Skoči na vsebino

Dobrodelni koncert za nakup reševalnega motorja


Noise

Priporočene objave

za vse "nejeverne TOMAŽE" obstaja možnost čiste transparentnosti na naslednjem naslovu

In vsi "nejeverni TOMAŽI", dajte se najprej pozanimat (na tej številki boste vse izvedli), potem pa "serjite klanfe"!!

Problem je v tem, da se ne upa poklicati, ampak raje nabija v anonimnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, TC....tlele maš še enkrat link na njihovo stran: http://www.resevalnimotor.info/.

Poglej tja. In če tam ni, bojo verjetno napisali naknadno, a ne?

Drugače je pa tudi njihova telefonska številka objavljena, pa pokliči in vprašaj.

Alla

lahk pa tut na Motosvetu vpraša... ni hudir, da ne bi kdo informacije poiskal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf shit, to je pa hudo pocen koncert ... upam, da bodo zbral za motor skp. no sj bodo še donacije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimal sem se... Številke baje še pridejo... :OK:

O resnosti podpore pa takole. Bodimo face, če se že greste motoristi gor in dol. Zberimo denar za motor na motosvetu. Samo mi, člani motosveta. Če imam pravo info, je članov nekaj čez 6000, če vsak da 1.000,00 sit, dobimo 6.mio sit. Če da vsak 2.000,00sit zberemo 12 mio.sit. Pa jim motor damo mi, kao motoristi za motorista in motoriste. Eni smo pripravljeni dati več, kakšen pa seveda ne bo dal nič. Ampak cifre bodo tu nekje.

Tako, rokavica je vržena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimal sem se... Številke baje še pridejo... :OK:

O resnosti podpore pa takole. Bodimo face, če se že greste motoristi gor in dol. Zberimo denar za motor na motosvetu. Samo mi, člani motosveta. Če imam pravo info, je članov nekaj čez 6000, če vsak da 1.000,00 sit, dobimo 6.mio sit. Če da vsak 2.000,00sit zberemo 12 mio.sit. Pa jim motor damo mi, kao motoristi za motorista in motoriste. Eni smo pripravljeni dati več, kakšen pa seveda ne bo dal nič. Ampak cifre bodo tu nekje.

Tako, rokavica je vržena....

Ja in kakor si ti osveščen, bi ta motor rabil izključno samo za motoriste ponesrečence......... ne?? :hmm:

Al bi celo komu drugemu pomagal? Al bi ga najprej vprašal, če je kaj doniral, al ne........

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kakor si ti osveščen, bi ta motor rabil izključno samo za motoriste ponesrečence......... ne?? :hmm:

Al bi celo komu drugemu pomagal? Al bi ga najprej vprašal, če je kaj doniral, al ne........

Vidiš, ko ne bereš dobro. :eek:

Preberi še enkrat, mogoče ti prebije, v čemu je sploh problem, kateri me moti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, ko ne bereš dobro.  :eek:

Preberi še enkrat, mogoče ti prebije, v čemu je sploh problem, kateri me moti!

Mam vedno bolj občutek, da še sam ne veš, kaj te dejansko moti........ eh, verjetno gre samo za pluvanje vsepovprek...

btw, si tistega reševalca poklical po telefonu, da ti bo razložil stvari?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vedno bolj občutek, da še sam ne veš, kaj te dejansko moti........  eh, verjetno gre samo za pluvanje vsepovprek...

btw, si tistega reševalca poklical po telefonu, da ti bo razložil stvari?? :hmm:

in pri tebi za diagonalno pametovanje :)

no, pa saj smo vsi isti, kar se tega tiče :P

zdje pa nehimo nakladat in se raj pofočkajmo vsak, k pride na koncert :)

I'll be there :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je pa tudi njihova telefonska številka objavljena, pa pokliči in vprašaj.

Alla

hvala res tega nisem vedel....bila si mi v veliko pomoč....pa zakleni temo če si že pri delu, ker je telefonska na njihovi strani že objavljena in je potemtakem vse kar se tu piše bedarija

lahk pa tut na Motosvetu vpraša... ni hudir, da ne bi kdo informacije poiskal :P

ali pa mogoče kdo ve(Blaž recimo)...to ti ni padlo na pamet, kajne?

2000sit

hvala! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da gre za bolj konstruktivno debato in ne za "fočkanje", kdo pride na koncert in kdo ne.

Kaj pa smo lahk tukaj konstruktivni? A jim bomo mal pamet solili al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimal sem se... Številke baje še pridejo... :OK:

O resnosti podpore pa takole. Bodimo face, če se že greste motoristi gor in dol. Zberimo denar za motor na motosvetu. Samo mi, člani motosveta. Če imam pravo info, je članov nekaj čez 6000, če vsak da 1.000,00 sit, dobimo 6.mio sit. Če da vsak 2.000,00sit zberemo 12 mio.sit. Pa jim motor damo mi, kao motoristi za motorista in motoriste. Eni smo pripravljeni dati več, kakšen pa seveda ne bo dal nič. Ampak cifre bodo tu nekje.

