Skoči na vsebino

MZ 125 SM / SX


Robtech

Priporočene objave

Ok, kdo te je nafarbal to? Vrži mu svinčnik u glavino .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnja to mi je nafarbal trgovec u motojet-u. Sam se mi zdi mal cudn to pa vm? :D

Kwa a nima noben kle MZ-ja da bi mi povedu kej? Stock varianta ma 15 konjev.

Kok jih ma pa pol k ga upedenas? pa kwa mu upedenas? :unsure: Avspuh pa se kej? Sej to najbrz nima blokad notr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dragi kolegi ne sodite samo z polovico zgodbe. dejstvo je da ja mzjeva mašina skonstrujirana za obseg od 125 do 350 kubikov. v prihodnosti najbrž nameravajo izdelovati tudi večje kubature na isti mašini. blok bo ostal enak.drugačni bojo cilindri, ojnice in gleve ter vse malenkosti kaj spadajo zraven. mašino se ''bo'' (se) da predelat do 350ccm. v nadalnje pa prosim brez neumnosti. raje se prej pozanimajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ma kdo na lubljanskem koncu MZ supermoto? Prvi vtisi, da čujemo! Bojda je v Vodicah en črn supermoto, pa avtošole majo rumene RT-je. Na MB se vozi en črn enduro, ma super sound ko kaka 500 endura. Našu fotko enga MZ 125 streetfigterja v kul oranž barvi. Bi to sploh blo za met? Zgleda odštekano.

post-1616-1117715839.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mogoče proda kdo rabljenega? mz125sm? ker js novega ne bi kupoval, nimam niti denarja no in pomoje se ne splača, če kdo proda nej se mi hitro javi , da prodam yamaho :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak hitro ti nihče nebo prodal.. komaj so jih začeli delat...ž

jst bom raje do 18tega leta počakal, in upal da bojo nardil 250sm do takrat.. če ne jim bom pa pisal mail :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm ma vseeno bi lahko kdo kej prodal, kšni ki majo šolde, lhko kupijo sam za probat pa prodajo, ma kaj je pršu vn na začetku leta al pred kratkim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda da ni še obratomerja zravn, tisto ful polepša armaturo, da vidiš kako kazalka skače, drugače pa bi lahko dodali vsaj temp ... sam vseeno je ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda da ni še obratomerja zravn, tisto ful polepša armaturo, da vidiš kako kazalka skače, drugače pa bi lahko dodali vsaj temp ... sam vseeno je ql

Našu fotko števcev na RT - tisti naked fighter. Ma klasik izgled, ma boljš kot kamen v hrbet.

post-1616-1117789949_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, ma js bi meu al mz 125 sm, al yamaho xt125x al pa varadero, še najbl so mi al mz al varadero, sam da bi se dalo dobit rabljeno bi biu zelo veseu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kdo ma ta motor??? Lahko mogoce pove mal vec o njem???

Ga je kdo ze kej pedenu??? Kok konjev ma najvec? Slisu sm da 22.

Aja pa en se zdej prodaja na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm da bi še 300k dnara zbral bi si tegale takoj kupo kr zgleda kr dobra mašinca :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sm drag za rabljen motor, tut če bi imel 10km narjenih bi moral bit cenejši, glede na ceno novega.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 899.000 sit (črna barva), do 918.000 sit (modra ipd.)

Popravljeno . Popravil EuroBiker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!