Skoči na vsebino

Dobrodelni koncert za nakup reševalnega motorja


Noise

Priporočene objave

motoristi so me prijetno presenetl,...................... :OK: :yea2:

ostali zelo razočaral.......................... :SS :SS

za zmazane fotke je bil pa kriv zanč fotkič

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno taveeeelko za na haubo od polota :grrr .....

pa ful tamalih da polimam cel moped...k tale zelena barva res ni nicemur podobna :closedeyes:

bomo pikapolonco naredil.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizatorjem koncerta kapo dol, maloštevilnim obiskovalcem tudi.  :SS pa na vse tiste, ki bi lahko prišli, pa niso

kje si bil, ko je bilo potrebno pomagati vdovi z dvemi otroci? moza na motorju je kamion povozil.

kje si bil, ko je bilo potrebno veteranu pomagati spraviti sprafaktorirani matchless z grossglocknerja? prej pa se iskati dele tam gor.

kje si bil, ko smo vozili sirote otroke in jim tako omogocili en lep dan?

kje si bil, ko..............

you get the point?

torej spokaj s tvojim izcedkom ali drugic prej premisli kaj bos napisal. tocno enako lahko jaz trdim zate, ker te nisem nikjer videl, ko je bilo potrebno pomagati.

BTW nikoli ne mores biti povsod naenkrat. mogoce kdaj povohas einstein-ove teorije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem si ogledal oddaji Magnet na RTV SLO in POP IN na POP TV.

V nobeni oddaji niso omenili včerajšnjega dobrodelnega koncerta!!!

Pizde smotane. Naj mi kdo pride v stanovanje gledat, če imam TV sprejemnik (sem dal izjavo, da ga nimam, ker ne mislim plačevati TV naročnine za beden program).... Ga prefukam takoj prec.

Pa so nastopala tudi znana estradna imena. Kapo dol tudi vsem nastopajočim, ki so se odrekli honorarju.

Upam, da ko bo kdo od avtorjev in ekipe omenjenih oddaj kdaj potreboval nujno medicinsko pomoč (npr., ko se bodo kam peljali narest prispevek) da bosta takrat Hondici istočasno na servisu :devil: :devil: :devil: :devil:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na koncertu,razočaran nad majhnim obiskom,kajti žur je bil dober,reševalni motorji pa namenjeni vsemudeležencem v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Hvala vsem, ki ste kakor koli pomagali pri izvedbi dobrodelnega koncerta. Hvala vsem, ki ste kupili karto in prišli poslušat in se z nami zabavati.

Sprašujem se, kako naj človek dobi voljo, motivacijo, da bi organiziral še kaj podobnega, ko pa je odziv naših potencialnih, pomoči potrebnih ljudi skoraj neopazen. Dva meseca smo garali, da smo pripeljali prireditev do take stopnje kot ste jo lahko spremljali, če ste seveda prišli.Razposlali smo kar nekaj vabil tudi prostih vstopov, osebam za katere smo mislili, da si to zaslužijo, malo od njih se je vabilu odzvalo, velika večina sploh ni potrdila udeležbe oziroma sploh ni prišla med nas. To me je resnično razočaralo, trudimo se, ne za svoje užitke, ampak zato, da bi vam lahko čim hitreje in čim bolj strokovno pomagali, lahko moji kolegi tudi meni, KOLEGI SPOŠTUJEM VAS.

Ni pa vse tako črno, videli ste, da smo zastavljeni cilj dosegli z vašo pomočjo.

Zahvaljujem se vsem donatorjem, sponzorjem za izkazano pomoč, upam, da smo vas prijetno presenetili z odkritjem dveh novih reševalnih motorjev.Poskrbeli bomo, da se bomo obdržali v sedlu in delali po svojih najboljših močeh.

Danijel Andoljšek, vodja motoristov KC Reševalna postaja Ljubljana.

HVALA, DA VAM BOMO LAHKO POMAGALI

Zdej morm pa hitro spat, ker nisem od včeraj še nič, jutri pa perdavam v Medvodah na srečanju motoristov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je čisto luštno, vseh štirih šankov nisem mogel obdelati, ker sem se že utapljal v piru, kljub enemu odru so izmenjave izvajalcev bile bp. Žanri muzike niso bili niti pomembni. Lepo presenečenje, ko smo zaštekali, da so kul donatorji (eni itak morajo, drugi pa so itak kul) že pripravili osnovo in da smo prišli proslavljat.

Upam, da je gor tudi kaj opreme, drugače bo treba še striptease na stadionu naredit.

