Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

Ustavljanje sredi piste je treba vzet v zakup? :unsure:

Vožnjo v nasprotni smeri je treba vzet v zakup? :

na kaj tazga nisem niti pomislil

pa mislis da se tuki konca kaj si ti nastel, oooooo verjem da se ne, je kr dolg seznam takih in drugacnih bedarij kaj frajerji pocnejo brez skrbi

* pa komu je se zanimivo gledat afnanje in voznjo po zadnjem po ciljni..... halooooo pa to ze zna skor vsak (razen mene)

pa ves kolk je takih telet ki se morajo za vsako ceno u ciljno po tazadnjem pripelat. Nevem ker lolek je bil pred menoj, ko se nisem glih za glih na njega nasadil zato ker je fanticek hotel pokazat da se tud on zna pelat po zadnjem, res nevem ker je ta al sem to kombinacijo kombinezon + motor prvic videl, po rundanju sem ga sel iskat al ga nisem najdel bi ga jst mal drugac nasadil

*jst sem postavil siporex na starem izhodu s piste

pa ves kolk je takih ko se kr zdej slalom vozijo med siporexem, pa so me ze trikrat tam zaprli ko sem ih hotel prehitet oni so pa kr not odvijal

*fantje ki slikajo al snemajo ob pisti

pa ne stat na na zunanji strani ovinka pa slikat, kaj ce spusti guma al se ker ustras pa prileti z motorjem u kerga... hmm pa dejte mal razmisljat pa tud tisti ki se ful dober vozijo morajo odnehat zaradi vas ker vec razmisljajo in skrbijo o vam kot vi sami

*kampiranje al pa bilo kako nepotrebno ustavljanje na pisti

pa dejte nehat s tem,

al eni se pa res vozimo tam na noz do konca in je velik medsebojnega dirkanja

mirkajmo eni na druge pa bomo vsi uzival

x krat je tuki napisano in jst bom seenkrat napisal za tiste ki nimajo tolk izkusenj NAJ NE BO NOBENEM NERODNO NOBENGA POCUKAT ZA ROKAV PA MU RECT DA SE GRE Z NJEM PELAT PAR KROGOV MU POKAZAT KAM IN KAKO, VERJEMTE DA VAS NOBEDEN NE BO ZAVRNIL.

Pa mi ki se vozimo 1.3-1.4 en drugem govorimo kje ne vozimo pravo linijo in kje izgubljamo da ne govorim za 1.10 al pa vec

naj mi nobeden ne zamer nisem hotel nobenga z nicemer uzalit al pa kaj slabga, NA MOBIKROGU SMO ZDEJ PREPUSCENI SAMI SEBI, NA MILOST IN NEMILOST zato pazimo en na druzga

pa se neki bi vas vse skup prosil. kot ste opazili nimamo nobenih kant za smeti in noben ne pospravlja tam, bodimo fer sami do sebe in naj vsak za seboj spuca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno je dejstvo da je stvar taka kot je nevarna..

in mislim da je samo vprašanje časa kdaj se bo zgodila pizdarija kot se je na še neizgrajeni avtocesti v ljubljani..

upam da ne..samo se bojim da bo tako..

pa ne zaradi tistih ki veste kako stvar poteka..ampak zaradi tistih ki ne vejo..

točno!

Ne vem kaj dela 14 letni pobec na mobikrogu v nedeljo ko so na njem motorji od 80 pa do 150 konji. Saj če je blizu doma ima čas med tednom ko je pista skoraj popolnoma prazna kot bo recimo danes ali pa jutri. Tudi jaz se ne spravim na prehitevalni pas z 60 km na uro ko mi prleti nekdo v rit ki vozi 160. Če ga to ni izučilo potem ga verjetno ne bo nič. Imel je hudičevo srečo da ima podrsane samo plastike.

glej, to je traparija govorit. kaj dela...kaj delaš pa ti tam? pa ostali? kot sem že reku, pista je odprta prosto in ni nihče več nikogar dolžen spraševat. je pa sam dost neumen, da se tolko neprevidno voz. glej. js sm tud biu na mobiju s svojo 125cc 4T, katera je komej dosegla 100 na uro na koncu tadolge ravnine, ampak se ni nikoli noben prtožvou, da koga oviram pa tud sam nism pršou v kritično situacijo z drugim udeležencem. treba je samo pamet v glavo! pa ni važno kaj maš.

