Skoči na vsebino

Dobrodelni koncert za nakup reševalnega motorja


Noise

Priporočene objave

Mislim da gre za Pegasota. Pa saj navsezadnje mislim, da sploh ni pomembno za kateri motor gre - motorista reševalca potrebujemo!!!

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Bravo "KONJ" in upam da se srečava na kakšnem piru in ne kje "v naravi"....

LP

IXS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRANSPARENTNOST!!

Moderatorje pozivam, k transparentnosti nakupa motorjev!

Halloooo!

Pri takih sponzorjih bi nabrali denarja za 100 motorjev. Samo od zavarovalnice bi morali dobiti 10 mio SIT. Saj če trije umrejo in jim (dedičem) nakažejo za smrt vsakemu po 4 mio sit je že več! Da ne govorim o loteriji Slovenije, ki del dobička namenja za invalide.... To je pa potem že kar za nekaj motorjev, pa za obleko za reševalce, pa za šolanje reševalcev....?!

Ali te firme res nakažejo toliko denarja, da si zaslužijo objavo glavnih sponzorjev? Ker moramo se zavedati, da je zelo velika reklamna poteza, saj jim kot firma nakažeš 10.000,00 sit, pa si na vseh plakatih po Sloveniji, pa na radiju, pa po možnosti še na televiziji, pa na spletni strani imaš svoj link....

KOLIKO DENARJA SE SPLOH ZBIRA?

ALI RES POTREBUJEMO KONCERT ZA TAKO STVAR?

KOLIKŠEN JE STROŠEK MOTORJA PROTI ENEMU VLADNEMU AVTOMOBILU (Blindiranemu MB ML-u)

KAKŠNI MOTORJI SE BODO IZBRALI?

ALI SO TI MOTORJI PRIMERNI ZA REŠEVALCE?

KDO IZBIRA MODEL IN ZNAMKO MOTORJA?

Nenazadnje mnenje o kakovosti in primernosti izbranega modela nas motosvetovcev...

Sicer stvar popolnoma podpiram. Moramo imeti reševalce na motorjih, samo naj nas ne nategujejo kar naprej z eno dobrodelnostjo, pa koncerti, pa bolj ali manj na vest trkajočimi slogani dobrodelnih akcij....

Jaz bom manj spoštljiv od konja, ker sem pač mustang.

To je spet vseslovesnko pritoževanje, nerganje, sumničavost, pa še šofšijo bi lahko notri našli. Končno gre za neko dobro stvar, pa je že treba srat.

Sicer pa tukaj plačaš tisti jebeni drobiž za tisto jebeno karto za jebeni koncert. Za tisti par jurjev ne bo nihče spraševal "joj, kateri motor pa mislite da čmo zdaj kupit z vsem tem bogastvom?"

In quiet words of Virgin Mary: "Just buy the fuckin' ticket and shut the fuck up."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj navsezadnje mislim, da sploh ni pomembno za kateri motor gre - motorista reševalca potrebujemo!!!

Vem, da potrebujemo motorista reševalca. Za motor sem sam tko vprašal, ker me pač kot motorista to zanima.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo brcate v temo.

Ne zdi se mi fer, da pihajo na dušo motosvetovcev. Izrabljajo način enakega prevoznega sredstva za to, da bomo ja zbrali čim več denarja. Kaj pa ostala populacija (avtomobilisti, kolesarji, starejši ...). Ali bodo tudi iz kakšnega doma za starejše občane, prišle trume na koncert?

Po večini vas misli, da boste tako ali drugače potrebovali pomoč motorista reševalca. In to po vseh "postih", kje vse se vozite z motorji. Ali se res vozite po Ljubljani in zelo bližnji okolici? Po moje ne. Če pa mislite, da bo prišel motorist reševalec na pomoč v Baško grapo, Žužemberk, Slovenj Gradec, Jezersko,...itd., potem pa kar živite še naprej v iluziji in "tiščte" po ovinkih.