Maksi TV je bil fajn, ljudje katere zadnje dve leti srečujem pa ravno tako.

Meni je bilo všeč, vse do nevarnosti overflowa, ko me je SuzyQ odpeljala na booreck in me pol neki še okol vozila. :P

Lahko bi še kdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem si ogledal oddaji Magnet na RTV SLO in POP IN na POP TV.

V nobeni oddaji niso omenili včerajšnjega dobrodelnega koncerta!!!

Pizde smotane. Naj mi kdo pride v stanovanje gledat, če imam TV sprejemnik (sem dal izjavo, da ga nimam, ker ne mislim plačevati TV naročnine za beden program).... Ga prefukam takoj prec.

Pa so nastopala tudi znana estradna imena. Kapo dol tudi vsem nastopajočim, ki so se odrekli honorarju.

Upam, da ko bo kdo od avtorjev in ekipe omenjenih oddaj kdaj potreboval nujno medicinsko pomoč (npr., ko se bodo kam peljali narest prispevek) da bosta takrat Hondici istočasno na servisu  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:

Tadej

Tadej, mislim, da je prireditev snemala E+ (kterakol TV pač že ima to oddajo), tako da bo zadeva sigurno še po televiziji.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs, kaj drugega sem napisal kot eno navadno vprašanje?

Emmm... "čudno" vprašanje si napisal... za organizatorja je vedno bolje, če predhodno vidi, koliko bo ljudi, ne pa, da se do zadnjega ne ve vsaj okvirnega št. ljudi, ne?! Samo to... :OK:

MMG: kje si se pa skrival, da te nisem videl, niti NTS?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, bi moral videt, kako se je dvorana razživela, ko je nastopil ansambel Korenine. Edini je tudi doživel bis. Ne moreš verjet, kaj delata polka in valček.

Emmm... saj smo krulili že prej, da še kdo gor pride, pa nihče ni hotel... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupi pa sporočam, da ji ni uspelo, mi pokvarit večera z raznimi komentarji o celulitu ob nastopu Zmajčic. 

Zmajčice so bile Z-A-K-O-N-! :yea2:

Dve sta bili prav slastni... mnjami!!! :love1:

Ups... :oops: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo luštno čeprav nas je bilo malo :yea1: Verjetno je bil vzrok za to četrtek :whistle: eni si lahko vzamemo dopust drugi ne.......vsekakor je bilo pa dobr, že zarad raznovrstne muzike :yea2: Sam nism pa vedu da morm karto iz črpalke zamenjat na blagajni pa sm se mal sprehaju sm pa tja preden sm not pršu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRODELNI KONCERT za nakup REŠEVALNEGA MOTORJA = hkrati,

SRAMOTA SLOVENSKEGA NARODA!!!

Kot prvo. Sramotno okleščena udeležba!!! Tudi iz strani motoristov.

Ko je potrebno primakniti tolar za nujne ŽIVLJENJSKE potrebe, bi nas lahko preštel skoraj na prste. Poleti, pri tridesetih stopinjah ob pivu, pa jih bo mrgolelo na zborih. In verjetno bodo vsi pomembnejši frajerji od prisotnih na dobrodelnem koncertu.

TOTALNA SRAMOTA pa zadeva "omikano rajo", ki s prstom kaže na "motoristično bando", ne zavedajo pa se, da je NAKUP REŠEVALNEGA MOTORJA enakovredno namenjen tudi NJIM, njihovim prijateljem, otrokom - skratka najdražjim!

In končno sem zopet ponosen, da sem motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si bil, ko je bilo potrebno pomagati vdovi z dvemi otroci? moza na motorju je kamion povozil.

kje si bil, ko je bilo potrebno veteranu pomagati spraviti sprafaktorirani matchless z grossglocknerja? prej pa se iskati dele tam gor.

kje si bil, ko smo vozili sirote otroke in jim tako omogocili en lep dan?

kje si bil, ko..............

you get the point?

torej spokaj s tvojim izcedkom ali drugic prej premisli kaj bos napisal. tocno enako lahko jaz trdim zate, ker te nisem nikjer videl, ko je bilo potrebno pomagati.

BTW nikoli ne mores biti povsod naenkrat. mogoce kdaj povohas einstein-ove teorije.

