Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

sicer ti pa lahko data helmut pa ghost.rider46 lepe napotke ker se konkretno peljeta dol..no sej tut kdo drug sam poznam jih ne..

ma grem se mal peljat..pa pridem ene 10 krogov odpeljat pa počas nazaj domov..

več info bolš je, no mogoče bom jz tud u nedelo prdrajsala, se bom probala zment da dopoldan pride mopija gledat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem kako naj začnem :unsure: ja no FOČK al kwa že :alien1:

.......

.....

Se ti ne zdi da malo pretiravas? :) Na Mobikrogu sem bil 2x, prvic bolj turisticno, ker nisem vozil svojega mtorja, drugic je bilo pa to soboto. Sicer pista ni noben Grobnik, ampak vseeno je kar dobro letelo, sploh za "prvic". Do kolena slo brez problema, gume drzale, linija je ok. Pac zgleda bolj bogo in zapusceno, to pa se ne pomeni, da ni zabavno :)

Meni je Mobikrog zakon, to nedeljo gremo spet, pa se kdaj letos, ce bo vreme.

Upam da, se bo tudi drugo leto dalo kaj furat gor :OK: Se bolje bi pa bilo, da bi se res naredilo eno konkretno dirkalisce tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm a to ti o mobikrogu govoriš al o svojmu dvorišču?

Imam sveže mnenje, ti pa žajfo v usta, če ne gre, ti pomagam :angry: STFU allready

nofrus........čudno da imaš samo ti take probleme, sploh pa se da čisto vsak ovinek na mobiju peljat na koleno brez problema, če imaš le pamet v glavi in malo občutka v desni roki

Kdo je omenil problem :blink: ? Si verjetno prebral "IMHO" predno sem začel pisati

Podal sem današnje stališče mojega pogleda, bilo je 15 stopinj (mogoče je bil, zato oprijem steze takšen

kakršnega sem opisal)!

Pač na mobiju nisem imel tistega filinga, da se da, kapiš :glare:

Če primerjam, ko sem se vozil tja Lj-Mobi in Mobi-Lj in na samem mobiju sem imel žal boljši oprijem

in sam občutek na regionalki kot na sami pisti! Po parih krogih sem se fural po liniji, ki je dokaj čista,

pač paziš na svinjarije pa še vedno ni bilo to to, lahko so bili ključne temperature ali pač!

Pa ne mene upoštavat/sej nisem znalec pist/stez/dirkališč, sem samo motorist po duši .) !!!

Da pa sva samo dva, ki trdiva, da je slab pista se krepko motite ! :ninja:

Srečno vožnjo želim vsem, ki se radi vozite po pisti polnih asfaltnih puzlov :fredy: pa po pameti seveda :devil:

P.S. next is marof :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam sveže mnenje, ti pa žajfo v usta, če ne gre, ti pomagam :angry: STFU allready

Kdo je omenil problem :blink: ? Si verjetno prebral "IMHO" predno sem začel pisati

Podal sem današnje stališče mojega pogleda, bilo je 15 stopinj (mogoče je bil, zato oprijem steze takšen

kakršnega sem opisal)!

Pač na mobiju nisem imel tistega filinga, da se da, kapiš :glare:

Če primerjam, ko sem se vozil tja Lj-Mobi in Mobi-Lj in na samem mobiju sem imel žal boljši oprijem

in sam občutek na regionalki kot na sami pisti! Po parih krogih sem se fural po liniji, ki je dokaj čista,

pač paziš na svinjarije pa še vedno ni bilo to to, lahko so bili ključne temperature ali pač!

Pa ne mene upoštavat/sej nisem znalec pist/stez/dirkališč, sem samo motorist po duši .) !!!

Da pa sva samo dva, ki trdiva, da je slab pista se krepko motite ! :ninja:

Srečno vožnjo želim vsem, ki se radi vozite po pisti polnih asfaltnih puzlov :fredy: pa po pameti seveda :devil:

P.S. next is marof :yea1:

no si povdau svoje zj pa STFU :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nofrus očitno si mel slab dan, ko pa praviš o gumah, očitno maš pretrde in nepravilen tlak v gumah!!!!! :naughty:

Itak se nisem imel namen tam ustavljat, ker je bilo pa sproti in mi je določena zadeva padla

v vodo sem imel malo več časa in s tem sem šel poiskat stezo, tako da je lahko takoj

napak glede oprijema (ker se nisem beri a ma niti mal pripravil za na stezo), tlak je bil

na normali za pocest (cca 2.4/2.7), pa sej bi se lahko tudi v konja še zapiču, samo

brez veze, raje uživejte in moj post spreglejte :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ne zdi da malo pretiravas? :)

MMMMMMM "mejčkano pa res" ...............NOT :evilgrin:

Hello tudi tebi na ridah pa to, je bilo težko roko vzdignt ali je bilo šopanje "on 1st place" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no si povdau svoje zj pa STFU :winkiss:

a si se ti šolala, da si to kar si, ali si slučajno že od rojstva takšna kakršna si :evilgrin:

100 ljudi 200 jošk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej mali, če ne probaš ne veš :naughty:

pa dj probejte uletet u soboto no, k jz pomoje u nedelo nam mogla, k pride potencialni kupec mojga mopija in pol predn prdirkam jz u žiri po hondico bo ura že pet in joj ke je pol šele mobikrog, bo ura sedm (na kur**), pol grem pa lohk sam še nazaj, tk da...