Še enkrat:

AKCIJO PODPIRAM !

Samo ne na tak način. Lahko bi vso stvar obrnili. Za promocijo motoristov reševalcev, ne potrebuješ koncerta za zbiranje denarja za nakup motorjev. Lahko motorje kupiš in narediš koncert, npr. slovesne predaje motorjev v uporabo. Izkupiček le tega, pa prav tako nameniš za motorje. Ali pa za naslednji motor, ki bo npr. v Mariboru ali kje drugje.

Še vedno pa nobene številke, kaj?

Proti motoristom reševalcem pa nimam popolnoma nič. Nasprotno. Fantje so fenomenalci in jim mi motoristi ne sežemo niti do kolen. Saj že ob prvih kapljah dežja sploh ne gremo na motor, oni pa v največjem nalivu, na full gas na intervencijo... Vsaka čast.

Dovolj absurdno pa je to, da imajo sami opraviti s tem, da organizirajo prireditev in da morajo opravičevati in zagovarjati akcijo (konj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Popolnoma podpiram Konja in upam, da se bova srečala na kufetu... upam pa tudi, da ne bom nikoli potreboval motorista reševalca, da bo reševal moje življenje.... toda ... nikoli ne reči nikoli ... to se ne dogaja samo drugim.

lp

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo brcate v temo.

Tomaž, ti brcaš v temo. Seveda imaš zanimive poglede na zadevo, ampak videti je, kot bi hotel zadevo malce zminirati. Ej, kdor hoče, bo pač šel na koncert - pa motor za reševalce gor ali dol... Koncert zna izpasti čisto dober, če druga ne, bo verjetno vzbudil zelo pozitivne medijske reakcije in dal medijskemu in občemu prostoru malce misliti o teh zadevah. To, da bo se bo vzporedno iz izkupička kupil še motor za reševalce, je pa zgolj bonus...

in to, da ti mahaš z neko "transparentnostjo". Watch me care.... Če smo potrpel pri "transparentnosti" potresa v Posočju, potem dvomim, da imamo tukaj neko realno osnovo za nerganje... Pa tam niti muzike nismo dobil, samo ene par shakerjev...

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdi se mi fer, da pihajo na dušo motosvetovcev.

Če se tu zbira največ motoristov na medmrežju, zakaj pa ne? In konec koncev je namen koncerta zbrati čim več soldov. To pa je mogoče samo ob čim večji udeležbi.

Izrabljajo način enakega prevoznega sredstva za to, da bomo ja zbrali čim več denarja. Kaj pa ostala populacija (avtomobilisti, kolesarji, starejši ...). Ali bodo tudi iz kakšnega doma za starejše občane, prišle trume na koncert?

A jim kdo brani? Obstaja pa še nek pojem - solidarnost. In nekateri bedaki celo verjamemo vanj!

Ali se res vozite po Ljubljani in zelo bližnji okolici? Po moje ne. Če pa mislite, da  bo prišel motorist reševalec na pomoč v Baško grapo, Žužemberk, Slovenj Gradec, Jezersko,...itd., potem pa kar živite še naprej v iluziji in "tiščte" po ovinkih.

Če bi bil koncert v Mariboru, Žužemberku, Zgornjem Kašlju ali Spodnjem Dupleku, bi bil tam!

AKCIJO PODPIRAM !

V to me nisi ravno prepričal! .)

Dovolj absurdno pa je to, da imajo sami opraviti s tem, da organizirajo prireditev in da morajo opravičevati in zagovarjati akcijo (konj).

A ni zanimivo, da jo je zagovarjal kot odgovor na tvoj post... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočejo imet koncert, naj ga imajo. Mene niso prepričal, ker se mi pač nobeden izmed nastopajočih ne zdi vreden zapravljanja časa. Podpiram pa akcijo in možnost nakazila denarja na račun. Kdor še nikoli ni nič nakazal za dobrodelne namene, naj poskusi tokrat. Jaz se vedno odlično počutim! Pa še zmeraj je ostal dost penezev v žepu tud za rundo v lokalni oštariji. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj bi moral vedno iskati razloge za in proti!