Problem vidim v tem, da ni blo nobene organizacije med motoristi, saj bi se lahko konc koncev sami organiziral po grupah glede na izkušnje in motor. Ne samo da je bil tamal s tzr-ko skoz v nevarnosti ampak tudi drugi ki so vozili z njim. Kaj pa če bi šel kakšen z avtom gor na pisto, ki ima ravno tako vse pravice kakor z motorjem kdorkoli. Moje mnenje je, da je to zadevo treba čimprej zapret za javnost, drugače bojo še smrtni izidi.

kako pa naj bo organizacija? tlele se lahko menmo, kaj pa vsi ostali ki še pridejo gor? naj se nekdo postavi pred "vhod" in komandira? kdo ga bo pa jemal resno? sicer nebi blo neumno, ampak tu se kmalu najdejo osebki, po možnosti še s kakim deci al pa litrom cvička v riti, ki te ne bodo šmirglali 5 posto. ravno tako so pršli gor kot ti in vsi ostali.

Če mene vprašaš sploh ne vem če je bila čelada njegova. Sicer pa to ni pomembno ampak je važno da se je za vse dobro izteklo. Saj je bilo zmenjeno da so na lihe ure gor avtomobili, na sode pa motocikli oz obratno. In organizacija je čist ok. 90 % tistih ki se gor vozijo poznajo pravila igre, tistim ki jih pa ne poznajo je treba povedat da na progi niso zaželjeni. Bi bilo pa lepo da se zmenijo pa se vsaj na 2 uri pusti gor skuteriste oz tiste ki imajo motorje do 125ccm. Tud jaz bi se odpeljal par krogov pa čeprav imam skuterja.

Ja res je ko smo mel nazadnje zakupljen mobikrog je use potekal kot se šika pa so bli med nami tudi 125-ke,cestaki,naked in avto. :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Pa je use klapal kot mora,ko smo bli motorji gor je avto stal ko pa je bil avto gor smo pa mi stal oziroma sedel in počival.

Drugac pa lahk povem da smo se dost navozl kljub takšni organizaciji.

Glede Mobikroga mam pa mnenje naj se dokoncčno zapre dokler nebo kdo mrtev.

točno to! na tem dnevu sem biu tud jes. organizacija je bla pa s strani tistih 30 al kolko nas je že blo. in smo se lahko zmenil. tako se je avto vozu sam po pisti, motoristov nas je blo pa vse sorte pa ni blo nikjer nobene panike.

stvar je v tem, da smo vsi plačal zadevo, podpisal in s podpisom jamčil za svojo odgovornost.

zdej pa vsa pravila odpadejo! pa kako vam ni jasno, da se glede na vse skupaj kar se po lokalnih cestah dogaja, da se tudi nekje, kjer vsa pravila in zakoni ne veljajo več? oz. se jih več ne upošteva?!? samo vprašanje časa je bilo, kdaj se bo našlo dovolj norcev, ki so do zdej ustrahovali na običajnih cestah, da pridejo delat pizdarije še na ta kos zavrženega asfalta sred hoste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cavalier, več ali manj pridem gledat, vsega skupaj sem naredil cca 15 krogov in še to enkrat med tednom ko sem bil sam na progi sem pa drugače letos tam stalen gost ob progi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj poznam stanje gor, sem bil tud še js po tistem, ko se je podrlo vse ene parkrat. takrat je sicer še nekak blo, samo nazadnje ko sem bil, me je minilo sploh jit na pisto. tam stoji 200 ljudi ob progi. 2 avta pa 10 motoristov vse rine eno čez drugo. vozil so pa itak vsak po svoje.

sicer sem prodal motor, zato ne pridem več k progi, pa vidim, da morda le bolje, da me ni, da me nebi slučajno prjelo kak krog nardit, bi še kje nastradu. v glavnem, nihče od tle ne more nobenmu nič očitat kako in kaj.

use skup je ratal dobeseden sekret, tako ali drugače z divjanjem po progi in z dobesednimi smetmi, ki jih vsi puščajo ob progi.

