Skoči na vsebino

Dobrodelni koncert za nakup reševalnega motorja


Noise

Priporočene objave

Bilo je full dobro, še posebej sem pa vesel da sem spoznal nekatere motosvetovce tudi v živo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na naslednjih treh fotografijah je združeno bistvo včerajšnjega dogajanja. Fotografije ne potrebujejo komentarja in govorijo same za sebe. Respect vse reševalce na motorjih!

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supr fotke, kul konzert, supr ppl!!! B) B) B)

Pa premaw pira, pa preweč tečen redar brkonja.... <_<

Pa preveč razprte Zmajčice... :o Al premaw? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raubritter-ji smo bli vesel :yea1: :yea2: :OK:

premal obiska glede na namen koncerta :angry: :angry:

glede na število mk v Sloveniji sem jih vidu zelo mav :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pa priznat, da sem pričakoval več ljudi. Ja no, važno, da sta motorja pridobljena:)) in da smo se imeli fajn.

res je...tudi sam sem pričakoval več folka, je pa bilo vzdušje zato na zelo visoki ravni....

Ein, bi moral videt, kako se je dvorana razživela, ko je nastopil ansambel Korenine. Edini je tudi doživel bis. Ne moreš verjet, kaj delata polka in valček.

korenine so zakon :yea2:

z menoj sta bila 2 kolega ne-motorista, katerima se je v enem večeru porušil ves stereotip o motoristih....

Zelo zanimivo je blo gledat kako je eden izmed temnopoltih italijanskih tolkalcev interpretiral tele polke in valčke. Se da zgleda na govejo muzko tud salso plesat.

tisti temnopolti "zamejec" je res zakon :yea2: nažigal na odru(celo od Roknbend bobnarja je zamenjal na koncu)

koncert je bil po mojem doživetju carski....folka ni bilo po pričakovanjih, vzdušje pa zagotovo na višku...všeč so mi bile zmajčice :blush: Furlanova :OK: , Korenine :yea2: in bobnarji :kva2: iz zamejstva....

Min. Bručan je tudi veselo skakal po odru ob slikanju z motorjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nalepko sem pozabla uzet :wallbash:

Nč sekirat... mi vse vemo, pa bomo vse zrihtal!!!! :OK: Bomo dal velik nalepk... male, pa srednje, rdeče, rumene.... :devil: .)

Fino je blo, sam zjutraj je blo kar težko vstat za v službo.... :glare:

Vse blo fino, vse všeč.... sam premal ljudi.... :unsure:

lp, anA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč sekirat... mi vse vemo, pa bomo vse zrihtal!!!! :OK:  Bomo dal velik nalepk... male, pa srednje, rdeče, rumene....  :devil:  .)

Fino je blo, sam zjutraj je blo kar težko vstat za v službo....  :glare:

Vse blo fino, vse všeč.... sam premal ljudi....  :unsure:

lp, anA

eno taveeeelko za na haubo od polota :grrr .....

pa ful tamalih da polimam cel moped...k tale zelena barva res ni nicemur podobna :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!