Skoči na vsebino

MZ 125 SM / SX


Robtech

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

končna ti jst povem da je slaba 105km/h sm se največ pelu z frendovim. Bremze so zlo hude tud oprema gor je huda to mi je ušeč k ma ventilatorja dva na kilerju. Če z ovinke gre zlo dobr poraba pa itaq mejhna 125ccm 4T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja šesta je precej dolga pa more bit kar dolga ravnina da se zvrti, največ sm šu okol 110 km/h. Porabe tut nism še kej dost računov, k sm itak šele ene 60km naredu :)

A se gremo furat? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Selotejp a si prebral kej navodila? 500km nič teranja pr 1000km maš pa prvi servis. Sicer je pa motor tvoj in deli z njem kar hočeš sam da ne boš pol kej govoru čez njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi zamert ampak ti si res en kekc, ko morš novo prdo v ibr tišat :slap: :nono: dobr prda je tvoja deli kr hoč, ampak tud če je 4t ni mus da nov ribnu. sožalje tistmu k ga bo meu za tabo (2. lastnik) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok ga kaj u klance pobira?A mu hitr sape zmanka al vleče pa kašne ma pospeške? (napram drugim 4t mašinam,2t so itak classa zase)

Kako je pa kej z tresenjem unkrat ko si ga 110km/h šu...a že kej trese?Ti je še kaj lufta na ročič ostal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti pa zj bl težko povem, k še nism nobene druge 4-taktne 125 furov, pa še 2-taktnih bol mal :) Drugač se mi zdi, da uredu vleče, sam ga morš še vseen kar na obratih držat :) Spet, tut s pospeški težko nardim primerjavo.. Prva, druga pa tut tretja prestava se mi zdijo dost kratke, lih taprave za kšne krajše ovinke :) Pri 110 je bil gas do konca, kej več boš težko šu hitrej, mogoč mal, če bi se še sklonu.. Če se vozš tko ene pou minute tresenja še pogruntaš ne, oz. te ne mot, poj je pa že mal moteč :)

zmek, a se ti tut zanimaš za MZja al koko? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

JP, simonco! :OK:

Ta motor, MZ 125 SM, če kdu prodaja rablenga?

(fini motorčk, sm nou je predrag)

www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

www.avtooglasnik.com

www.bolha.com

Tu malo poglej, samo dvomom da boš kaj našel, ker je motor še "frišen" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš dobu kje rabljenga itak ne bo tolk cenejši kot nov, k so res še bol frišni ja :)

(Lahko pa dobiš cifro od Simonce na PM :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

pište kej o tem motorju, če pa ta tema že obstaja se pa globoko opravičujem.

jah

spet en moj frend ga ima... :D rablenga ne boš dobu.... je 4T.... ma zelooo nizk "bobneč" zvok.... pa že serisko 15KM... k se je tipson za mano furu sm meu filing kt da je kšn DUKE za mano... se mi zdi da je to najmočnejši supermoto 4T... sam pa tud ni pocen .) .) pa še lep je za pogledat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah

spet en moj frend ga ima... :D rablenga ne boš dobu.... je 4T.... ma zelooo nizk "bobneč" zvok.... pa že serisko 15KM... k se je tipson za mano furu sm meu filing kt da je kšn DUKE za mano... se mi zdi da je to najmočnejši supermoto 4T... sam pa tud ni pocen .) .) pa še lep je za pogledat :yes:

hm a je po tvojem mnenju bolši od yamahe xt pa od tomosa? k sm res "obupan", res ne vem kva naj si nabavm...k tomos naj bi biv full dobr sam ma zlo mejhno končno ( a ma mogoče un special kej večjo končno...da se lohk postav yamahi pa MZju po robu v končni), drgač pa ne vem zakva XTjka tok slabša od MZja pa tomosa, sej končno ma še celo večjo od tomosa, neki tazga kk MZ, konjov ma pa tud kr neki več k tomos.

Tema že obstaja! UPORABI ISKALNIK

sm se že enkat opraviču in se še enkat opravičujem...torej vam predajam temo, naredte z njo pač kar hočte.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!