Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Kaj niso zaprli tega mobilnega kroga?

Proga je se in kar obiskana :D Imas fotke in filmcke tu tudi od tega vikenda.

Se ena moja, sobota 16.9:

post-1190-1190113286_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En "v" maš preveč :P

dons me je pa n "v" vrglo učeri me je na "gor" uf se res vid da že dolg nism hehehe - misty ka je boš kej zrihtau tole al nč :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva pa, pa ene par litrov šnopsa, pa vina, pa whiskeya, pa vsakic ko prides cez ciljno, ga spijes en deci, bos vidu kaki cajti bojo :krneki:

Tanjusk: Ja dopoldan se gre, ob ene 9 iz radovljice. Da bomo pop. lahk se kej doma dewal, haha da bo se kej od dneva.... :alien1:

:lol1: :lol1: :lol1:

dons me je pa n "v" vrglo učeri me je na "gor" uf se res vid da že dolg nism hehehe - misty ka je boš kej zrihtau tole al nč :naughty:

dokler nimaš drsnikov na kolenih nimam jest kej rihtat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proga je se in kar obiskana :D Imas fotke in filmcke tu tudi od tega vikenda.

Se ena moja, sobota 16.9:

post-1190-1190113286_thumb.jpg

Hvala.

Glede na to, da si za razliko od mene, navdušenec čim hitrejših časov, boš res moral na drug motor, ker si zmogljivosti sedanjega že izkoristil do konca.

Potem boš videl, da 1,37 na Grobniku ni taka težava; samo malo več prakse prvo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

dokler nimaš drsnikov na kolenih nimam jest kej rihtat...

aha štekam skrbiš da si neb kolena podrajsala, iiii ful si prjazn :winkiss:

aja drgač pa upam, da bojo že ta teden gor, tko da pazi se me pol :naughty: :whistle:

Frips, lahko poimensko nasloviš razganjanje na Tanjuško, ne rabiš množine uporabljat :D

ah dj dj, ko da tebe ne :closedeyes: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha štekam skrbiš da si neb kolena podrajsala, iiii ful si prjazn :winkiss:

aja drgač pa upam, da bojo že ta teden gor, tko da pazi se me pol :naughty: :whistle:

ah dj dj, ko da tebe ne :closedeyes: :kva2:

To je tema o Mobikrogu. Tema Ljubezen se nahaja tukaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Glede na to, da si za razliko od mene, navdušenec čim hitrejših časov, boš res moral na drug motor, ker si zmogljivosti sedanjega že izkoristil do konca.

Potem boš videl, da 1,37 na Grobniku ni taka težava; samo malo več prakse prvo leto.

Drug motor je v planu za pomlad, ce bodo le finance znesle :) Ima pa tudi husko na Mobiju pomoje se kake 2-3 sekunde fore, samo pilot mora se malo dodelat tehniko pa spoznat progo..

ah dj dj, ko da tebe ne closedeyes.gif trance_41_w00t2.gif

Mene en mejckn :blush: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha štekam skrbiš da si neb kolena podrajsala, iiii ful si prjazn :winkiss:

aja drgač pa upam, da bojo že ta teden gor, tko da pazi se me pol :naughty: :whistle:

ah dj dj, ko da tebe ne :closedeyes: :kva2:

sej se te že zdej pazm, mi deluješ nevarna :naughty:

neki mi ni jasn, ponavad folk razganja spomlad, tebe pa kar celo leto, hehehe :P

To je tema o Mobikrogu. Tema Ljubezen se nahaja tukaj :grim

:wub:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tema o Mobikrogu. Tema Ljubezen se nahaja tukaj :grim

sj govorimo o klenčkanju na mobikrogu, pol si pa predstavli ta kolenčkanje kokr si ga pač predstavlaš :blush:

Drug motor je v planu za pomlad, ce bodo le finance znesle :) Ima pa tudi husko na Mobiju pomoje se kake 2-3 sekunde fore, samo pilot mora se malo dodelat tehniko pa spoznat progo..

Mene en mejckn :blush: :naughty:

:wub:

sej se te že zdej pazm, mi deluješ nevarna :naughty:

neki mi ni jasn, ponavad folk razganja spomlad, tebe pa kar celo leto, hehehe :P

:wub:

:lol1:

ja a ni to fajn? saj ni dolgčas hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a ni to fajn? saj ni dolgčas hehe

super fajn

PS: še zmer me nis kliknla, da se zmenva za mobikrog seveda, meni še vedno gumb na miški ne dela ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj govorimo o klenčkanju na mobikrogu, pol si pa predstavli ta kolenčkanje kokr si ga pač predstavlaš :blush:

Sej vem. Upam, da boš mela drsnike čim prej, da boš lahko polagala ovinke. So pa uporabni tudi za kakšno drugo polaganje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super fajn

PS: še zmer me nis kliknla, da se zmenva za mobikrog seveda, meni še vedno gumb na miški ne dela ...

evo dobiš PM :winkiss:

Sej vem. Upam, da boš mela drsnike čim prej, da boš lahko polagala ovinke. So pa uporabni tudi za kakšno drugo polaganje :evilgrin:

jap bomo probal čimprej use varjante sprobat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bomo ta wikenD kej podil? :D Da se začnem jest mal presedat...zanc sm bil baje.... (kar prlepmo to drži) :unsure:

seveda to soboto letimo dol na mobikrog, greš z nami an, pa se bomo pomatral mau ritota preses, sj sm mela jz tud čudn filing sam zj pa vidm kok je bolš, hitrejš in laži se vozt če se presedš, tko da.... go for it :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda to soboto letimo dol na mobikrog, greš z nami an, pa se bomo pomatral mau ritota preses, sj sm mela jz tud čudn filing sam zj pa vidm kok je bolš, hitrejš in laži se vozt če se presedš, tko da.... go for it :worship:

a pa je že kej zmenjeno kje pa kdaj je miting pojnt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je že kej zmenjeno kje pa kdaj je miting pojnt?

nč še natančno, mamo cajt še do petka se zment, če ne drgač ti bom poslala sms, sj tvojo tel. pa mam, ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se s 4t 125 sploh splača hodt? :unsure: :unsure:

itak, sj uzadno sta se en z skuterjm pa z železnino 125 al 250 gonila gor tko da... on horse sm hotla napisat hehe

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se s 4t 125 sploh splača hodt? :unsure: :unsure:

Rekordnih casov sicer ne bos postavljal, ampak par zavojev bos pa vseeno lahko "zares" odpeljal :)

Pridi pa je :D Se je ze dosti 125k 4t vozilo tam. Ko smo imeli zakup piste jih je bilo ene 5 ce se prav spomnim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!