tale "mobikrog" na vse motoriste samo meče še bolj slabo luč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tistemu z tzr-ko 50 je odtrgalo čalado iz glave, ker je idi.. ni imel zapete :headbang: potem mu je sezulo copate z nogavicami vred, poleg vsega tega je biu pa še v kratki majici :headbang: njega je dobesedno vrglo v zrak, tako, da se mi zdi da je celo preval naredu! motor se je pa po trku peljal kašne 200 metrov čez progo v hosto :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej imate vsi po po svoje prav. Samo naredit red bo pa težko. Kot je že nekdo napisal, vsak ima pravico it gor. Potem pa eni vozijo kolko motor gre, al kolk se upajo,mopedisti, al pa gre gledat kakšni so ovinki. Torej je lahko isti čas gor voznikov, ki niti približno ne pašejo skupaj, razen za za šank. Kot bi dal vse kategorije motodirk skupaj. Sam še kter z minimoto se je moral najti. Smo kakšne dvajset minut opazoval, kako so se eni trije gnal kot pr norcih.... na moč, isti čas sta imela pa svojo dirko tale na yamahi 50 in un s skuterjem. Mogoče bi res kakšna tabla z pravili prav prišla. Samo če se pa ne bodo pravil držal, pa spet nič ne moreš nobenmu. Težko se je zmenit s tolkim folkom. Kot je nekdo napisal, da moramo en na drugega pazt. res je, ampak če ta drugi ne pazi vsaj malo sam na sebe, ti je vse zastonj. Tukaj mislim na tegale s y50 in skuterista v prvi vrsti. Sam sem se v nedeljo prvič zapeljal tri kroge. Kot penzioner sem šel.Pa dva sta se še gnala malo okol. Prvič sem v ogledalu videl, da se nekaj zelo htr probližuje in jaz hitr v "fazo" umikanja. Zelena ninja gre mimo in jaz nazaj na "idealno"linijo :whistle: Drugič ga pa nisem opazil v ogledalu in je samo naenkrat zagrmelo, počilo, zatulilo zraven mene, pa nekaj zelenega pod menoj leži v ovinku. Priznam, da sem se kr ustrašil in hitro jaz na idealno linijo za izhod iz piste.

Povedati hočem, da je vsakemu hitrost nekaj drugega. Enim je 50km/h že full, drugim 150km/h zgornja meja, eni se pa pr 200km/h šele zbudijo. In kako zdaj delati selekcijo kdo kdaj na pisto??? Težko se je to zmeniti. VSAKA ČAST PA TISTIM FANTOM, KI SO SE PREJŠNJI TEDEN ZMENILI IN RIBALI PISTO OD OLJA, da je sedaj še sto drugih gor :worship:

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ne glej v ogledala

- če ti prehitro, pojdi gor ko ni pilotov, ki lovijo čas

- in še in še in še..........

In še....dokler bo stvar odprtega tipa, in bo lahko prišel gor kdo in kdaj bo hotel, REDA NE BO!

Tudi, če se jih nekaj hudo trudi vzpostaviti red, se bo zmeraj našel "padalec", ki tega ne bo upošteval.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ne glej v ogledala

- če ti prehitro, pojdi gor ko ni pilotov, ki lovijo čas

- in še in še in še..........

In še....dokler bo stvar odprtega tipa, in bo lahko prišel gor kdo in kdaj bo hotel, REDA NE BO!

Tudi, če se jih nekaj hudo trudi vzpostaviti red, se bo zmeraj našel "padalec", ki tega ne bo upošteval.

zna se pa tut v kak pretep vse skupaj obrnt..men ni všeč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna se pa tut v kak pretep vse skupaj obrnt..men ni všeč..

Seveda, posebaj če bo ker od tistih, ki hočejo imeti red, začel pametovat "padalcu".

Ljudje smo pač taki, če ni nekih pravil in kontrole, se slej kot prej pride na plano živalski nagon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ne glej v ogledala

- če ti prehitro, pojdi gor ko ni pilotov, ki lovijo čas

- in še in še in še..........

In še....dokler bo stvar odprtega tipa, in bo lahko prišel gor kdo in kdaj bo hotel, REDA NE BO!

