Skoči na vsebino

MZ 125 SM / SX


Robtech

Priporočene objave

model kupuje 4t in on bo govoru o končni :lol1: :lol1: :lol1:

to je tko k je grčar meu daelima pa kaj bi blo če bi on začeu o končni...al kup neki k res gre al pa ne bluzis končno...če se ne motm ti kupuješ že ene 2 leti motor...

mi nismo psihiatri al pa osebna svetovanlica..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No od kergakol SM ne morš pričakovat visoke končne že zato ker niso narjeni za to.

MZ-ja mam zdejle 2 mesca in mam narjenih 1800 km. To ni nek stroj za dirkanje. Pospeški se nekaj tazga ko na skuterju najvišja končna po ravnem je bila do zdaj 110 po klancu se je pa tut do 120 že premaknilo :)

Ta motor je zato da se pelješ po enih lukavih cestah, k pelejo čez vasi k še bog ne ve da obstajajo in da se ti ni treba obračat če prideš do makadama.

V hrib mu v bistvu dost hitro zmanjka sape, sam če je pa motor že čist ogret pa da prideš s ta pravimi vrtljaji ga lahko prevožiš s skoraj nezmanjšano brzino.

Če hočeš z njim dirkat si morš pa pač najt neko cesto na klancu, ker boš edino tam dobil tist filing hitrega prestavljanja in pospeškov.

Edino kar mi je zares ampak ZARES bedno je to da če ga predelaš zgubiš garancijo (2 letno) tko da še katalizatorja ne morm vn snet :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še moje izkušnje z mz-jem.

pospeški solidni za 4t 125ccm, od 1 do 4 lepo vleče in se kar hitro zvrti, lega na cesti odlična, prav tako zavore.

Končna hitrost je 110km/h na ravnini, po klancu dol pa tudi že 135km/h (po števcu!!). v dobrih petih mesecih sem naredil 6000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kva je z vami folk...kdo pa guvuri da pričakujem od 4t visoko končno? sam vprašu sm kok gre, to je res da ni vse v končni, sam med drugim pa morš tud to mal gledat, navš mev ti 15 KM pa ti leti 80km/h (primer) a boš zadovoln...vrjetn ne.sej uni k majo skuterje tud gledajo kok majo končno, pa mutor ne kupujem še zaenkat, se ssamo zanimam zanj, pa tud zanimam se ne več k pov leta. pa dej ne ga srt z takimi, k izpade da mate sam vi k mate 2t motorje pravico spraševt o končni. res ste :topic: js pa zravn. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja odvisno v kakšnem stanju bo tisti ki ga boš gledal ( prevoženi kilometri, padci,...) )

Pomoje bo za 1 leto rablenega cena kakšnih 100.000 sit manj kot nov mogoče malo več... za 2 leti rablenega pa do kakšnih 200.000 sit manj kot nov... Se pravi če stane novi okrog 900.000 sit... -> 1 leto rablen : 750.000 - 800.000 sit -> 2 leti rablen : 650.000 (to je zelo poceni, v primeru da kdo nujno rabi dnar al pa kaj takega...) )- 750.000 sit... vse skupaj ZELO OKVIRNO!

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A drugace priporocate tegale 125 SM?Če ma že gdo kakšne iskušnje z njim, nej pove !

ma u redu je... če ga boš dobu ga kup .) "veliko" moči... lep zvok.... pospešk... :OK: (kr za SM)... 4T.. velik je... pa še kr lep je .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En na naši šoli ga ma pa je zelo zadovoljen , čeprav jaz ga še nisem videl ker se še ni pripeljal v šolo .) Spomladi ko mi bo dal en krog ti povem kak gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pa sem jaz glih poslusal da se je neki tok El Nino segrel za 6C pa da neo nic letos s snegom...pa eno najbolj vrocih poletij v zadnjih 100 letih...nevem ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pa sem jaz glih poslusal da se je neki tok El Nino segrel za 6C pa da neo nic letos s snegom...pa eno najbolj vrocih poletij v zadnjih 100 letih...nevem ne

Naj se ti besede pozlatijo :OK: Jaz sem na žalost slišal drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog daj da na pohorju zapade 1m snega tu spodaj pa naj bo 20°C

to je to :OK: mam letno karto za skijanje, pa mi lezi v predalu ze od oktobra :BUA:

aja pa malo fejst smo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ču da bo marca sneg pa se zna zavlečt še v pomlad...kar upam da neo res...sicer pa sj bomo vidli :D sam naj se čimprje sezona začne pa bo :) drgač pa uh ja offtopic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pa sem jaz glih poslusal da se je neki tok El Nino segrel za 6C pa da neo nic letos s snegom...pa eno najbolj vrocih poletij v zadnjih 100 letih...nevem ne

Baje da bo res letos eno najbl uročh poletij, vsekakor upam da bo to res ( poletje ROX :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo res tak vroce kot pravijo, bo s temi ki majo samo zracno hlajenje kar problem ja, predvsem v mestu...bojo pa gume mele tud dosti vecjo obrabo, kar pa je slabost na vsem tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojo montirali kake vrste hudi ventilatorji na cilindre al nevem, karkol hehe :D Neke ideje bojo že meli. Gume pa tk.. bolš da se prej znuca k da vn z ceste letiš an :) Ampak vseeno upam da nebo več k 30 stopinj hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo res tak vroce kot pravijo, bo s temi ki majo samo zracno hlajenje kar problem ja, predvsem v mestu...bojo pa gume mele tud dosti vecjo obrabo, kar pa je slabost na vsem tem

fantki vodno hlajenje je zakon :P

slabost :? dobra stvarca... za ride... bo grablo k prasica :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: me likes :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo do 35° pol ni pene, takrat čist lpo laufa :OK:

sm ne vem kko je če bo kj več :whistle: upam da so jo dobr zgruntal :P

uhhhh :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!