Skoči na vsebino

Dobrodelni koncert za nakup reševalnega motorja


Noise

Priporočene objave

Bil ti ja .)  Sva skupaj s Stormom-650 študirala, če si to ti (glede na avatar, ki si ga imel prej), vendar si tako hitro maširal in še bolj "daleč" si bil, da te ni bilo mogoče ustavit :D . Ja, bomo kašno rekli v kakšni drugi priliki .) Sem premalo dal na to, da bi koga spoznal, sem bolj muziko poslušal :D Je pa tudi res, da sem glede na leta še vedno preveč sramežljiv :D  :D

Pozdrav od Roberta

No zmenjeno: naslednjič, ko me vidiš, me pocukaj za rokav, pa te povabim na pivo! :beer2: (samo, da ne bom zdaj v naslednjih tednih srečeval samih "Robertov" :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi pa nagnusna že ta tekma kdo bo bolj pomagal in kdo se bo izkazal kot boljši dobrodelec. Ker ima to zelo malo opraviti s tistim, ki naj bi mu pomagali ampak dela pomagajoči to le zase. torej: bljak  :SS  Kdor želi pomagati, naj pomaga po svoji lastni vesti in presoji ter zmožnostih. Pika.

in vsak, ki je tista dva jurja dal, še nima pravice pljuvati po vseh tistih, ki jih niso dali ... Mislim, kdor karkoli kjerkoli donira, je že itak car, ne rabi se še napihovati :( ker s tem se pokaže v slabi luči. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi dal da bi bila na kakem motozboru taka muzka kot je bila na tem koncertu :) , bi zagotovo še na več motozborov prišel.

Sicer pa super da ste nekoliko bližje cilju, predvsem po zaslugi MOL :hmm: in Akrapoviča. :OK:

Glede udeležbe pa samo tole: Motor sem vozil od 09/2000 do 7/2002 (prej nisem imel veze o motorjih) pa lahko rečem da sem poznal vsaj 40 % udeležencev koncerta, od teh 40 % sem jih pa zagotovo vsaj 80% spoznal preko Motosveta. Zato se sprašujem, koliko bi bilo ljudi če ne bi mi tule toliko nabijali o udeležbi na tem koncertu.

Je pa v končni fazi sramotno da moramo na tak način zbirat $ za take zadeve (reševanje v zdravstvu, gasilstvu itd) medtem ko se ne spomnim kdaj je bil kak koncert za nakup policijskega ali vojaškega osnovnega sredstva :angry:

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, bi moral videt, kako se je dvorana razživela, ko je nastopil ansambel Korenine. Edini je tudi doživel bis. Ne moreš verjet, kaj delata polka in valček.

Mi je "ena" (nick forumašice) rekla kaj bodo pa zdaj teli jazz špilal, pa ji rečem da še nisem videl harmonike pri jazz muzki, potem nama pa ni bilo nič jasno.

No ko je zrak šel skozi prave dele mi je bilo pa vse takoj jasno . Š ekdaj :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in vsak, ki je tista dva jurja dal, še nima pravice pljuvati po vseh tistih, ki jih niso dali ...  Mislim, kdor karkoli kjerkoli donira, je že itak car, ne rabi se še napihovati :( ker s tem se pokaže v slabi luči. :(

yep....

Kaj bi dal da bi bila na kakem motozboru taka muzka kot je bila na tem koncertu :) , bi zagotovo še na več motozborov prišel.

sem videl, da si se kar lepo vživel..... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FUl ful dobro je bilo, rastur rastur. Meni najboljši tolkalci iz Trsta z brazilskim gostom iz najbolj znane svetovne tolkalne skupine, Olodum. Rasturali, kot vedno. Reševalci, kje ste dobili te tržačane, svaka vam čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samega koncerta niso prikazali, je pa bil en prispevek pred koncertom. Pokazali so oba motorja in intervjuvali enega od reševalcev. To mi je povedal brat drugi dan, ko me je spraševal kako je blo na koncertu. Se pa ne spomni ali je bilo to objavljeno na POP ali TVS1. Je pa bilo prikazano vse bolj na hitro, v parih besedah. Kakorkoli, premalo pozornosti po mojem mnenju! Mogoče še bo kaj. Pustmo se presenetit.

Pozdrav od Roberta

Mal ste me narobe razumel. Jezim se zato, ker reportaže o koncertu ni bilo v oddaji Magnet in POP IN, ki pokrivata družabne dogodke. Če lahko npr. v takih oddajah na dolgo in široko poročajo, npr. kaj se je dogajalo v zakolisju izbora za neko miss Hurjula..... pol bi lahko tudi o koncertu, saj je nastopilo kar nekaj zvenečih imen + generalni direktor KC + minister za zdravje + ....

Prav zanimivo je to, kako skopo oz. sploh ne poročata omenjeni televiziji kadar se gre za dobrodelne stvari.....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal ste me narobe razumel. Jezim se zato, ker reportaže o koncertu ni bilo v oddaji Magnet in POP IN, ki pokrivata družabne dogodke.  Če lahko npr. v takih oddajah na dolgo in široko poročajo,  npr. kaj se je dogajalo v zakolisju izbora za neko miss Hurjula..... pol bi lahko tudi o koncertu, saj je nastopilo kar nekaj zvenečih imen + generalni direktor KC + minister za zdravje + ....

Prav zanimivo je to, kako skopo oz. sploh ne poročata omenjeni televiziji kadar se gre za dobrodelne stvari.....

Tadej

Se strinjam!

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thundecat: Lahko bi me pocukal za rokav, ker jaz te namreč nisem opazil, ker ponavadi ne grizem :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš! Samo ena slikca od Zmajčic! :angry2:

Mater, so dobre :wub:

Mustang = in love :blush: :blink:

post-1460-1111441957_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, ti si car! :worship:

KONČNO spet lahko vidim izbranko... tretja z leve (od tistih, ki se jih vsaj malo vidi v obraz)... :wub:

In love totally... :yea2: :blush: :K

Bladzo, a si z njo plesal?! Če si, zakaj še nimam telefonske?! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FUl ful dobro je bilo, rastur rastur. Meni najboljši tolkalci iz Trsta z brazilskim gostom iz najbolj znane svetovne tolkalne skupine, Olodum. Rasturali, kot vedno. Reševalci, kje ste dobili te tržačane, svaka vam čast.

Jap, tile so bili pa res dobri :yea2:

post-807-1111941730_thumb.jpg

post-807-1111941834_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Torej, kako zdej, a sta motorja že v uporabi?

A jih še nis vidu na cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žijo!

Od 1. maja do danes imamo že okrog 100 intervencij z reševalnim motorjem na področju Ljubljane in okolice.

Sezono smo začeli že malo prej in sicer 27.04.2005, na blagoslovu motorjev. Pod Novo Štifto se je namreč hudo poškodoval motorist. Uporabili smo vse razpoložljive resurse in znanje. Verjetno je tudi zaradi omenjenega, kolega motorist še vedno med nami.

Hvala vsem!

Primož Velikonja, motorist-reševalec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konj!

Sem te videl na nujni vožnji v nedeljo ob 14:00 na Rudniku. Kako minuto je za teboj šibal reanimobil.

A ste šibali proti Kočevju, je bilo kaj hudega?

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!