Skoči na vsebino

Sestre v lekarni.. (in še kje drugje) :)


Priporočene objave

Pridejo SESTRE v lekarno kupovat kondome.

Pa reče Emperatriz: "A mi lahko daste take, ki imajo oznako Ferari-ja..."

Daphne pa "Jaz bi pa take z oznako Mercedesa."

"Boljši so z oznako BMW-ja!" vzklikne Marlena

Pa odvrne prodajalka: " A veste kaj? Priporočam Jeep!! Za v blato je najboljši terenc."

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gleda punčka EMO in reče očetu, da bi bila ona tudi rada pevka, oče pa ji odgovori "Draga moja, za to je treba pa jajca met".

Naj postane tole topic za vice o SESTRAH, ki zadnje čase krožijo okoli.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte si tole, kot je rekel Zoolo, ki je link prispeval, blamažo.

http://europe.cnn.com/2002/WORLD/europe/02...sion/index.html

ali

http://www.cnn.com/2002/WORLD/europe/02/20...sion/index.html

Evropa komaj čaka na nas. Še posebej Nizozemci in Angleži iz Manchestra...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CNN > country profil

ej tole je pa mim... pozornost posvečam podatku o jeziku

SLOVENIA

More on this country:

Region: Europe

Population: 1,927,593 (July 2000 Estimate)

Area Total: 20,256 km2

Area Land: 20,256 km2

Coast Line: 47 km

Capital: Ljubljana

Climate: Mediterranean climate on the coast, continental climate with mild to hot summers and cold winters in the plateaus and valleys to the east.

Languages: Slovenian, Serbo-Croatian

Holiday: National Statehood Day, 25 June (1991)

Capital: Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Evropa komaj čaka na nas. Še posebej Nizozemci in Angleži iz Manchestra...

Hmmm... Zakaj pa ravno Nizozemci in Anglezi?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat fantje. Pa kakšna blamaža neki. Najboljši komad majo med unimi desetimi in pika. Tisto glasovanje se ja pa pač mal razsulo, saj se je tudi naš forum pa ne vem, če je zadaj kakšna zarota. Za en kurc SW za televoting in to je to. Po moje jhe zmagal boljši komad. Zarad mene bi bli lahko pa v kanarčke oblečeni pa ne bi bilo nič drugače, sploh so pa transvestiti letos IN.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

CNN > country profil

ej tole je pa mim... pozornost posvečam podatku o jeziku

Languages: Slovenian, Serbo-Croatian

Mimogrede: danes sem pisal CNN in ne boste verjeli, dobil odgovor takoj!!!

Pa mi je gospodicna Denise Youngblood razlozila, da ce clovek pogleda malo bolj podrobno v en drug link, da se izpisejo vsi jeziki, ki se govorijo na podrocju Slovenije. So zapisani se recimo madzarski, italijanski, nemski in srbo-hrvaski.

Link je pa: http://www.countrywatch.com/cw_topic.asp?v...R&TOPIC=KEYDATA

Pohvalno! (mislim hitrost)

Sem ji pa nazaj pisal, da ce pritisnes na link ob tisti nasi "polomijadi" na Country Profile, da se izpiseta samo slovenski in srbo-hrvaski, pa se cakam odgovor. Ko ga dobim, povem rezultat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradni jezik je slovenščina, na dvojezičnih območjih pa še italijanščina in madžarščina...... vse drugo kar znamo je pač inteligenca naroda

naj pol napišejo še angleščino, pa ruščino, pa poljščino..... sej to tud znamo... grrrrrrrr

vam pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Trisha :

uradni jezik je slovenščina, na dvojezičnih območjih pa še italijanščina in madžarščina...... vse drugo kar znamo je pač inteligenca naroda

Na žalost bo vse kar je uradno pa še dvojezično sčasoma zamrlo in bo ostala samo še inteligenca naroda.

Beri : angleščina ali pa amerikanščina kakor komu ljubo.

Globalizacija nam ne uide.

Če bodo naši zanamci sam še hambije žrli, jih bodo pa še po amerikansk naročali.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... country, where nearly three-quarters of the two million citizens identify themselves as Catholic...

Ta zanesljiv podatek o verski vnemi Slovencev so pa najbrž dobili od Rodeta osebno...

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Rodetovo je v Sloveniji cca 140% katolikov in število še naprej narašča......čeprav komunistična kontinuiteta zelo dela na tem,da bi ubogo duhovščino čim bolj obremenila z davki na dohodke,dobičke,zapuščine.......

Ubogi Rode .....revež....sej bo skrahiral

BTW......šele včeraj zvedu,kera pesmica nas bo zastopala.

