Skoči na vsebino

Kupujem Subaruja


cameron

Priporočene objave

Lep pozdrav!

Zanimam se za nakup Subaru Legacy l.99 ali 2000, motor 2.0

Kakšne imate izkušnje s Subaruji?

Koliko pridejo redni servisi?

Poraba?

Rezervni deli?

Za vse kar bo kdo napisal bom izredno :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Subaru :worship: :worship: :worship:

mam kolega ma že 340k km, pa še kar kleple, boxer je zakon, ti sam olje menjaš :OK:

jaz bi mel pa spodnjo zadevo, sam ni kovancev dosti :cry: , bomo še šparali ..

post-5241-1109072389.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse kar bo kdo napisal bom izredno  :worship:  :OK:

Tukaj so se že pred tabo oglasili ljudje, ki so napisali marsikaj uporabnega. Uporabi iskalnik, pa boš videl vse tisto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW je drugač zame  :OK:  :OK:  :yea2:  :yea2: avto.

Sam trenutno ga ne morem imeti, ker nujno rabim 4 x 4, pa da je normalen tud za kam dlje peljat.

Kaj pa morebiti BMW 525 ix(to je 4x4 pogon)? S tem se da tud fajn dobro peljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa morebiti BMW 525 ix(to je 4x4 pogon)?

BMW 525ix je zelo v redu avto, ga je mel prjatu, sam to je precej star letnik.

Ne vem če zdaj obstaja, kak 523 ali 528, da bi mel 4x4?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% SUBARU ZAKON JIH MATA DVA KOLEGA IN JIMA NA MISEL NE PRIDE DA BI JIH PRODAJALA GRE PA TAKO PO TERENU KOD PO CESTI ZELO UREDU-OD NEMCA PA SAMO STRAN EDIN ČE IMAŠ DVA DA JE EDEN SKOZ NA SERVISU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem, da je zakon avto, uporaben in vzdržljiv, sam zanima me (če kej crkne), kake so kej cene popravil in delov, pa če jih ni problem dobit, pa take stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo vzdržljiv avto s katerim lahko počneš kar se ti zazdi in še vedno bo delal. Motorji brez večjih problemov zdržijo tudo 400k km. Doma smo imeli Lagacyja 1.8 103 PS pa je bil motor kar mal prešvoh za to ladjo, drugače pa samo pohvale temu avtomobilu od udobja varnosti...itd. Je pa res da so deli ZELOOOO dragi. Če se odločaš za AWD ni ovir zate....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem, da je zakon avto, uporaben in vzdržljiv, sam zanima me (če kej crkne), kake so kej cene popravil in delov, pa če jih ni problem dobit, pa take stvari.

Kot, da ne znas brat med vrsticami zgoraj! Znanec je prodajal subita Legacyja za miljonstiristotavzent sit. Neko jutro opazi, da so mu nocni obiskovalci sneli obe prednji luci, smernike, masko , meglenke z odbijacem vred. Nabavka zgoraj opisanih delov pri nasem uvozniku (Na odpadu v Italiji jih ni) Miljonpedeset tisoc! Zdej si pa ti misli!

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem imel Legacy- a in na avto nimam nobenih pripomb razen......bom nazadnje......lega na cesti je zaradi dognanega podvozja, pogona 4x4 in nizkega težišča motorja naravnost fenomenalna, avto je izredno udoben (prevozu od Bosne do Švedske),avto je tih in varen. V poznih nočeh, ko se zmučen vračaš po dežju ali celo snegu domov, si veliko manj napet, kot sem recimo sedaj pri VW, ki fura samo na prednja kolesa. Pri priganjanju pa iztopa poraba, ampak samo pri priganjanu. Pri normalni vožnji (govorim za 2,0) je pil cc.a 7,8 litra (cca. 140 km/h po avtocesti), ja ni malo za diesel, v primerjavi z ostalimi benzinci pa je solidno.

Ne vem kaj lapajo o kraji kosov - že res da so dragi - ampak če že ne kasko pa vsaj na parkirišča + stekla zavarvaj!

V 4 -letih prevozil 252.000 km ter razen servisa in prednje polosovine vse OK.

Od konkurence lahko izbiraš AUDI Quattro, VW 4-motion, ostalo je drago.....BMW ima 325 iX, 330 iX, 525ix in 530iX

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
A res nobeden ne ve nič o Subarujih? Ali  :xx:

Lepo prosim, če se lahko malo razpišete.

Najboljši Legaciji so bili okoli leta 1990. Po ADAC statistiki čisto v vrhu. Problem je lahko le rja - tudi pri mojem.

Imam občutek, da je kasneje Subaruju kvaliteta malo padla. Vsaj oče je imel takšne izkušnje z letnikom 97 ali 98 (motor 2.5). Novejši letniki izgledajo spet OK.

Ampak čez tastarega ga pa ni. Če si ga kdo želi, lahko dobi ugodno zadevo iz prve roke. klikni - moj legacy

Še zanimivost glede porabe: 2.2 ima nižjo kot 1.8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, Jason, maš pa tako zmazano sliko, da se avto komaj vidi... se pa Neja precej bolje... :naughty: :P :worship: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest lucy4s-adrenalin

čaw

ooo subarujček :wub:

ja kukr jst poznam folk k ma subaruje so full zadovolni. :OK:

recmo fotr ma imprezo in full dobr dela brez blemov res zakon. :) drgač je na atomobilizm.com

majo eno stran k je sam od subarujcev tm boš zvedu vse res profiji so o

subarujcih .) mal pobrski boš takoj najdu. :) sam deli pa znajo bit dragi. :(

ampak se ne kvarjo tok tko da ni panike :D

lp lucy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Doma smo prisaši Subaruja in nemoreš verjet kok so Subaruji vzdržljivi! Nikoli se ni nič pokvarilo, nobenih problemov, nikoli nas niso pustili za cesto... Jest ti ga priporočam, sam nemcov ne kupuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Doma smo prisaši Subaruja in nemoreš verjet kok so Subaruji vzdržljivi! Nikoli se ni nič pokvarilo, nobenih problemov, nikoli nas niso pustili za cesto... Jest ti ga priporočam, sam nemcov ne kupuj.

Ja kaj pa fali nemcem? Npr. Audi A4 3.0 quattro? Boš reku da so slabi? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa fali nemcem? Npr. Audi A4 3.0 quattro? Boš reku da so slabi?  :grrr

Ne ravno, da so slabi - so pa še dražji, več se kvarijo, pa še nekak 'hohštapler image' imajo.

lp, D.

PS: Tudi zato in to so Subaruji zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ravno, da so slabi - so pa še dražji, več se kvarijo, pa še nekak 'hohštapler image' imajo.

lp, D.

PS: Tudi zato in to so Subaruji zakon.

Ne slabi, odlični so, predvsem AUDI....... :OK: No, jaz sem šel iz Subaruja na nemca........Sem mel LEGACY 2.0 dva modela nazaj, pri 200.000 km mi je na Švedskem šla sklopka, prišel v Slo. in po 2 tednih šla še enkrat, čez mesec je poču hladilnik in šla še polosovina......ok, izjema ni pravilo ampak me je drago stalo, nič niso priznali........razočaran! Pa ga redno servisiral pri Kogovšku v LJ!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!