Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Pol supr če že tebe ne spoznam bom njega spoznala k vem kak zgleda :rolleyes: , pridm pa te/vaju poiščem sam da me ne bo frips čist zakril s svojo novo vlko jekleno lepotico k se tok sveti da se mene na mojem nedolžnem biciklu sploh neu vidlo za njim O:-)

ooo la(v)ra a te bomo končno spoznal???

no dej v nedeljo prlet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej v soboto sm sigurno dol za nedelo pa še nism 100%, ti sam ulet, sj če me nauš najdla pa probej mistya najdt, pa mau grmovja prebrskej, k sva se neki menla, da greva po grmovju kolenčkat :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :naughty:

:winkiss:

:kva2: :kva2: :kva2:

@Lara: fripsa doma pusti, naj posodo pomiva :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš po stari cesti, v krškem gledaš za kostanjevico ob krki, po ene 5km se pelješ mimo agip pumpe na desni, malo naprej je rondo, kjer je levo tabla za drnovo. Če greš čez avtocesto si že predaleč. Greš čez vas drnovo 1km, na koncu je ograjeno igrišče in pred igriščem zaviješ desno. Se pelješ slab kilometer skozi podvoz pod avtocesto, še kakšen kilometer naprej se začnejo vasi, če prideš v vas si predaleč. Na levi gledaš žičnato ograjo, spredaj desno je kmetija z balami na dvorišču. Točno tam je križišče z betonsko vzletno stezo, zaviješ desno še par minut in si tam.

Hvala za izčrpna navodila. Se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo la(v)ra a te bomo končno spoznal???

no dej v nedeljo prlet..

Pa ke ste najdl ta (v)??J A v nedelo?!! :hmm: Kaj pa če bi ti v soboto pršu ha?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, a takrat ko sta ti pa dex organizirala se niste vidl? Mal bi se mogu po boksih ozret biker, ne pa sam svojega gixxerja gledat :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2:

@Lara: fripsa doma pusti, naj posodo pomiva :whistle:

:lol1: baje da nima posode doma za pomivat k skor nikol ne je doma :lol1: , če vaju s tanjuško ne bo bom poiskala kombi tist k se ga spomnem od zadnjič k si bil dol če boš z njim spet, če bojo pa zavesce počakam da prideta ven si bom vzela cajt .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, a takrat ko sta ti pa dex organizirala se niste vidl? Mal bi se mogu po boksih ozret biker, ne pa sam svojega gixxerja gledat :P :P

če sm skos tebe gledal pa se učil..pa predvsem hodu na pisto takrat k tebe ni blo gor da nism čist nesposoben izpadu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko ker sem v švici :whistle:

Ka se mate eni fajn, js bi tut :( sj je prou treba uživat enkrat se živi :yea1: no pol se bom pa potrudla prit v soboto in nedeljo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: baje da nima posode doma za pomivat k skor nikol ne je doma :lol1: , če vaju s tanjuško ne bo bom poiskala kombi tist k se ga spomnem od zadnjič k si bil dol če boš z njim spet, če bojo pa zavesce počakam da prideta ven si bom vzela cajt .)

hehe, potem pa najdi en drug razlog zanj, recimo da bo svojo bleščečo jekleno lepotico umazal na mobikrogu :D heeec

s kombijem sigurno ne bom, verjetno pridem z rdeče-črno cbrko

aja, tanjuške pa ne jemat resno, k sam naklada ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sm skos tebe gledal pa se učil..pa predvsem hodu na pisto takrat k tebe ni blo gor da nism čist nesposoben izpadu..

:lol1: :lol1:

ja sej, takrat ko sva bila pa skupaj na pisti, si se me pa vsakič tolk ustrašu da si mi ušel naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

ja sej, takrat ko sva bila pa skupaj na pisti, si se me pa vsakič tolk ustrašu da si mi ušel naprej :worship:

ma ja če se ti je en šrauf odšraufal..pol pa bolš spizdit kt da te en storpedira..

no jest pridem drgač v nedeljo turistično dol..

tko da pod 1.07 ne bo šlo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, potem pa najdi en drug razlog zanj, recimo da bo svojo bleščečo jekleno lepotico umazal na mobikrogu :D heeec

s kombijem sigurno ne bom, verjetno pridem z rdeče-črno cbrko

aja, tanjuške pa ne jemat resno, k sam naklada ;)

S čeeeeem?Ne mi sploh omenjat rdeče črne cbr-ke ker sem v depresiji odkar sm zvedla da za 2008 in dalje ne bo več honda delala cbr600f namreč :cry: in se sploh ne morm potolažit ker je to moja " tiha patnja" že od nekdaj.