ZETOR JE ZAKON

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he he, sestre RULES!!!!!!!

ajde realno: sestre so mele dosti boljsi komad kot pa tisti bedni komad od karmen, ki spominja na slabi remake disco komadov iz cajtov travolte (poslusaj ozadje).

to da pa nas transvestiti zastopajo se mi pa ne zdi nic posebnega, kvecemu dobrodoslo, da so nasi vrli krscanski mozje spet malo popizditisa dobili. ja pa kaj je pa to tako posebnega, za vsaki pust se tisoci moskih oblecejo v zenske, eni se pac malo bolj pogosto.

aja drugo leto zmaga na EMI "PERVY & THE PERVERSIONS".

moja spremljevalna skupina bojo originalni tajski transseksualci (tisti z odrezanimi) in garantiram vam da bojo najlepse pevke, ki so kdaj koli nastopile v SLO. vse natalije ferbotnove in stavceve bojo jokale ko bojo vidle kake dobre noge, pa joske majo!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miki ni še čisto dorečeno vse bo znano v četrtek..

meni se zdi vse skup ena velika bedarija, če so zmagali transvestiti naj bo tako , sicer je pa tut komad veliko bolj primeren kot vsi ostali.....

meni so sestre čist ok, sigurno so veliko boljše kot kak werner al pa simonca weis....

se spomnite pred leti ko je zmagal vili resnik po volji ljudstva, no in kaj je blo pol bil je skoraj zadnji.....in naslednje leto nismo mogli na eurosong....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajem prvi glas za "PERVY & THE PERVERSIONS"!!! Go, pervy, go!!!

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa El mariachi ??? Mislim da bi ąlo krasno v koncept letosnje eme

Konec koncev bi lahko na kakąnem izmed prihodnjih srečanj uprizorili recimo Motosvetovo "Emo". Jst sem 100%, kaj 100%, 1000%, da ne bi bil tak dolgčas kot taprava Ema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Konec koncev bi lahko na kakąnem izmed prihodnjih srečanj uprizorili recimo Motosvetovo "Emo". Jst sem 100%, kaj 100%, 1000%, da ne bi bil tak dolgčas kot taprava Ema.

Lucy, ti rajs prit enkrat pogledat, kako sploh zgleda FS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

he he he he, sestre RULES!!!!!!!

ajde realno: sestre so mele dosti boljsi komad kot pa tisti bedni komad od karmen, ki spominja na slabi remake disco komadov iz cajtov travolte (poslusaj ozadje).

to da pa nas transvestiti zastopajo se mi pa ne zdi nic posebnega, kvecemu dobrodoslo, da so nasi vrli krscanski mozje spet malo popizditisa dobili. ja pa kaj je pa to tako posebnega, za vsaki pust se tisoci moskih oblecejo v zenske, eni se pac malo bolj pogosto.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Se popolnoma strinjam.

Sestre so bolj ali manj upravičeno zmagale (ker mi drugi komadi niso bili nič boljši).

Karmen Slavec pa naj gre raje delat reklame za jogurt (mogoče ŠE PA ŠE).

Popravil/a - rok dne 27/02/2002 ob 17:59:49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lucy, ti rajs prit enkrat pogledat, kako sploh zgleda FS...

Pridem, pridem. Sploh zdaj, ko sem vidla fotke s prejšnjega! Men je toooooooooooooook zal da me ni blo! Sem bila mocno v dvomih, da se boste res namaskirali . Moja mama pravi, da so motoristi vsi zmešani. Ona že ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

ker je ravno desmo spraseval kje so sestre...... http://www.sestre.net/ ......sem malo pogledal njihov guestbook..... :lol: eheheheheh.....sorry,samo meni se tako smeji.... :mrgreen: .......nacin izrazanja....uuuuuuaaaaaa :rofl: ......izgleda,da je to neke vrste slo-tranza-forum...... :lol: ......558 strani v enem guestbook..... zavidljivo :mrgreen:.... samo nacin izrazanja :rofl: ..da tja pades :turn-l:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je ravno desmo spraseval kje so sestre...... http://www.sestre.net/ ......sem malo pogledal njihov guestbook.....  :lol: eheheheheh.....sorry,samo meni se tako smeji....  :mrgreen: .......nacin izrazanja....uuuuuuaaaaaa  :rofl: ......izgleda,da je to neke vrste slo-tranza-forum......  :lol: ......558 strani v enem guestbook..... zavidljivo  :mrgreen:.... samo nacin izrazanja  :rofl: ..da tja pades  :turn-l:

In - a si se podpisal? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: ne.....nisem mogel...... ker sem se :rofl: od smeha...... ajajaj.... ja ja vem..... ksenofob..... ma BMK.... se se vedno :rofl: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: ne.....nisem mogel...... ker  sem se :rofl: od smeha...... ajajaj.... ja ja vem..... ksenofob..... ma BMK.... se se vedno  :rofl:  :mrgreen:

jaja ksenofob :) -- ti samo pazi ,da tisti 528 strani tranzijev ne bo prilaufalo v graz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!