Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

sam vozim okoli 1:11, sem pa ugotovil da prekmalu in prešvoh bremzam, tako da bom sedaj probal kasneje in bolj močno zavirati pa bom videl kak bo

aja pa gume kolk mate kej napumpane :? jst mam spredaj 2.1 zadaj pa 2.4 pa se mi zdi malo preveč :? gume pa dunlop qualifier

Jaz se tudi peljem nekaj takega kot kOci, ker izgube ki si jih naredim med vožnjo nadoknadim med zaviranjem. :naughty: Jaz se pač obesim na zavore kolikor se da. :eek:

Jaz imam 208 GP race napumpane:

prednja: 2,1

zadnja: 1,9

merjeno ko so gume hladne!!!

Pri toplih je pritisk dosti večji.

Sem vozil zadnjo qualifier na motorju od kolega, pa mi je bila 2,4 predrta. Pa še 190 je bila široka. :blink: Sem se peljal kot da me kaj tišči. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ti se voziš tako kot jaz ja, malo morgen.......sem te probal lovit pa sem po 1/4 kroga obupal (beri šel po travi)

sem se na koncu tadolge ravnine že presedel da bom šel v ovinek pa si po notranji strani prigrmel mimo da sem se skoraj posral :eek: tako da ti se pelješ okoli 1.08 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je rekel nekdo ki nas pusti zadaj za šalo :yes:

jap....s casom pod 1.05 :worship: ....drugac pa k0ci ce bi jaz na hondi mel take bremze ko mas ti bi ziher se za kake 3s zbolsal cas....ker morem po parih krogih ze skor na polovici ravnice bremzat :P....

@k0ci gremo v petek popoldne?....v soboto mamo trgatev v nedeljo pa tud ne morem :(

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je rekel nekdo ki nas pusti zadaj za šalo :yes:

sam res..

a pol se še kr vozte?

no kakorkoli že..časi pod 1.10 so zelo dobri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek popoldne ne morem ker grem v bolnico na obisk, v soboto imam ravno tako kot vi trgatev, samo v nedeljo lahko

kdaj pa bos v nedeljo tam?....jaz mam do 12h samo cas,pa mogoc bom celo so pogledat pa par krogov pred solo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kar ustrajate... Lepo od vas, samo nekaterih pravil se pa res moramo držati. Tu sta dva pravila, ki sta smrtonosna.

1. Vozi se v eno stran- se pravi levi krog

2. Vozimo ločeno Auti - Motorji.

Jaz tud pridem en dan mal čekirat kako bo šlo, enkrat okrog 10.9.

Sam bom vidu kako stanje gum pa sprednji zobnik bom dal manjši odpira prepozno. Aja pa sliderji so novi, sem bil na pisti v Krškem pa sem ene kompletne zbrusu tako da me tudi to mantra da bi jih razdevičil.

Se zmenmo za kako dogajanje gor po 10. ? Če ste za, lahko, da nas bo malo več pa priredimo malo večjo zabavo za konc tega dirkališča. Lahko pridemo z motorji pa vsak nekaj prinese za jest za pit pa en žar pa naredimo kej tam..

Pod pogojem da ko takneš alkohol nimaš več dostopa do ključev od motorja !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kar ustrajate... Lepo od vas, samo nekaterih pravil se pa res moramo držati. Tu sta dva pravila, ki sta smrtonosna.

1. Vozi se v eno stran- se pravi levi krog

2. Vozimo ločeno Auti - Motorji.

Jaz tud pridem en dan mal čekirat kako bo šlo, enkrat okrog 10.9.

Sam bom vidu kako stanje gum pa sprednji zobnik bom dal manjši odpira prepozno. Aja pa sliderji so novi, sem bil na pisti v Krškem pa sem ene kompletne zbrusu tako da me tudi to mantra da bi jih razdevičil.

Se zmenmo za kako dogajanje gor po 10. ? Če ste za, lahko, da nas bo malo več pa priredimo malo večjo zabavo za konc tega dirkališča. Lahko pridemo z motorji pa vsak nekaj prinese za jest za pit pa en žar pa naredimo kej tam..