Tako, rokavica je vržena....

Indijansko ime: "Tisti, ki meče rokavice"

Saj ideja sploh ni slaba, ampak potem prideš na to, da je trenutno "aktivnih" kakšnih 2000 ljudi (recimo, iz glave), od tega jih niti pol ni pripravljeno žrtvovati jurja, kaj šele več (nekateri ne samo da ne hodijo v službo, ampak jim niti ne smejo streči alkoholnih pijač - če veš kaj mislim .) ) Toliko o tem.

Sicer pa vidim, da si eden od bolj svežih na MS-ju (vsaj po postih). Newsflash: tukaj imamo že dost in še preveč zdraharjev in provokatorjev, tako da nisi nič novega, kaj šele originalnega. Žal. :( Več sreče prihodnjič.

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si napisal Mustang.

Sicer pa namesto da tule nabijate, raje eno uro svojega zaslužka poleg karte)žrtvujte ((bognedaj) zase in za svoje bližnje, ker za blindirano vozilo ki stane nekaj 10 motorjev ali Falcona vam ZAGOTOVO NE BO TREBA NIKOLI ŽRTVOVATI :SS ,ker vam bodo enostavno vzeli.

@tomaž:o zbranih 12 MIO na Motosvetu. Predlagam da začneš zbirat, in ko boš zbral ti bodo reševalci z veseljem odstopili nekaj % za trud, pa si boš še ti malo opomorel pri nakupu novega motorja. Seveda bo to ostalo med vami in boš v zgodovini RPLJ in Motosveta zapisan z zlatimi črkami (pa prijetne sanje še naprej)

Ob zadnji katastrofi v Indijskem Oceanu sem se še bolj globoko prepričal kako smo ljudje ENAKOVREDNI IN ENAKOPRAVNI. :? Pa ne bom raglašal mojih prepričanj javno ker me boste :fight2: lahko pa me poiščete osebno kje. Saj nekateri veste kje me dobite :kva2:

:topic:

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne bom razumela, zakaj se pri vsaki stvari, ki jo nekdo organizira, mora najti še nekdo, ki jo mora tudi popljuvat. Če mi nekaj na TVju ni všeč ne gledam oz. prestavim program, če mi nekaj na radiu ne gre v uho, vstavim CD in če pač nekdo nekaj organizira in mi to ni všeč enostavno tja ne grem. Organizacija kakršnegakoli dogodka ali aktivnosti terja veliko truda in napora, naj bo to žurka za rojstni dan, prireditev, zbiranje denarja, ipd. in potem se vedno najdejo tisi najbolj pametni, ki vedo zakaj stvar ni prav organizirana, kako bi lahko boljše organizirana, koliko bo organizator zaslužil še zraven, in podobne kozlarije :SS

Tomaž, pobudo za zbiranje denarja si dal, sedaj še to organiziraj in bomo pač zbirali denar še za en motor. Svaka čast, če ti uspe. In namesto, da že dva dni flancaš, bi lahko že javil številko TR kamor lahko denar, tisti, ki to hočejo, nakažejo. Vse tvoje pisanje pa je za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

˝Nikoli ne bom razumela, zakaj se pri vsaki stvari, ki jo nekdo organizira, mora najti še nekdo, ki jo mora tudi popljuvat. Če mi nekaj na TVju ni všeč ne gledam oz. prestavim program, če mi nekaj na radiu ne gre v uho, vstavim CD in če pač nekdo nekaj organizira in mi to ni všeč enostavno tja ne grem. Organizacija kakršnegakoli dogodka ali aktivnosti terja veliko truda in napora, naj bo to žurka za rojstni dan, prireditev, zbiranje denarja, ipd. in potem se vedno najdejo tisi najbolj pametni, ki vedo zakaj stvar ni prav organizirana, kako bi lahko boljše organizirana, koliko bo organizator zaslužil še zraven, in podobne kozlarije ˝

____________________________________________________________________

Vale točno tako kot si napisala SAM TO (da zamenjaš postajo oz. preslišiš tisto kar ti ni všeč) POČNEMO NORMALNI LJUDJE.TISTI KI PA BI RADI IZPADLI POMEMBNI IN FRAJERJI PA STVARI KRITIZIRAJO IN PAZI NE KRITIZIRAJO SAMO KAKŠNO STVAR AMPAK VSE PO VRSTI.

TO SO ENI PRAVI BOLNIKI. KI MI GREDO NA :SS

Projekt 100000% podpiram !!!!

LP

Marko

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi pa da tomaža skrbi da bo on dal jurja za motor pol ga bo pa koristil nekdo ki ni dal niti tolarja.....zgleda da je bl pr tašparovnih :whistle:

bravo :P ...res carsko :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!