsebino

Dobrodelni koncert za nakup reševalnega motorja


Noise

Priporočene objave

POZDRAV IN POVEBILO NA KONCERT!

Do sedaj je bilo prodanih natanko 333 kart! Kje ste motoristi!

Parkiranje za jeklene konjičke bo mogoče na ploščadi pred Gospodarskim razstaviščem. Motorji bodo za zaščitnimi ograjami pod budnim očesom varnostnikov. Obeta se lepo vreme!

Upam, da se vidimo v čim večjem številu!

Primož Velikonja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAV IN POVEBILO NA KONCERT!

Do sedaj je bilo prodanih natanko 333 kart! Kje ste motoristi!

Primož Velikonja

- - -

Če mene nebi bilo, bi jih bilo pa 331

motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, pridemo  :grim

Ja. Pa KONJ, daj povej, a je tisto kar imate napisano na strani (zbrani denar dosedaj na TR) vse skupaj s prodanimi kartami in nakazili na TR al samo nakazila na TR?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

To je denar, ki je realno nakazan na TR brez vštetih vstopnic. Obljubljenega denarja je več. Več o denarju in porabi le-tega na samem koncertu!

Primož Velikonja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAV IN POVEBILO NA KONCERT!

Do sedaj je bilo prodanih natanko 333 kart! Kje ste motoristi!

Primož Velikonja

Iz naše službe oz. našega sektorja jih gre 10, ki bodo vstopnice kupili kar na kapiji.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to: glede na to, da je danes četrtek in da je zraven GR študentski dom Akademski kolegij = MUHAHAHAHA :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, pa pismo, pišeš, kot da bi bil blond!!!

Kupiš prej, da daš podporo, da organizatorji vidijo, da se zadeva odvija in prodaja...  :blink:

gregs, kaj drugega sem napisal kot eno navadno vprašanje?

:blink:

pridem/o...3 karte na licu mesta so naše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanjte reševalci se trudijo s koncertom in organizacijo, v KOMPASU na Miklošičevi pa se jim sladko jebe za vaše karte kot za lanski sneg.

Ob 13 stih sem med malico skočil v Kompas na Miklošičevi po karte.

Vstopim ob 13:05. Notri tri ženske, ki prodajajo. Vsaka je imela eno stranko. Ko vidim, da so vse tri cepljene proti brzini, ob 13:15 vprašam, če mogoče prodajajo karte za dobrodelni koncert. Odgovor: Ne vemo, mormo v računalnik pogledat :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Ob 13:30 je ena prodajalka prosta. Potem dvigne telefon in še gobezda 5 minut.

Ob 13:35 se mi posveti. Brska in brska po računalniku in ugotovi, da kart nimajo. Kliče nekam, kjer ji povedo, da od 12-stih naprej ne morejo več prodajat kart in da so jo o tem že zjutraj obvestili po mailu.

Se mi nekaj opraviči in pove, da lahko karte kupim le na gospodarcu.

Pa sem jo vprašal, če bi jim krona padla z glave, če bi na vrata nalepili eno obvestilo, da kart ne prodajajo.

Prasica lena je le debelo gledala.

Sem jo poslal v kurac in odšel iz kompasa po 45 minutah.....

Tolk v vednost!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanjte reševalci se trudijo s koncertom in organizacijo, v KOMPASU na Miklošičevi pa se jim sladko jebe za vaše karte kot za lanski sneg.

Ob 13 stih sem med malico skočil v Kompas na Miklošičevi po karte.

Vstopim ob 13:05. Notri tri ženske, ki prodajajo. Vsaka je imela eno stranko. Ko vidim, da so vse tri cepljene proti brzini, ob 13:15 vprašam, če mogoče prodajajo karte za dobrodelni koncert. Odgovor: Ne vemo, mormo v računalnik pogledat  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

Ob 13:30 je ena prodajalka prosta. Potem dvigne telefon in še gobezda 5 minut.

Ob 13:35 se mi posveti. Brska in brska po računalniku in ugotovi, da kart nimajo. Kliče nekam, kjer ji povedo, da od 12-stih naprej ne morejo več prodajat kart in da so jo o tem že zjutraj obvestili po mailu.

Se mi nekaj opraviči in pove, da lahko karte kupim le na gospodarcu.

Pa sem jo vprašal, če bi jim krona padla z glave, če bi na vrata nalepili eno obvestilo, da kart ne prodajajo.

Prasica lena je le debelo gledala.

Sem jo poslal v kurac in odšel iz kompasa po 45 minutah.....

Tolk v vednost!

Tadej

Drugič pridi v N.Gorico na Kompas in ne boš imel takih problemov:), oziroma si karte nabavi vsaj dan prej. Pri meni bili zelo prijazni, takoj pogledali v računalnik in mi zrihtali dve karti, ki mi jih je brat danes dvignil v LJ na Avtobusni postaji. Zdaj pa moram v LJ na koncert:))

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo, lepo vas je bilo spet videti in pokramljati z vami (you know who you are)!

Žalostno mi je bilo le, ko sem videl kako razredčene so naše vrste. Upam, da nas je bilo vseeno dovolj in da bo kaj profita...

Definitvni in nepozabni highlight večera pa: Zmajčice!!!!! :eek: :kva2: :wub: :naughty: :grim :worship: :010 :yea1:

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo fajn, sam konec koncerta je bil pa fenomenalen. Rok'n'band in uni bobnarji so zažigali skupaj! :worship: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razredčene so naše vrste

Tudi jaz sem poskrbel za redkost, ker se mi res ni ljubilo v LJ.

Sem zato tisto vrednost za karto nakazal na v prvem postu tukaj objavljeni račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem poskrbel za redkost, ker se mi res ni ljubilo v LJ.

Sem zato tisto vrednost za karto nakazal na v prvem postu tukaj objavljeni račun.

Enako. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale nastopajočim in "pravim" pobudnikom koncerta in seveda nam obiskovalcem.

Črna pika pade na prodajo vstopnic, sem bil v sredo na avtobusni postaji, kjer mi je teta trdila da oni kart za dobrodelni koncert ne prodajajo, v četrtek pa najprej zamudim Petrolovo varianto in kasneje izživim Tadejevo izkušnjo v Kompas-u na Miklošičevi.

Pazte to: na koncertu srečam eno znanko, ki vsa začudena gleda naokoli po "množici" ljudi in mi razloži, da so pred vhodom ostale dve prijateljici ker zanju kao ni bilo več kart?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo fajn, sam konec koncerta je bil pa fenomenalen. Rok'n'band in uni bobnarji so zažigali skupaj!  :worship:  :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Alla B)

Sem enakega mnenja. Mi je pa najbolj zažgal prvi komad, ki so ga skupaj zaigrali.

Moram pa priznat, da sem pričakoval več ljudi. Ja no, važno, da sta motorja pridobljena:)) in da smo se imeli fajn.

Mustang, se ne poznamo, toda, kaj si bil ti uni tip, ki si s čelado v roki maširal gori in dol po dvorani.-)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot metalcu mi je bil koncert popolnoma dolgocasen. Kar pa se organizacije tice, pa vsaka cast. Vse kot mora bit.

Ljudi bi moralo biti vsaj se enkrat toliko, tako da bi bil zur. Pivo je blo fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot metalcu mi je bil koncert popolnoma dolgocasen. Kar pa se organizacije tice, pa vsaka cast. Vse kot mora bit.

Ljudi bi moralo biti vsaj se enkrat toliko, tako da bi bil zur. Pivo je blo fajn :)

:topic: Ein, midva prideva na svoj račun to nedeljo :naughty: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!