Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Ja ti si pa brihtna buča ... in pol bo un reku "Kaj ,a je vaše dirkališče?" in kaj boš pol?

Kaj bi pa ti naredil v takem primeru?

Če bi prebral celoten post vi vedel kaj in kako oz. kaj bi pol.

V najslabšem primeru grem lahko tudi domov, na internet in tebe vprašam za mnenje. :naughty:

Zagotovo pa se pametni, ki so prišli na pisto zaradi varnosti nebi istočasno vozili po pisti s takim nebodigatreba.

Kot sem že povedal v primerjavi s cesto, je takih neizobražencev na cesti neprimerno več. Da bi jih seznanil z njihovim početjem, ki ga največkrat ne počnejo namenoma, je pa skoraj nemogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SONCE sej te popolnoma razumem in v nekaterih pogledih podpiram. Je pa res, da ne moreš pričakovati reda, pri trenutni situaciji, ki vlada na mobiju.

Res je tudi, da je treba situacijo spremeniti, samo mislim da je vlak že odpeljal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je tudi, da je treba situacijo spremeniti, samo mislim da je vlak že odpeljal....

Vlak za čistilce oljnih madežev? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj - se mu je ročka zapičla v hrbet, da je umrl?

....

si mogoče pomislil na to da se brez ročke ne da bremzat, in se posledično tudi ne da ustaviti v pravem času :hmm:

Vlak za čistilce oljnih madežev? :)

daj prosim povej kaj je bil namen tega posta, a moraš provocirat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mogoče pomislil na to da se brez ročke ne da bremzat, in se posledično tudi ne da ustaviti v pravem času :hmm:

daj prosim povej kaj je bil namen tega posta, a moraš provocirat :?

... in ko se ne da ustavit ... takrat sploh ne rabiš izletne cone, ne? :)

namen unga posta pa samo - prizemljavanje udeležencev debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek je umrl zaradi nesreče, mislim de je vanjga priletel motor. nebom reku de je to res, nism bil zravn. kaj je sprožlo nesrečo, kaj bi posledice lahko ublažilo ali preprečilo, na žalost nima smisla debatirat. Dajiro 74, in Yatsu Nangai sta umrla na najbolših pistah na svetu. . . . . najbrž je mobikrog še vedno manj nevaren kot regionalne ceste. Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in ko se ne da ustavit ... takrat sploh ne rabiš izletne cone, ne? :)

namen unga posta pa samo - prizemljavanje udeležencev debate.

Če ne znaš brati, da je točno na tistem mestu izletna cona, je škoda da pišeš neprimerne poste da se prizemljiš.

Sploh pa je bilo govora o primerjavi Mobikrog - cesta. :slap:

Če se že moraš prizemljiti, pa se lahko sam brez pisanja nesmiselnih postov.

Človek je umrl zaradi nesreče, mislim de je vanjga priletel motor. nebom reku de je to res, nism bil zravn. kaj je sprožlo nesrečo, kaj bi posledice lahko ublažilo ali preprečilo, na žalost nima smisla debatirat. Dajiro 74, in Yatsu Nangai sta umrla na najbolših pistah na svetu. . . . . najbrž je mobikrog še vedno manj nevaren kot regionalne ceste. Ali pač?

Eni se pač tolažijo na tak način. So radi najhitrejši na cesti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri enih postih, mi gre pa že kr mako na smeh. :kva2: Zanimivo.

Še najbolj, na vprašanje nekoga "Kaj bo vojska s tem delom zemljišča, sej ga ima drugje dovolj."