Popravljeno . Popravil Lara!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čeeeeem?Ne mi sploh omenjat rdeče črne cbr-ke ker sem v depresiji odkar sm zvedla da za 2008 in dalje ne bo več honda delala cbr600f namreč :cry: in se sploh ne morm potolažit ker je to moja " tiha patnja"

ta pravi motoristi se sploh ne pogovarjamo o kubaturi pod številko 695 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pravi motoristi se sploh ne pogovarjamo o kubaturi pod številko 695 :whistle:

Ka pol daytono naj kupim :naughty: sj bi sam bi zgrnla na prvem ovinku :cry: več plastik raj mam :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

ja sej, takrat ko sva bila pa skupaj na pisti, si se me pa vsakič tolk ustrašu da si mi ušel naprej :worship:

Skupaj al posebi js vaju bom sam gledala s strani :grim pa naj vama ne bo nerodno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja če se ti je en šrauf odšraufal..pol pa bolš spizdit kt da te en storpedira..

no jest pridem drgač v nedeljo turistično dol..

tko da pod 1.07 ne bo šlo..

:lol1:

če si že takrat za šrauf vedel bi me lahko opozoril, ccc :xx:

jaz pa turistično u soboto, morda

ampak samo kot glodalec, obujat lepe spomine na moje prve kilometre na pistah, prvi dotik slajderja z asfaltom, prvi dotik kombinezona z asfaltom :fredy: mistyja sentimentalnost daje

S čeeeeem?Ne mi sploh omenjat rdeče črne cbr-ke ker sem v depresiji odkar sm zvedla da za 2008 in dalje ne bo več honda delala cbr600f namreč :cry: in se sploh ne morm potolažit ker je to moja " tiha patnja"

še vedno ti ostane RDEČE ČRNA RR :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš sicr zelo prou sam cvikam na taj čist športen položaj :hmm: sem pa gledala včer črno rdečo 1000-ko v tc-ju..ok, pustmo zdj to k smo že zavil s teme, v glavnem pridem na mobikrog zaenkrat še z nakedom :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem v soboto po vsej verjetnosti. Bo kdo od stopetindvajsetk tam?

v nedeljo nas bo ene par verjetno (125) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka....jutr ob 10 pred grajcem, naj jih pride cimvec...potem se poberemo enga v sencurju na pumpi,potem pa via vodice v lj, potem pa dalje...

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka....jutr ob 10 pred grajcem, naj jih pride cimvec...potem se poberemo enga v sencurju na pumpi,potem pa via vodice v lj, potem pa dalje...

Lp,Rock

oki doki toki voki. ej a poznaš celo pot do dol???? jz sam do novga mesta, pol naprej pa bl tko tko, k sm po novmu mestu lutala, da sploh ne vem kako sm pršla do unih rodojeu pa pol naprej do enih toplic, hm kere že???? joj, babe za balanco :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki doki toki voki. ej a poznaš celo pot do dol???? jz sam do novga mesta, pol naprej pa bl tko tko, k sm po novmu mestu lutala, da sploh ne vem kako sm pršla do unih rodojeu pa pol naprej do enih toplic, hm kere že???? joj, babe za balanco :lol1: :lol1:

Hahaha ne nimam pojma :) ok po AC znam ja :) sam drugje ne...sej bo se sodelovc bomo ze skp naumili kam in kako...

vazn da do dol pridemo, aja pa nazaj mormo tud :) mene bo otrok caku doma :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki doki toki voki. ej a poznaš celo pot do dol???? jz sam do novga mesta, pol naprej pa bl tko tko, k sm po novmu mestu lutala, da sploh ne vem kako sm pršla do unih rodojeu pa pol naprej do enih toplic, hm kere že???? joj, babe za balanco :lol1: :lol1:

Šmarješke toplice? Upam, da nisi šla na Dolenjske, k pol si pa res mal kroge delala brez veze.

Najboljša pot je Novo mesto-Otočec-Šentjernej-Kostanjevica-Crklje (od Novega mesta do Otočca je taka zelo vijugasta cesta prav primerna za kolenčkat (ampak to se ne sme oz. ni priporočljivo na javni cesti seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha ne nimam pojma :) ok po AC znam ja :) sam drugje ne...sej bo se sodelovc bomo ze skp naumili kam in kako...

vazn da do dol pridemo, aja pa nazaj mormo tud :) mene bo otrok caku doma :naughty:

ka pol sploh hodš če maš otroka doma??? s sabo ga uzam :lol1: :lol1: :lol1: če drgač ne gre hehe

Šmarješke toplice? Upam, da nisi šla na Dolenjske, k pol si pa res mal kroge delala brez veze.

Najboljša pot je Novo mesto-Otočec-Šentjernej-Kostanjevica-Crklje (od Novega mesta do Otočca je taka zelo vijugasta cesta prav primerna za kolenčkat (ampak to se ne sme oz. ni priporočljivo na javni cesti seveda).

aha ja šmarješke so tm, ne po dolenskih se nism fijakala, poznam dolenske, sm bla na zdravljenju tm, tk da... no sj ni važno.

no tm pr unih toplicah je pot za na AC an, poleg je pa ena taka mau bol ozka cesta, a po tisti cesti se gre? v bistvu skoz naprej od toplic??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!