Tisti KI PODPIRA naj pride in/ali nakaže pa je zadeva končana. Mislim pa da bo itaq žur tko, da bo navsezadnje še zelo ugodno vse skupaj!

Jaz podpiram tudi TOMAŽA...oz. ga bom če bo prišel na dobrodelni koncert - če bo potreboval podporo, oporo...ob šanklu,....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se res vozite po Ljubljani in zelo bližnji okolici? Po moje ne. Če pa mislite, da  bo prišel motorist reševalec na pomoč v Baško grapo, Žužemberk, Slovenj Gradec, Jezersko,...itd., potem pa kar živite še naprej v iluziji in "tiščte" po ovinkih

ker egoizem :eek: .....

....motorist reševalec ni namenjen reševanju motoristov....... :blink:

motorist reševalec je namenjen KOMURKOLI, ki potrebuje hitro pomoč.....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa, ostanmo mal realni ...  :)

Veš, tudi ta velikih rešilcev včasih niso imeli. So bile smo une žabe. Pa so jih potem dobili v LJ, pa v MB.... pa so tudi takrat rekli, da nismo realni, če jih hočemo imeti tudi povsod.... in zdej jih imajo povsod, kjer imajo reševalno postajo..... in zaak je tako čudno, če bi imeli tudi motorista povsod, kjer je reševalna postaja - seveda čez čas..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, tudi ta velikih rešilcev včasih niso imeli. So bile smo une žabe. Pa so jih potem dobili v LJ, pa v MB.... pa so tudi takrat rekli, da nismo realni, če jih hočemo imeti tudi povsod.... in zdej jih imajo povsod, kjer imajo reševalno postajo..... in zaak je tako čudno, če bi imeli tudi motorista povsod, kjer je reševalna postaja - seveda čez čas..........

emmm....mislim da bi se znalo mal zataknit pri številu fantov in deklet ki bi bil usposobljeni in pripravljeni vozit moped.....

....a veš recimo da v Bohinjski bistrici nimajo dovolj zdravstvenega kjub temu da bi zaposleni dobili vse in še več ...od zelo solidnega plačila do stanovanja do nevemčesa...... :blink:

pa bi bila B.B ena izmed takih koncev državice, ki bi mogla met to pošlihtano...glede na število turistov, bližino gora in vse podobno.....

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm....mislim da bi se znalo mal zataknit pri številu fantov in deklet ki bi bil usposobljeni in pripravljeni vozit moped.....

....a veš recimo da v Bohinjski bistrici nimajo dovolj zdravstvenega kjub temu da bi zaposleni dobili vse in še več ...od zelo solidnega plačila do stanovanja do nevemčesa...... :blink:

pa bi bila B.B ena izmed takih koncev državice, ki bi mogla met to pošlihtano...glede  na število turistov, bližino gora in vse podobno.....

:wacko:

Ta problematika mi je znana ja....... kaj pa veš, mogoče pa je kje kak intuziast, ki bi rad tam živel, pa motorček tudi v službenem času vozil - pa bo zraven pripeljaš še ženo, ki je zdravnica in ona prijateljico, ki je ginekologinja..... ta prijateljica ima loverja, ki je zobar in bi bil z veseljem veliko tam.. itd......... :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta problematika mi je znana ja....... kaj pa veš, mogoče pa je kje kak intuziast, ki bi rad tam živel, pa motorček tudi v službenem času vozil - pa bo zraven pripeljaš še ženo, ki je zdravnica in ona prijateljico, ki je ginekologinja..... ta prijateljica ima loverja, ki je zobar in bi bil z veseljem veliko tam.. itd.........  :OK:  ;)

ja......in vsi so živeli srečno do konca življenja v lectovi hišici na vrhu soriške planine :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Uh prebiranje tega me spomne na znamenito pesem --- Slovenija od kod lepote tvoje.....

