Skoči na vsebino

nujno rabim Dalano cifro


BIZON

Priporočene objave

branding je "žigosanje" ......izhaja iz besede ki so jo uporabljali kavboji ko so ožigosali svoje govedo da je blo jasno kera krava kam paše :naughty:

muuuuuu... je tako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

road rash so pa une tasexy brazgotine ki jih dobimo ko se drajsmo po riti po asfaltu v kavbojkah al pa kordura hlačah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz mam pa še tisto kar tebi manjka Ice (ni prijazno na šravfih spat)

Da jaz pridem v kratkih hlačah v "javnost" ga ni tatooja ki bi bil bolj "zanimiv"

hanzi, nikakor nobenemu ne privoscim niti desetino tega, kar se je tebi pripetilo od "takrat". upam, da se razumeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

branding je "žigosanje" ......izhaja iz besede ki so jo uporabljali kavboji ko so ožigosali svoje govedo da je blo jasno kera krava kam paše :naughty:

prvotno je blo to narejeno na kravjo rit z razbeljenim železom sv obliki "logota2 lastnika...danes je pa to mal bolj sofitiscirano in je narerjeno z medicinskim jeklom na rit ...al pa ker drug del telesa...kakega drugega "goveda"  .) ....

...bistvo je da na koncu ostane brazgotina v željeni obliki :grrr

yep, got two to prove it. ceprav sta nekako ze "zbledeli" (thanko goodness for small wonders). :whistle:

road rash so pa une tasexy brazgotine ki jih dobimo ko se drajsmo po riti po asfaltu v kavbojkah al pa kordura hlačah .)

right again. brihtna punca. atta girl. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tattoo je OUT. :P

road rash je IN. (imam)

branding je IN. (imam)

matice, sraufi in podlozke so IN. (upam, da ne bom imel)

:naughty:  :devil:

ok, ok I´m gone. :whistle:

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

No sam sem imel nekaj takšnega

Prva je posledica padca z 125-ko

Druga pa posledica stiska dlani med asfalt in avtomobilsko pločevino.

post-5996-1109167088_thumb.jpg

post-5996-1109167113_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Mislim, da so takile road rashi ipd. zadeve za v drugo temo ne pod tatooje. :P

P.S. Pa veliko sreče vsem, da bi jih bilo čim manj ozeroma nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Mislim, da so takile road rashi ipd. zadeve za v drugo temo ne pod tatooje. :P

Pa saj to ni tema o tattoojih. Ampak o cifri. :slap:

Ampak mi znamo zadevo tako lepo okrog obrnit, da avtor teme po treh straneh sploh ne ve več, kaj je vprašal! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj to ni tema o tattoojih. Ampak o cifri.  :slap:

Ampak mi znamo zadevo tako lepo okrog obrnit, da avtor teme po treh straneh sploh ne ve več, kaj je vprašal!  :lol1:

No sej BIZON je verjetno cifro dobil mi pa smo temo zelo na glavo obrnili:Jebi ga takšni pač smo. :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vstrom: tudi ti si bil v fiksaterjih :rolleyes: s šestimi "klemami"

Jaz sem imel "srečo" in sem imel tvoje število na kvadrat. Kako šele to zgleda :?

Na srečo sem poslikal rtg slike in eno imate spodaj (tisti ki niste imeli priložnosti v živo videti pri meni) :o bladzo je v moji temi napisal da sem kot Terminator

post-85-1109335647_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vstrom: tudi ti si bil v fiksaterjih :rolleyes: s šestimi "klemami"

Jaz sem imel "srečo" in sem imel tvoje število na kvadrat. Kako šele to zgleda :?

Na srečo sem poslikal rtg slike in eno imate spodaj (tisti ki niste imeli priložnosti v živo videti pri meni) :o bladzo je v moji temi napisal da sem kot Terminator

Ma jaz sem bil takrat od Robocop-a do Terminator-ja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se neki malo bolj prijetnega za oko, by DeLano.

Zarja.....svetuj imetnici tega taooja...naj obišče dermatologa.....tista pikica pod njim,mi je sumljiva :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja.....svetuj imetnici tega taooja...naj obišče dermatologa.....tista pikica pod njim,mi je sumljiva :hmm:

Klimbra... ocitno clovek z leti res postane bolj previden... nic se sekirat, vse bp.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra... ocitno clovek z leti res postane bolj previden... nic se sekirat, vse bp.

:OK:

Nop......paničen!!!!!!!!!!!

:004 :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!