dj no dj no dj no prosm prosm prosm prosm :huh: :unsure: ;)

no no.. ne ti men mali.. tamala :evilgrin: :D haha

js sm meu namen najprej v soboto pridt.. poj pa vidm da te k so bl poznani grejo/gremo v nedelo.. tko da, vrjetn se gre u nedelo :closedeyes:

P.S. a boš motor prodala kr s tistmu napisam gor "Tanjuška"? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FiFtY evo ti:moje mrcine

lep posnetk :worship: sam škoda k mal pteka.. vožnja je pa lepa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no.. ne ti men mali.. tamala :evilgrin: :D haha

js sm meu namen najprej v soboto pridt.. poj pa vidm da te k so bl poznani grejo/gremo v nedelo.. tko da, vrjetn se gre u nedelo :closedeyes:

P.S. a boš motor prodala kr s tistmu napisam gor "Tanjuška"? :D

nalepk ni več :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello tudi tebi na ridah pa to, je bilo težko roko vzdignt ali je bilo šopanje "on 1st place" :whistle:

Kdaj pa si me videl na ridah? :)

Ce sem v elementu res vcasih spustim pozdrav, ce to mislis. Bom pa drugic dvakrat :P

Drugace pa upam, da se v cimvecjem stevilu srecamo na Mobikrogu v nedeljo.. Nas bo kar nekaj prislo dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ridaše so nas spodl s poligona zdej pridemo pa vam težit..sej drgač smo fajn fantje..punce so pa še bl fajn..sam ene se je treba mejčkn bat..sam je nekak oblubla da bo pridna :lol:

se vidmo v nedeljo :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'DeX'

Ce sem v elementu res vcasih spustim pozdrav, ce to mislis. Bom pa drugic dvakrat :P

Drugace pa upam, da se v cimvecjem stevilu srecamo na Mobikrogu v nedeljo.. Nas bo kar nekaj prislo dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ridaše so nas spodl s poligona zdej pridemo pa vam težit..sej drgač smo fajn fantje..punce so pa še bl fajn..sam ene se je treba mejčkn bat..sam je nekak oblubla da bo pridna :lol:

se vidmo v nedeljo :kva2: :kva2:

:grim :grim :grim :kva2:

'DeX'

sam svoje fotografe pa puste doma, ker se ne znajo obnašati ob pisti :headbang: žal

Nimamo mi fotografov, smo sami racerji :P :evilgrin:

Ce ze je, je kaksna fotografinja :) Te se pa itak dovolj pametne, da se ponavadi umaknejo na varno dovolj stran od piste in norcev na njej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več info bolš je, no mogoče bom jz tud u nedelo prdrajsala, se bom probala zment da dopoldan pride mopija gledat :winkiss:

Kaj zdaj sobota al nedelja??!! Joj no zdaj sem v dvomih ko pridem pa če te ne bo a naj te iščem kje v grmovju , :naughty: al to pomen da boš v nedeljo tam, :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj sobota al nedelja??!! Joj no zdaj sem v dvomih ko pridem pa če te ne bo a naj te iščem kje v grmovju , :naughty: al to pomen da boš v nedeljo tam, :hmm:

ej v soboto sm sigurno dol za nedelo pa še nism 100%, ti sam ulet, sj če me nauš najdla pa probej mistya najdt, pa mau grmovja prebrskej, k sva se neki menla, da greva po grmovju kolenčkat :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :naughty:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ridaše so nas spodl s poligona zdej pridemo pa vam težit..sej drgač smo fajn fantje..punce so pa še bl fajn..sam ene se je treba mejčkn bat..sam je nekak oblubla da bo pridna :lol:

se vidmo v nedeljo :kva2: :kva2:

ja ena je res ful nevarna :evilgrin: kako že :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa si me videl na ridah? :)

Ce sem v elementu res vcasih spustim pozdrav, ce to mislis. Bom pa drugic dvakrat :P

:topic: štelo je okoli 17 danes, lovil si se pa z enim k sta si v rit vozila (bil si prvi) v smeri gor (Po-smer),

jst sm prpelu za eno enduro/oz St motor in visoko dvignu roko :yea1:

Kvantne matematike se pa ne grem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, ker se prvič podajam na mobikrog, me zanima, če so v Krškem kakšne table, ki te usmerjajo nanj?

ne tabel ni več, iz kire smeri pa prideš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, ker se prvič podajam na mobikrog, me zanima, če so v Krškem kakšne table, ki te usmerjajo nanj?

Če greš po stari cesti, v krškem gledaš za kostanjevico ob krki, po ene 5km se pelješ mimo agip pumpe na desni, malo naprej je rondo, kjer je levo tabla za drnovo. Če greš čez avtocesto si že predaleč. Greš čez vas drnovo 1km, na koncu je ograjeno igrišče in pred igriščem zaviješ desno. Se pelješ slab kilometer skozi podvoz pod avtocesto, še kakšen kilometer naprej se začnejo vasi, če prideš v vas si predaleč. Na levi gledaš žičnato ograjo, spredaj desno je kmetija z balami na dvorišču. Točno tam je križišče z betonsko vzletno stezo, zaviješ desno še par minut in si tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej v soboto sm sigurno dol za nedelo pa še nism 100%, ti sam ulet, sj če me nauš najdla pa probej mistya najdt, pa mau grmovja prebrskej, k sva se neki menla, da greva po grmovju kolenčkat :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :naughty:

:winkiss:

Pol supr če že tebe ne spoznam bom njega spoznala k vem kak zgleda :rolleyes: , pridm pa te/vaju poiščem sam da me ne bo frips čist zakril s svojo novo vlko jekleno lepotico k se tok sveti da se mene na mojem nedolžnem biciklu sploh neu vidlo za njim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!