Tudi, če se jih nekaj hudo trudi vzpostaviti red, se bo zmeraj našel "padalec", ki tega ne bo upošteval.

za kaj pa so ogledala?? Če bi poba na y50 gledu kaj nazaj, bi že lahko vidu da ne paše najbolj med njih.

noben pilot ni bil gor. Sami motoristi. V večni prejšnjega posta sem pisal o tem kdo se vse vozi istočasno.

Pa še enkrat poenstavljeno. Zmeraj je gor nekdo, ki je hitr (vprašanje: Kaj je kateremu kaj hitro'?) zmeraj je nekdo gor ki je počasen. Fantu na y50 je bilo tud hitro. Se je pelu na fuull.

in še in še in še.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna se pa tut v kak pretep vse skupaj obrnt..men ni všeč..

jah, bi se znal res tud kaj tazga zgodit ceprav do zdej ni blo niti k rod krega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no cist neki levega da ne brskam okol kje se spreminjajo podatki v profilu

p.s. ce se bo komu dalo razlozit pa naj rajs napise pm kot da se o tem v tej temi pise

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, sem tudi jaz slišal, da so Mobikrog dokončno zabarikadirali. :(

Tudi jaz sem očitno izkoristil, da sem bil tam prvič na progi in očitno tudi zadnjič.

Žal padca fanta s TZRko nisem videl, sumim pa da je to bil tisti, ki se je naganjal po porgi z še enim podobnim bolj švoh motorjem. In sta se skoz prehitevala tudi skozi ovinke sta se v bistvu peljala vzporedno. :slap:

Jaz sem bil tam z avtom (cougar) upam da koga nisem zmotil, moram pa reč, da je vsaj meni zgledalo vse skupaj zelo civilizirano, vsaj kar se tiče motoristi + avti, pač z avtom dobro veš da skoz ovinke motor lahko loviš, na ravnini se pa zgodba obrne.

Mene bolj kot padec zanima, kdo je bil tisti pacient z Golfom, ki se je pripeljal iznenada v nasprotno smer, nekje imamo to tudi posneto, v glavnem obup ... imel je novomeške tablice, bil pa je sive barve ... kolk je bilo za opazit so nekateri motoristi šli za njem, upam da ste ga prebutal do konca :headbang:

Evo en mali filmček, se notri tudi najde en motorist, mogoče se celo prepozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je mobij se je potopil, barikade so postavl, tak da je vhod zaprt!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je mobij se je potopil, barikade so postavl, tak da je vhod zaprt!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

skoda.....ceprav po drugi strani pa je bols tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je vojska odločila, da je to njihovo?

Zanimivo, kaj vse je možno v Banana republiki!

Lahko smo vzor celemu svetu!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj pa so ogledala?? Če bi poba na y50 gledu kaj nazaj, bi že lahko vidu da ne paše najbolj med njih.

noben pilot ni bil gor. Sami motoristi. V večni prejšnjega posta sem pisal o tem kdo se vse vozi istočasno.

Pa še enkrat poenstavljeno. Zmeraj je gor nekdo, ki je hitr (vprašanje: Kaj je kateremu kaj hitro'?) zmeraj je nekdo gor ki je počasen. Fantu na y50 je bilo tud hitro. Se je pelu na fuull.

in še in še in še.......

- Na pisti nimaš kaj v ogledala gledat. To je prvo, kar so me dirkači naučili :whistle:

- Lahko da se je fantu zdelo to hitro, samo vseeno ni mel kaj delat gor, dokler so kamikaze lovili best time :nono:

(Če bi bilo organizirano-zaprto, kot je bilo včasih, ne bi bil gor )

- Upam, da je s fantom vse OK.

@Focus: Avti in motorji nimajo kaj delati istočasno na pisti, pa če še tako civilizirano zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no cist neki levega da ne brskam okol kje se spreminjajo podatki v profilu

p.s. ce se bo komu dalo razlozit pa naj rajs napise pm kot da se o tem v tej temi pise

hvala

Klikni "nadzorni center" in prebrskaj noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pisti se ne umikaš hitrejšim, ampak voziš svojo linijo!!! Hitrejši te bodo že prehiteli. Vsako drastično počasno kroženje na pisti signaliziraj z roko in zapelji dol z idealne linije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!