Skoči na vsebino

MZ 125 SM / SX


Robtech

Priporočene objave

Evo pa ga imamo. Prišel je MZ 125 SM po testih najboljša 125 -ka v supermoto klasi.

P.S. Tema naj teče prosto pot :)

post-2145-1108985696_thumb.jpg

post-2145-1108985782_thumb.jpg

post-2145-1108985791_thumb.jpg

post-2145-1108985801_thumb.jpg

post-2145-1108985808_thumb.jpg

post-2145-1108985816_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo!

bral sem,da je mašina narjena za tud 350ccm če je treba,se prav da nej bi bla mega vzdržljiva.glede na ostale 125 4T ma tud precej moči,tko da zadn cajt da so pršli na trg!provzaprov mal prepozno,vsaj zame... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uau :kva2: men je ful lep motorcek :wub: k da bi dau na ATXa gume od skuterja :OK: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa mašinca, ni kaj!!!! Mogoče bo pa mev #46# na tem motorju kaj več sreče kot na prejšnjih :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil OverLorD
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja maska je mal prevelka.. vsaj tak se men zdi. drugače je pa kul. pa še dokaj poceni je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani ga imajo že v salonu SM varjanto .)

...aja to je na Celovški, tam k KTM-e tud prodajajo Motor Jet

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

občutek imam da bomo SMa, pr naši hiši kupli, za sina seveda, mislm da bo kr zadovoln :grim .

gremo pogledat to zadevo,.....pa da vidmo u živo, sicer pa napredek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sine je lahko srecen da ima motorista za starsa :>>>

sicer je pa zadeva SUPER!!!  :OK:  :OK:  :OK:

kaj hočeš povedat :hmm: ,.....

imaš MZja že doma, al........si že sprobal kej.......dej napiš,....lahko tudi na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko ma pa ta motor kaj končno hitrost? na strani piše 110 al kolko. kaj pa še se kaj predela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pa sej ne morem verjet da bom oz. da bo moj sin prvi lastnik tega MZja /SM v Sloveniji.

Namreč dons smo si ga v živo ogledal, in zadevca sploh ni napačna, sm k mi je pa prodajalc reku da ni blo še nobenga prodanga sm se pa kr mal zamislu :hmm: :hmm: (no,...je reku za mariborski konc ne vem),.....

kaj res nima še noben izkušenj s tem motorjem?????

ajde na dan z vsako informacijo,........... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,nekdo mora bit prvi!Uspesen nakup :OK: pa ko bo stvar doma pa na dan z informacijami o vsem pac kaj je dobrega in kaj je slabega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predelava MZ se splača... 60k za novi sistem (motorJET ga drži) pa približno 40k za predelava mašine cc 5PS in znaša skupaj 20-27 PS...

Sošolca sem že napizdo da bo nabavo MZ...

Aja v Mariboru je 15.4.2005 testna vožnja MZ 125 (predelanim) tako da, kiri ma čas se vidim na testni vožnji v MB. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj hočeš povedat :hmm: ,.....

imaš MZja že doma, al........si že sprobal kej.......dej napiš,....lahko tudi na PM

sorri k sm pozn. ne nimam ga doma. samo pravim da se mi zdi ful fajn da starsi niso proti motorjem... tkao kot naprimer nekaja casa nazaj moji :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

justaboy:

V soboto od 11h naprej za Motor Jet placu (parkirplac), za izpit pa nisem 100% da ba moraš imet, sam če boš mel kirega od Familije coj bo o.K, ker more en zate odgovarjat v "primeru" nesreče. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Pravilni termin: sobota 16.april od 10 ure dalje. Plac: parkirplac dvorane Tabor - organizator avtošola Fortuna. Pride: MZ 125 SM s Sebring auspufom. Bo glasno!

Za Ljubljana konec: verjetno 23.april na poligonu v Mostah - organizator avtošola Korelat.

Še ideja: dajmo se zbrat v večjem številu in prisilimo motorjetovce za še več MZ testnih voženj. Navalite na njihov mail: motorjet@siol.net!!!

Ob keri uri pa je testna vozna pa kje?A rabis pokazat izpit :? ker trenutno sem se brez!

post-1616-1113386513_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst upam da ne bo treba izpita ker to bi blo :OK: pa da mi dajo tega ko si prilepo sliko za vozit :hmm: Mogoc se pa se vidmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Racing se po dolgem casu oglasa :)

Torej ravno berem da se je Motor Jet odlocil za uvoznika MZ-ja! Odlicno, nekateri ze veste, model 125 RT (naked) sem imel priliko voziti ene 3 mesece ko je le-ta bil na dodelavi glede elektronike v eni izmed slovenskih podjetij,bil pa je tudi na forumskem srecanju v kobaridu :) Umirjen 4-T s se vedno "dovolj" (nikolinidovoljpress) moci za lepo voznjo. Mene je RT 125 zelo navdusil saj res nisem pricakoval da bom v roke dobil tako izpopolnjen motor kot so mi govorili! Tako sem v tem casu prevozil veliko kilometrov, tudi furce po 400+km in moram reci da z motorjem res ni bilo nobenih preglavic. Nizko tezisce, udoben sedes tudi pri malo bolj pogostem sedlanju z leve na desno :) Lega na cesti zelo dobra,zstabilen in ob zaviranju ter polaganju v ovinek zelo ubogljiv! Zavore povsem dobre, lepo se je kontrolirano ustavljal pred zavoji, tudi ce si ga hotel malo malo "poslajdat"pred ovinkom je to sprejel povsem mirno :) (vedite da se vedno govorim o 125ccm masini tako da ne mislite da govorim o hitrostih 200+ :)) No na kratko povedano je bil to motor nad katerim sem bil res zadovoljen, kar so lahko potrdili tudi vsi drugi ki so sedeli na njemu, priporocam!

Lep pozdrav od Racinga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.... kakšen izpušni sestem bi dau pa lahko na MZ 125 SM?

Zdj ga nameravam u kratkem kupiti in bi dal nekaj gor samo da ne bo predrago...

kok bi me to prslo ? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem našel na www.mz-faber.de Robe ni da ni. Glej pod tuning 125 ali zubehor SX, SM, RT. Za tuning :devil: 125 majo Mikuni šiber fergazer, racing glavo z oštrimi odmičnimi gredmi, racing zračni filter, racing bat... in tudi glušnik Sebring (stara nemška firma) slip on nehomologiran (glasen, takega majo Motorjetovci na testnem MZ-ju) stane 312 Eurov, homologiran (za skozi tehničnega) je malo dražji. :oops: Motorjetovci so govorili da okoli 80 tisoč. Ma če kupiš motor ti morjo dat nekaj popusta na izpuh

hmm.... kakšen izpušni sestem bi dau pa lahko na MZ 125 SM?

Zdj ga nameravam u kratkem kupiti in bi dal nekaj gor samo da ne bo predrago...

kok bi me to prslo ? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ej mene pa neki zanima! A se res da zbrust cilinder do 350ccm???? Kva se mu vse da spedenat ? Kok konjev ma pol? Koncna? zanima me k bi ga ubavu pa nevem ce se splaca k je 4 taktn pa nikamor ne gre. Kok pa kosta pol to? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!