Pod pogojem da ko takneš alkohol nimaš več dostopa do ključev od motorja !!!

kere drsnike si pa mel....jaz dainesejevih ne morem nikakor znucat :P....so trdi ko hudic

drugac pa za zadni stavek je enostavna resitev...prinese se samo brezalkoholna pijaca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap....s casom pod 1.05 :worship: ....drugac pa k0ci ce bi jaz na hondi mel take bremze ko mas ti bi ziher se za kake 3s zbolsal cas....ker morem po parih krogih ze skor na polovici ravnice bremzat :P....

za 3 sec,je kr težko izboljšati,je pa res da je tut odvisno od samega motorja.

osebni rekord mam 1:03...

pa vem da bi še šla kakšna sekunda dol zda ko sem spremenil prenose.(občutno se popzna)

ps.na grobniku sem lani s cbr-ko l.97 peljal 10 sec slabše ko letos.pa sem zamenjal samo motor 10 sec!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 3 sec,je kr težko izboljšati,je pa res da je tut odvisno od samega motorja.

osebni rekord mam 1:03...

pa vem da bi še šla kakšna sekunda dol zda ko sem spremenil prenose.(občutno se popzna)

ps.na grobniku sem lani s cbr-ko l.97 peljal 10 sec slabše ko letos.pa sem zamenjal samo motor 10 sec!!!

ja jaz nimam neke hude racing varjante motorja :P....vem ko sem ninjo od k0cija pelo je ful razlike,pa ce bi bla moja bi ziher lahko mel par s bolsi cas,ker ma bremze dosti hujse,pa motor je nasploh trsi in lepse sede v ovinek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi bolje peljal če ....... :hmm: ..... bi znal. :lol1:

Prepričan sem, da bi se moja makina peljala hitreje, če bi jo znal bolj izkoristit. :grim

Ampak ne vem, kako bi bilo potem z gumami. Že sedaj mi zadnja guma izginja vidno iz kroga v krog. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko izkoristitiš motor ki ga imaš in ga kriviš da ni dovolj dober,potem je čas za boljšega,samo dokler ga ne izkoristiš nima smisla.

kot sem že prej omenil je veliko odvisno tudi od motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hooj !

Ja, nekaj bo treba ukrenit. Lahko se dobimo enkrat okrog 10.9 tu ali pa na racelandu. Takrat bi lihprav vroče, ne kot zdaj ko je preveč če spregledamo te deževne dni.

Ja pa prej povejte kje pa kdaj, jaz tudi bom skrajšal končno prestavno če bomo na racelandu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko izkoristitiš motor ki ga imaš in ga kriviš da ni dovolj dober,potem je čas za boljšega,samo dokler ga ne izkoristiš nima smisla.

kot sem že prej omenil je veliko odvisno tudi od motorja

Pa še več od šoferja.....malo povprečnih voznikov izkoristi motor do skrajnih meja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še več od šoferja.....malo povprečnih voznikov izkoristi motor do skrajnih meja.

res je ja.....sicer 125ko sem izkoristo kolko se je dalo,...bol pa bolse se mislim da neb mogo vec pelat....ce bom kdaj do take mere prso s 600 bo vec ko super :D....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nedeljo sigurno ne Koci, nedeljo 10. pa lahko...

Ampak pista pravite, da je zjebana, da so vejice gor pa tako. Vse kakor če grem, grem na RACELAND ne mobikrog ker mi je bolj simpatična steza, pač nov asfalt pa tako. Pa boljši občutek varnosti imam, še po tem ko pravite da vozijo eni v drugo smer da najariš na eno tako budalo z 200 v riti pa da vidimo kaj bi blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nedeljo sigurno ne Koci, nedeljo 10. pa lahko...

Ampak pista pravite, da je zjebana, da so vejice gor pa tako. Vse kakor če grem, grem na RACELAND ne mobikrog ker mi je bolj simpatična steza, pač nov asfalt pa tako. Pa boljši občutek varnosti imam, še po tem ko pravite da vozijo eni v drugo smer da najariš na eno tako budalo z 200 v riti pa da vidimo kaj bi blo

na racelandu neboš videl večje hitrosti kot pa je 100 pa še to čez ciljno ravnino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem bil na mobiju, pa je neka budala :headbang: na pisto zmetu vijake in matice, tak da je treba najprej za meto poprijet :slap:

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem bil na mobiju, pa je neka budala :headbang: na pisto zmetu vijake in matice, tak da je treba najprej za meto poprijet :slap:

jaz sem se pa glih dans hoto it pelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne počakate tisti ki ste bližje doma.

pa ko bi metal na pisto bi mu dal par vzgojnih pol bi pa mogu vse pobrat-to so žleht ljudje,primitivci :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne počakate tisti ki ste bližje doma.

pa ko bi metal na pisto bi mu dal par vzgojnih pol bi pa mogu vse pobrat-to so žleht ljudje,primitivci :headbang:

sej ce bi ga kdo dobil od teh ko se vozmo bi mu ziher marsikaj povedal....drugac pa so to lahko kaki smrkavci al pa kaki stari ludje ko majo svoja nacela pa mislijo da bi mogli vsi po njihovem zivet pa se pac na tak nacin izzivljajo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!