Skoči na vsebino

MZ 125 SM / SX


Robtech

Priporočene objave

Tada je vprašu kje bi je kakšen zastopnik v Lj. To kar si napisal ti je v Mariboru, kjer pa je na žalost edini zastopnik za MZje v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tada je vprašu kje bi je kakšen zastopnik v Lj. To kar si napisal ti je v Mariboru, kjer pa je na žalost edini zastopnik za MZje v Sloveniji.

Vem kaj sem napisal.. :whistle: Ampak če hoče motor se bo že odpelu kam an.. sej pa ni tolk dalč :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prid na msn, mam neke zanič slike z telefonom , sam nekej pa je le :S K digiča so mi spizdl :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

vozil sm-a nekaj kilometrov. meni osebno je zelo všeč, čeprav ima eno hibo- ceno....vodljivost ni nič posebnega, hitrost je kar poštena (4t mašina, pa vseeno dobra hitrost), pospeški bi lahko bili boljši. zavore so najboljše kar sem jih do sedaj uspel preizkusiti. vzmetenje je na vrhuncu. odličen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Pozdravljeni!

No js se tut zej počas odločam za nakup 125cc motorja.

Tale MZ 125 SM mi je še najbolj padev v oči med 4t SM-ji.

Edin problem je ker ne najdem čisto nobene trgovina ki bi ta motor prodajal.

Ne rabljenih, ne novih :S

Kdo mogoče ve ke bi se lahko kej dalo dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

masta 2 prjatla MZ...en ma SX drugi SM

SX se prodaja SM pa mislm da drugo sezono(če pa dobiš SM feltne pa kupš tga SX-a pa maš supermoto takoj :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

No js se tut zej počas odločam za nakup 125cc motorja.

Tale MZ 125 SM mi je še najbolj padev v oči med 4t SM-ji.

Edin problem je ker ne najdem čisto nobene trgovina ki bi ta motor prodajal.

Ne rabljenih, ne novih :S

Kdo mogoče ve ke bi se lahko kej dalo dobit?

Včasih je imel te zadeve čez Motorjet iz Maribora.

P.S.: Z MZ-jem res ne boš zgrešil. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda =(

Ja Motorjet sm gledov je sam reklama nč pa ne piše kje bi se dal dobit

al pa kšne cene...

da bi kupu SX pa pol se trudu iskat feltne za SM res nevem... bl ne kot ja.

Dost škoda sam kaj čmo :D

Eno off topic vprašanje :P

A veste za kšne dobre 4-t SM-je ali kakšne cestne 4-t motorje?

Da je tudi kej na moči... naprimer Yamaha XT je baje zlo zanič na moči (7kW/10KM)

Popravljeno . Popravil zupanman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tomos SM mi je med 4t še najbolj padu v oči.

Pa je z akrapovičem kej boljši? se pozna kej na hitrosti?

Kaj pa Suzuku DR125SM? Na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) piše da je 11kW/15HP, to drži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi imajo 15 konjrmev, malokateri ima manj. Tomos in xt imata manj but who cares...

Čeprav se sliši malo, se trije kilovati precej poznajo. MZ je šel z enajstimi občutno hitreje kot XT/Tomos z osmimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej a sploh je kakšen 4t super moto ki je podoben kot MZ z 1kW in 15HP?

Pa ne kakšen tak da je samo 1 v sloveniji, če je tko da se daw kupit

Na tomosa daš lahko power kit, ki vsebuje dellorto vhst 26 al pa 28 uplinjač in pa športno odmično, pa tuning ventilov..... Zadeva se občutno pozna, motor dosti bolj stegne, akrapo se še bolj zadere in tut na končni dubiš kak km :D. More met na koncu več kot 15 konjev, ker sm js s tomosom po tuningu z lahkoto nesu dol cbr-ko ki ma v originalu 11kw. Poglej video. Aja pa naredu sm okol 18000 pa laufal k urca :P

http://www.youtube.com/watch?v=hCD6x32GT5k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jutri grem gledat in vrjetno tidu kupit Tomosa 125 SM :D

Upam da je dobra izbira in da mi nebo žav. Ta ima trenutno 8kW in 11KM

ampak kasneje kot je Kvasko rekel bom dav predelati ga malo :D

Kakšna je približno končna pri tej standardni 8kW/11HP nastavitvah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tukej k je v posnetku, a to je prikazana končna hitrost al ne?

Nene mislm d je to konc 4. prestave pri tomosu, cirka 80 km/h. Tomos standart gre okol 100 po števcu :D. Navit pa malo več, sam ne velik, ker se že standart visoko v 5. prestavo vrti. Dubiš pa velik na pospeških, to se pa dobr vid na posnetku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ok zej sm glih naredu izšit in se dons mal popelov naokol :D Zakon motor morm rečt... akrapovič pa pika na i :D

še posebi če ma tist db killer vzet dol =) Gre pa tut kr lepo do 110 brez kakršnekol predelave.

No sam mam pa en vprašane če ga lah kle zastavm k druge nism najdu anbene take teme, saj zdi se mi ^^

glede upreme... Sej vem da je treba met želvo, jakno motoristično, motoristične hlače, motoristične čevlje (v mojem primeru bulerje)...

Ali se je varno voziti brez hlač? oz ali te skozi navadne jeans hlače fejst prepiha?

Ker da bi v šolo hodiv z tistimi iz kevlerja ki so zelo povdarjeni na kolenih in bokih se mi zdi smešno in za 10ur neudobno...

Ter pa morda če so kakšne allstarke primerne? sprašujem za v šolo ali kaj podobnega...

Ali morda obstaja kakšna druga rešitev za varnost in udobnost ter izgled če greš naprimer v šolo ali kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!