Naj bo jasno, da je to od vojske bilo, je še in bo še. !!!! Kaj oni s tem zemljiščem delajo, mi ali vi ne moremo ukazovat. Dalo so v najem g.Tomljetu, letos se je moral pa na hitro ispraznit. Zakaj??? Jaz sicer ne vem točn. Mal se mi zdi nelogično, da si njega vn nagnal, ker naj bi bilo zdaj tam vojaški objekti, tukaj pa berem, da je vojska pripravlena dati nekemu motoklubu v najem??? :hmm: Ne vem, če bi vojska tako skrbela za motoriste. Še za svoje menda ne preveč. Če pa že bi (pr nas je vse mogoče), potem bi bili pa sigurno vsaj kakšni pogoji lalršne je omel Tomlje. (Pustimo zdaj tribune pa objekte , ki jh je zgradil.) Verjetno bi moralo biti ograjeno, da ne bi cele dneve notri bilo divjanja, ker se bi lahko hitr zgodilo spet, da bi un tip spet malo olja prpelo. Pa neko varnost bi moral tud garantirat itd. Pa red. :hmm: Po nedeljskih dogotkih, sm kr malo skeptičen. In če je med vami tudi takšnih, ki ste pripravljeni sprejeti odgovornost..... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem bil na mobikrogu. Vojska je danes še dodatno zaprla z proti tankovskimi barikadami vhod. Celih devetnajst barikad sem naštel in so povezane z "zajlo". Zraven so dal še tablo "VOJAŠKO OBMOČJE-GIBANJE OMEJENO"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem bil na mobikrogu. Vojska je danes še dodatno zaprla z proti tankovskimi barikadami vhod. Celih devetnajst barikad sem naštel in so povezane z "zajlo". Zraven so dal še tablo "VOJAŠKO OBMOČJE-GIBANJE OMEJENO"

Res je, nobene luknje ni več , da bi lohk šu gor vozt. Je blo pa na RAcelandu hudo dobr. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem bil na mobikrogu. Vojska je danes še dodatno zaprla z proti tankovskimi barikadami vhod. Celih devetnajst barikad sem naštel in so povezane z "zajlo". Zraven so dal še tablo "VOJAŠKO OBMOČJE-GIBANJE OMEJENO"

hmm, ob 12ih še niblo zajle :D saj js jo nism vidu :hmm:

drgač je pa kr ornk tista barikada.. :) konc je z MK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem bil na mobikrogu. Vojska je danes še dodatno zaprla z proti tankovskimi barikadami vhod. Celih devetnajst barikad sem naštel in so povezane z "zajlo". Zraven so dal še tablo "VOJAŠKO OBMOČJE-GIBANJE OMEJENO"

Fakat, jst pa glih ta vikend hotel s tankom prit mal gor pogledat kakšna je proga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj - se mu je ročka zapičla v hrbet, da je umrl?

....

dej, s takimi posti pa ne seri tle gor idiot

lahko pokažeš toliko spoštovanja do umrlega, ki ni bil ne kriv ne dolžen, pač nek konec ga je moral dočakati, kot vsakega, je mogoče vsaj srečen umru, v stvari k jo je delov z lubeznijo, ti pa če ne znaš nč manj primitivnega povedat se pober iz te teme, k samo zdraho delaš, kot povsod drugje po forumu...

mogoče so res tle sam še brezpredmetne debate, samo jih lahko mirne volje pustiš na miru, če te ne zanimajo preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej, s takimi posti pa ne seri tle gor idiot

lahko pokažeš toliko spoštovanja do umrlega, ki ni bil ne kriv ne dolžen, pač nek konec ga je moral dočakati, kot vsakega, je mogoče vsaj srečen umru, v stvari k jo je delov z lubeznijo, ti pa če ne znaš nč manj primitivnega povedat se pober iz te teme, k samo zdraho delaš, kot povsod drugje po forumu...

mogoče so res tle sam še brezpredmetne debate, samo jih lahko mirne volje pustiš na miru, če te ne zanimajo preveč...

bnravo CAR dobro si mu napiso ,po mrtvih je najlaže udrihat sj se ne morjo branit .Pa še tisti ki niso bli zravn so kot ponavadi najbolj biserni.Za mobi nam je pa vsem korošcem tud žal.No se pa kje drugje vidmo(Prodam pa Vfr 2005)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj imate fotke, da vam bo malo bolj jasno kako pa kaj bo z letališčem]

Super!!!

Vsaj kar se tiče konkretne informacije.

Hvala!!!!

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bnravo CAR dobro si mu napiso ,po mrtvih je najlaže udrihat sj se ne morjo branit .Pa še tisti ki niso bli zravn so kot ponavadi najbolj biserni.Za mobi nam je pa vsem korošcem tud žal.No se pa kje drugje vidmo(Prodam pa Vfr 2005)

kje sem pa po mrtvem udrihal?

Samo omenil sem njegovo smrt tam - a detajlov se žal ne spomnim, kolikor pa se mi zdi (nisem ziher!), je blo takrat nekak tako ,da je ptem s hi-speed priletel v nekaj, česar tam, če bi bilo to res urejeno dirkališče, ne bi bilo.

