Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Danes sem bil kar presenečen ko sem prišel na mobikrog. Vozilo se je veliko, motorjev cca 50 komadov ljudi pa cca okol 100 tko da se je skoraj več dogajal kot na organiziranih vožnjah lansko leto. Je pa bedarija da se nekateri vrivajo gor z avtomobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdj po novem je mobikrog spet odprt al kako??

Ni odprt.. Ni pa nikjer nobene ograje in asfalt je zaenkrat se tam, tako da se folk vozi gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je........če prideš recimo v soboto ali nedeljo zgleda kot da je moto zbor tam :kva1: ziher kakih 100 folka (posebej v nedeljo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z gokardom se je že kdo vozil gor?

za karte mas 10km stran v krskem RACELAND, drugace pa je asfalt v cerkljah za karte preslab.....in tudi sama proga ni primerna za karte (premalo zavita, predolga).....

tk da ne vrjamem da se je z ker......

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud dons je blo mal ljudi, 3je dirkači, mi ,pa naključn folk k se je prpelu.

Skratka se je dal kr lepo odpelat "par" krogov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer newem ka je za vas mal motorjev, jih je blo v nedelo ziher več ko 40,50! :worship:

aha ti si ta z rs 125........vedno gledam če je kdo s foruma to :OK: zdaj v nedeljo sem te že drugič videl tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer newem ka je za vas mal motorjev, jih je blo v nedelo ziher več ko 40,50! :worship:

aha ti si ta z rs 125........vedno gledam če je kdo s foruma to :OK: zdaj v nedeljo sem te že drugič videl tam

chesterfield?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ti si ta z rs 125........vedno gledam če je kdo s foruma to :OK: zdaj v nedeljo sem te že drugič videl tam

Ja sn biu js, sej grem veckrat gor, zej sn tak skor vsak vikend. Je kr zanimiv :naughty: . Js tud pridem kej u nedelo spet ce bo lep :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti je že ratal prit do kolena ;) :?

k si enkrat spraševal kok ti manjka :grim

Hehehe! :rolleyes: A tist si ti biu. :unsure: Itq da sn ze prso, zej ze brez problema, sam kombinezon morn mejat :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!