Skoči na vsebino

MZ 125 SM / SX


Robtech

Priporočene objave

Od 899.000 sit (črna barva), do 918.000 sit (modra ipd.)

aja cene nism vedo :) sam je pa res mal drag.okrog 700-750k al pa majn bi blo že bolše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je firma dost znana, pol recimo vodno hlajenje pa še ventilatorje ma na kilerju to nism še na nobeni 125ccm vidu, pol kr doteran stajling, edin mal več bi ga blo lahko skupi, pa pokrovčk za bencin bi mel lohk za zaklent :D

Si kr zasluž tistih 900.000sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barvna replika GANGSTA je pa toooooooooook huda... ceu črn motor, pa RDEČE feltne :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm wery nice :) sicer se mi bol cestaki dopadejo sam morm povedat da tale mz zgleda ql ql :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te barve so hude pa tud čist črn mi je isto hud k ga ma frend. MZja sam mal hitrost jebe po števcu od avta 100km/h kar je mal premal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp jp ne gre dost. Sej zato me pa zanima ce ga kdo ma pa ce ga je ze pedenu.

Baje se ga da do 13000 obratov napedenat pa 22 konjov. To bi blo pol pa kr lustn glede na to da je 4taktn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdj bo temu frendu en od fotra frend naredu nov auspuh da bo ful odprt pa baje da bolš auspuh nardi k akrapo k dela še bl odprte. Bomo vidl učink k zdj motor res ne gre nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...zgleda da nima noben kšnih velikih izkušn s MZ-jom SM.

Tastari 89`letnik ETZ 250ccm so bli full dobri in vzdržljivi čeprov so bli 2T.

Enga poznam ka ga ma že več ku 10 let,pa mu še zej ni mašine odpru.No ja razen sklopke ki mu je neki ponagajala drgač pa ne.

Kako bi se pa tale SM obnesu bol na douge ture?A bi pršu ful "polomlen" na kancu od vožne?

Vi ka ste že bel v tej predelavi.

Kuk bi pridobu z zamenjavo sprednih zobnikov,da bi mu ene veči gar dau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, polomnen? Zakaj že? Sej je motor vendar ne karjola na motor... pa še s karjolo bi šlo daleč :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu zarad sedeče lege na motorju.

V Motosi-ju sm brav da je na posodi za gorivo brez cevi za odvod goriva v primeru padca.A bi blo to možn nardit home edition in kako(če ma kdo kšno idejo)

Sm 95% da si ga bom nabavu 1x pozimi,ka nebo sezone pa bo mogoče kej bolj pocen.

Sam je treba še izpit narest prvo do konca .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to!(žou se ni dalo urejati prejšnega besedila)

Kako je pa s to opremo.A se da to dobit pr Motor Jet-u al je treba pr njih še posebi naročit de pride še dražje :angry:

Zaenkrat mam u mislih,da bi si zraven nabavu še alu ščitnik motornega karterja,cevni ščitnik valja,ščitnik krmila in zaščita teleskopov.

Kok bi to ki koštal,če kdo ki ve kolk so cene tele opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Jst imam ena uprašanje sicer mal :topic: ma vseglih.

Kakšn urnik majo v Motor Jet-u v LJ ob sobotah,a je lih tko od 8.00-12.00 ku v MB?A kdo ve kšno tel. številko od njih v LJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sploh je MotorJet v LJ? Sem tut iskal številko, pa nisem nč dobu.. :unsure: :)

Popravljeno . Popravil SeLoTeJp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dimniburek:ma ne sej ni težku pajeskat,ris ne :) ,sam zmeri ka napišeš moto jet al pa ki tazga v zvezi s to trgovino ti sam od MB vrže vn.

SeLoTeJp:v Ljubljani je na celovški cesti 258

A ja pa še tu:Lih mal mi še manka do izpita,recmo 14 dni :OK: pa a mislte de bi mi vseenu dal za po tistem njihovem parkingu za probat? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmek: V LJ ga ni več... Zaenkrat so samo v Mariboru, bodo pa enkrat v prihodnosti sodelval tut z Langusom (iz Ljubnega) in bo verjetno tam kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAaaaaaaaaaaaaa!!!Ne me basat!!! :angry: :angry:

Ma a si šur de ga ni???Vem,da so niki vlamlal al niki tazga,sam mislem de sa pol obnovil.Pa ne da bom vn do MB moru jet.

A se še kje drugje MZ-ji prodajajo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ki bi loh ti pisu mal bl ne pa damač?

Sej vem kku je tm v okolici Tolmina, Idrija in tu, ma mal se potrudi vseenu, kukr se vsi ostali, OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja MotorJET v LJ so zaprli. Zdej je neka trgovina z avti tm. Prodajajo neke rabljene BMW-je. Sm biu pred kratkim tm....razočaran, ker ni bilo več štacune :(

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!