Dvomim, da sem idiot samo zato, ker em ta primer omenil. Sem pa morda zato, ker polemiziram s takimi debili, kot sta vidva, to pa ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej brum brum...če bi bil ti toliko pameten, bi lahko vedel, da je bil mobikrog praktično edino dirkališče v sloveniji, potem bi vedel, da sploh ni bil namenjen motoristom ampak je bil prvinsko namenjen avtomobilom, za kar je bil čisto v redu urejen!

upam, da nisi spregledal besedice EDINO, kar pomeni, da je nekdo tukaj tudi (dobro) služil pa magari se je še kak motorist gor zapelu.

če bi mel kanček možganov in malo prebral temo in debato v njej, bi ti mogoče v tist tvoj kis v glavi kapnilo, da se tukaj pogovarjamo in zavzemamo za to, da BI mobikrog LAHKO postal PRIMEREN za MOTORISTE in AVTOMOBILISTE in ŠE ZA KOGA DRUGEGA. vedno, kadar so tekle debate o mobiju, je blo zraven govora tudi o urejajnu le-tega.

PAČ normalni ljudje debatiramo, pa magari brezpredmetno, se mamo vsaj o čem pogovarjat. Če maš pa tok dolgočasno življenje, da ne znaš druzga ko težit tle gor, pol ti pa ne morem pomagat :headbang:

dob si življenje pizda pa ne seri tle po forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje sem pa po mrtvem udrihal?

Samo omenil sem njegovo smrt tam - a detajlov se žal ne spomnim, kolikor pa se mi zdi (nisem ziher!), je blo takrat nekak tako ,da je ptem s hi-speed priletel v nekaj, česar tam, če bi bilo to res urejeno dirkališče, ne bi bilo.

Dvomim, da sem idiot samo zato, ker em ta primer omenil. Sem pa morda zato, ker polemiziram s takimi debili, kot sta vidva, to pa ja ...

ja si pa res debil a ne znaš prebrat,da te majo že vsi na forumu povno glavo ti še pa zmirij sereš a ti še nebo pribilo dov z lajtnge si stop,če naj ti pa edn pomaga ,če sploh maš koga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi mel kanček možganov in malo prebral temo in debato v njej, bi ti mogoče v tist tvoj kis v glavi kapnilo, da se tukaj pogovarjamo in zavzemamo za to, da BI mobikrog LAHKO postal PRIMEREN za MOTORISTE in AVTOMOBILISTE in ŠE ZA KOGA DRUGEGA. vedno, kadar so tekle debate o mobiju, je blo zraven govora tudi o urejajnu le-tega.

Lahko se nehate. Pač tko je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej brum brum...če bi bil ti toliko pameten, bi lahko vedel, da je bil mobikrog praktično edino dirkališče v sloveniji, potem bi vedel, da sploh ni bil namenjen motoristom ampak je bil prvinsko namenjen avtomobilom, za kar je bil čisto v redu urejen! ... PAČ normalni ljudje debatiramo, pa magari brezpredmetno, se mamo vsaj o čem pogovarjat. Če maš pa tok dolgočasno življenje, da ne znaš druzga ko težit tle gor, pol ti pa ne morem pomagat :headbang:

dob si življenje pizda pa ne seri tle po forumu...

Emmm - kje sem zgrešil kak argument o tem, da pa jaz ne dajem pravih argumentov v to debato? A samo zato, ker vam ravno to dopovedujem - ker ta "pista" ni bila primerna za motorje, pa vseeno gor rinete? Pol se bo pa kak pajac (ki, mimogrede, očitno dobro veste, da pista ni primerna za motorje) raztrešču do smrti, pol bo pa spet "pa nimamo prave piste v sloveniji za motorje, jebena država"...

Mislim - tukaj kao "debatiram" s frocovjem. Res, zabavno početje.

Mal preber svojo objavo za seboj pa si misli, da sem jo jaz napisal. Mogoče ti bo pa kaj kresnilo v možganih.

Brum brum Upam ,da te ne spoznam v živo,ker mi gre že ob tvojih komentarjih na bruhanje!!!

Moje življenje je izgubilo ves smisel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!