Nic novega. :SS vedno se mora najti nekdo...

Ideja je odlicna in z veseljem nakazem nekaj" dead presidents" za nakup mopeda.

Koncerta pa se zal ne morem udeleziti. Se vedno v :afro1:

Lp DaNe

Sudan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker egoizem :eek: .....

....motorist reševalec ni namenjen reševanju motoristov....... :blink:

motorist reševalec je namenjen KOMURKOLI, ki potrebuje hitro pomoč.....

Pa vseeno bo tam 99% motoristov. :whistle: Kaj pa ostali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vseeno bo tam 99% motoristov. :whistle:  Kaj pa ostali?

Oprosti prosim vsem motoristom, če so toliko solidarni, da prispevajo nekaj dinijev za motor, četudi se zavedajo, da bodo ti reševalci pomagali tudi nemotoristom :angry2: :angry2: :angry2:

oprosti, samo prej sem še razmišljala, če imaš mogoče delno vseeno prav.... ampak zdej pa vidim ,da si po sistemu, da naj od soseda krava čimprej crkne, če je tvoja.......

Tomaž, raje nehaj............. :slap:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in???

Če so se odločili zbrat denar za motor na ta način, je to njihova odločitev. Tako kot je tvoja odločitev, ali se boš zadeve udeležil, ali boš kaj prispeval ali ne. Če boš kdaj rabil tovrstno pomoč, ti bodo pomagali, ne glede na to ali zdaj prispevaš kak tolar ali ne.

Mislim, da so tovrstne debate tukaj povsem brez smisla.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vseeno bo tam 99% motoristov. :whistle:  Kaj pa ostali?

Glede ostalih - prepričan sem, da organizator ravno v ta namen pripravlja tiskovno konferenco jutri v prostorih kliničnega centra v Ljubljani. Novica se bo torej tako razširila v vse medije in dosegla kar največ motoristov in nemotoristov. Kdor bo hotel priti na koncert, bo prišel - pa če se tja primotorira ali pripelje z avtobusom...

Verjamem, da se je informacija o tem koncertu razširila tudi že na drugih forumih, ne samo na motorističnih. in da bo objavljena tudi v kakšni Jani, pa Novi, in še kje drugje...

Ergo ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede ostalih - prepričan sem, da organizator ravno v ta namen pripravlja tiskovno konferenco jutri v prostorih kliničnega centra v Ljubljani. Novica se bo torej tako razširila v vse medije in dosegla kar največ motoristov in nemotoristov. Kdor bo hotel priti na koncert, bo prišel - pa če se tja primotorira ali pripelje z avtobusom...

Verjamem, da se je informacija o tem koncertu razširila tudi že na drugih forumih, ne samo na motorističnih. in da bo objavljena tudi v kakšni Jani, pa Novi, in še kje drugje...

Ergo ...  :doze:

tomaž misli da je motosvet edini medij v Sloveniji...

jebat ga...moja mama isto misli za Lady .)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tu ni čas za neke "conspiracy theories".

Osebno menim, da imajo fantje in dekleta iskren namen zbrati denar za nov motor in opremo ter da so si zbrali preklemano izviren in zabaven način za to.

Obvestilo je bilo dano vsakemu v razmislek in odločitev. Vso ostalo natolcevanje je brezpredmetno.

Če mi bo čas dopuščal, bom sigurno šel na koncert. Who's with me?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse "nejeverne TOMAŽE" obstaja možnost čiste transparentnosti na naslednjem naslovu

Če si želiš me lahko pokličeš, pa bova rekla kakšno več. Drugače pa iskreno vabnljen na koncert!

Primož Velikonja, reševalec-motorist

GSM: 041 788 236

In vsi "nejeverni TOMAŽI", dajte se najprej pozanimat (na tej številki boste vse izvedli), potem pa "serjite klanfe"!!

Se vidimo na koncertu!! :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!