Bravo Ice, sem samo čakal, da nekdo tole napiše....si že vse povedal.... tole pluvanje po vseh, ki nis(m)o prišli, ki niso darovali, ki niso objavili.... ej fantje, kdo pa v nedeljo zvečer kej nakaže pr Mariu, al kaj je že un možakar, k tusd zbira za une uboge družine, kdo da za nedeljsko iskrico, kdo da za onkološki pediatrično....aja, pa mi smo bajkerji....a nismo tud LJUDJE??? Pa cirkus okol koncerta in zbiranja denarja....ej ljudje, denar za uboge, dober namen in humanitarne stvari se nabira povsod vsak dan....pa brez takega gnusa ipd....oki, sem nastavu svojo rit, se boste mel še čemu zgražat...ampak, mogoče celo kdo zastopi.... Ice vidim, da že...

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi pa nagnusna že ta tekma kdo bo bolj pomagal in kdo se bo izkazal kot boljši dobrodelec. Ker ima to zelo malo opraviti s tistim, ki naj bi mu pomagali ampak dela pomagajoči to le zase. torej: bljak :SS Kdor želi pomagati, naj pomaga po svoji lastni vesti in presoji ter zmožnostih. Pika.

Ampak kar se tiče dobrodelnega koncerat pa lahko (še enkrat) pohvalim fante iz reševalne. Ves ta trud, energijo in čas so usmerili v to, da bi lahko dobili (osnovna) službena sredstva, da bi lahko učinkoviteje in hitreje reševali življenja. To se mi zdi nekako tako, kot da bi Klinični center priredil dobrodelno akcijo, da bi lahko zbrali kirurški material za nadaljne srečne operacije :wacko:

Torej: svaka čast fantom iz reševalne!!! :worship:

In konec koncev tudi vsem, ki so kakorkoli prisostvovali pri zadevi. .)

We will-We will-Rock You! (Queen) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem si ogledal oddaji Magnet na RTV SLO in POP IN na POP TV.

V nobeni oddaji niso omenili včerajšnjega dobrodelnega koncerta!!!

Pizde smotane. Naj mi kdo pride v stanovanje gledat, če imam TV sprejemnik (sem dal izjavo, da ga nimam, ker ne mislim plačevati TV naročnine za beden program).... Ga prefukam takoj prec.

Pa so nastopala tudi znana estradna imena. Kapo dol tudi vsem nastopajočim, ki so se odrekli honorarju.

Upam, da ko bo kdo od avtorjev in ekipe omenjenih oddaj kdaj potreboval nujno medicinsko pomoč (npr., ko se bodo kam peljali narest prispevek) da bosta takrat Hondici istočasno na servisu  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:

Tadej

Samega koncerta niso prikazali, je pa bil en prispevek pred koncertom. Pokazali so oba motorja in intervjuvali enega od reševalcev. To mi je povedal brat drugi dan, ko me je spraševal kako je blo na koncertu. Se pa ne spomni ali je bilo to objavljeno na POP ali TVS1. Je pa bilo prikazano vse bolj na hitro, v parih besedah. Kakorkoli, premalo pozornosti po mojem mnenju! Mogoče še bo kaj. Pustmo se presenetit.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, se ne poznamo, toda, kaj si bil ti uni tip, ki si s čelado v roki maširal gori in dol po dvorani.-)

Zelo verjetno da sem :) Če pa je bil tisti tip oblečen v črno in imel v roki črno čelado (kar je sicer velika redkost za motoriste) pa je verjetnost toliko večja.

No, upam da se naslednjič spoznamo in kakšno rečemo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo verjetno da sem  :) Če pa je bil tisti tip oblečen v črno in imel v roki črno čelado (kar je sicer velika redkost za motoriste) pa je verjetnost toliko večja.

No, upam da se naslednjič spoznamo in kakšno rečemo  :)

Bil ti ja .) Sva skupaj s Stormom-650 študirala, če si to ti (glede na avatar, ki si ga imel prej), vendar si tako hitro maširal in še bolj "daleč" si bil, da te ni bilo mogoče ustavit :D . Ja, bomo kašno rekli v kakšni drugi priliki .) Sem premalo dal na to, da bi koga spoznal, sem bolj muziko poslušal :D Je pa tudi res, da sem glede na leta še vedno preveč sramežljiv :D :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRODELNI KONCERT za nakup REŠEVALNEGA MOTORJA = hkrati,

SRAMOTA SLOVENSKEGA NARODA!!!

Tudi iz strani motoristov.

In končno sem zopet ponosen, da sem motorist.

dej fičo ne nakladaj...nobene sramote nisem videl... :BUA:

in ja, tudi jaz sem ponosen, da si ti motorist...

preberi par postov nazaj kaj Ice meni glede takega razmišljanja.....in se strinjam z njim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!