Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

hehehe :P nažalost ne bo odprt za take zadeve, ker bo postal del letališča. Mrbit se bo dal kaj zment znotri vojske da bom potreneru, k bom dežurac :P

mogoče bodo dal še nov asfalt :whistle:

ti sam poklič k boš dežurn bomo pršli ti delat družbo, pa vstopnino boš lahk poberu :whistle: gajba piva :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je kaj z fanti ,ki so se dans popoldne razbili

:headbang:

Je bil kaksen padec na Mobiju danes al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je kaj z fanti ,ki so se dans popoldne razbili

:headbang:

kolko jih je pa padlo?

kolega je neki sliko dans bomo probali čez kak dan gr det

ok :D

Je bil kaksen padec na Mobiju danes al kako?

jaz vem samo za enga z repsolko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kaksen padec na Mobiju danes al kako?

yap, jih je blo kr ene par.. js sm biu zl mal cajta pa sm vidu 2. oba v zadnem ovinku :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka!!! nekateri ne vem točno ker jih ne poznam delajo takšne napake ki so lahko usodne še za druge udeležence,npr.vožnja kontra po cilni ko mi je kr slabo ratalo ko sm vidu.

Tudi pista ni za vsakega,treba je upoštevati pravila!!! Ali pa naprimer peljem 150-180 pa mi pred mano pacient s fazerjom na sredi ravnine začne na polno bremzat ker je čakal frenda-mislim to ne morš verjet,zato sem raje spokal domov.Sem pa slišal kakšne pizdarije so bile potem.Aja pa še to nekateri so kr sekali progo in peljali naprej (cbr 600rr 2007 bele barve) vsak krog sm ga prehitel,pol sem se pa začel spraševat,in na koncu vidim da na koncu cilne gre naravnost :headbang: :headbang: :headbang:

p.s.

joe1 za tist te pa še držim za besedo :naughty: ko se nslednjič vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka!!! nekateri ne vem točno ker jih ne poznam delajo takšne napake ki so lahko usodne še za druge udeležence,npr.vožnja kontra po cilni ko mi je kr slabo ratalo ko sm vidu.

Tudi pista ni za vsakega,treba je upoštevati pravila!!! Ali pa naprimer peljem 150-180 pa mi pred mano pacient s fazerjom na sredi ravnine začne na polno bremzat ker je čakal frenda-mislim to ne morš verjet,zato sem raje spokal domov.Sem pa slišal kakšne pizdarije so bile potem.Aja pa še to nekateri so kr sekali progo in peljali naprej (cbr 600rr 2007 bele barve) vsak krog sm ga prehitel,pol sem se pa začel spraševat,in na koncu vidim da na koncu cilne gre naravnost :headbang: :headbang: :headbang:

p.s.

joe1 za tist te pa še držim za besedo :naughty: ko se nslednjič vidimo

pa to so motosvetvikingi :kva1: sej veš šnapsracingteam pa to :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka!!! nekateri ne vem točno ker jih ne poznam delajo takšne napake ki so lahko usodne še za druge udeležence,npr.vožnja kontra po cilni ko mi je kr slabo ratalo ko sm vidu.

Tudi pista ni za vsakega,treba je upoštevati pravila!!! Ali pa naprimer peljem 150-180 pa mi pred mano pacient s fazerjom na sredi ravnine začne na polno bremzat ker je čakal frenda-mislim to ne morš verjet,zato sem raje spokal domov.Sem pa slišal kakšne pizdarije so bile potem.Aja pa še to nekateri so kr sekali progo in peljali naprej (cbr 600rr 2007 bele barve) vsak krog sm ga prehitel,pol sem se pa začel spraševat,in na koncu vidim da na koncu cilne gre naravnost :headbang: :headbang: :headbang:

p.s.

joe1 za tist te pa še držim za besedo :naughty: ko se nslednjič vidimo

enga sem tud jaz vido po cilni kontra it :headbang:

drugac pa vsaka cast kak vozis :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka!!! nekateri ne vem točno ker jih ne poznam delajo takšne napake ki so lahko usodne še za druge udeležence,npr.vožnja kontra po cilni ko mi je kr slabo ratalo ko sm vidu.

Tudi pista ni za vsakega,treba je upoštevati pravila!!! Ali pa naprimer peljem 150-180 pa mi pred mano pacient s fazerjom na sredi ravnine začne na polno bremzat ker je čakal frenda-mislim to ne morš verjet,zato sem raje spokal domov.Sem pa slišal kakšne pizdarije so bile potem.Aja pa še to nekateri so kr sekali progo in peljali naprej (cbr 600rr 2007 bele barve) vsak krog sm ga prehitel,pol sem se pa začel spraševat,in na koncu vidim da na koncu cilne gre naravnost :headbang: :headbang: :headbang:

p.s.

joe1 za tist te pa še držim za besedo :naughty: ko se nslednjič vidimo

:wacko: :wacko:

No potem pa se dobro da nisem hodil danes tja, sem najprej nameraval zakljucit na Racelandu malce prej in se pripeljat se tja kaksen krog odpeljat.. Ampak ce se tako dogaja potem res najbolje, da se umaknes.. Pa kje ima pamet folk :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upss.. :hmm: jaz sm pa mislil, da so bili štirje razbiti.... jih je bilo več???

kdo vse od tvojih 4ih je bil?....(motorje mislim,ker drugac tak ne poznam)....kdaj se je pa to zacelo dogajat....jaz sem okol 4ih mogo it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje jih je 5 padl :hmm: Jest sm vidu samo eno zlo umazano in razbito R1ko, baje je podru enga na TZR50 in zletu v potok?

un z tzrko je men so tak na k.... pm ce vidi da so samo 100+hp pa se spravi on pa se en s skuterjom gor :headbang: ....kje je pa potok najdo na mobiju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz jih ne poznam.... videl sem tri...eden z yamaho 50, je pa že šel. Tako so mi drugi povedali. Ko sem bil jaz tam prvič, so bili vsi celi, ko sem se vrnil je bilo pa kr nekaj plastike po tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un z tzrko je men so tak na k.... pm ce vidi da so samo 100+hp pa se spravi on pa se en s skuterjom gor :headbang: ....kje je pa potok najdo na mobiju?

Hehe se zgodi,ravno zarad tega poj nism šu na progo.Škoda k se nismo spoznal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!