Skoči na vsebino

MOBIKROG


joe1

Priporočene objave

x krat je tuki napisano in jst bom seenkrat napisal za tiste ki nimajo tolk izkusenj NAJ NE BO NOBENEM NERODNO NOBENGA POCUKAT ZA ROKAV PA MU RECT DA SE GRE Z NJEM PELAT PAR KROGOV MU POKAZAT KAM IN KAKO, VERJEMTE DA VAS NOBEDEN NE BO ZAVRNIL.

Kdo bi meni pokazal, bi prišel v soboto cachalote_pic.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tistemu z tzr-ko 50 je odtrgalo čalado iz glave, ker je idi.. ni imel zapete :headbang: potem mu je sezulo copate z nogavicami vred, poleg vsega tega je biu pa še v kratki majici

Kaj ni pravilo, da se bojevnik v boj mora podati v bojni opremi? Tako tudi izkaže spoštovanje do sobojevnikov!

Hamdala Agar!

Sej imate vsi po po svoje prav. Samo naredit red bo pa težko. Kot je že nekdo napisal, vsak ima pravico it gor.

Ko pride Sandokan, nima NIHČE drug pravice biti gor!!!

Hamdala Agar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje smo pač taki, če ni nekih pravil in kontrole, se slej kot prej pride na plano živalski nagon.

Malezijski tiger ima vedno kontrolo!!!

Hamdala Agar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke sem izvedu zakaj je prišlo do blokad,in sicer so to zahtevali policija in reševalci zaradi nesreč ki so se dogajale v nedeljo.baje nebi vojska posegala po mobiju še najmanj eno leto.

stvar je pa taka,če se najde nek klub ki bi to prevzel pod svojo odgovornost se baje mobi odda brezplačno iz strani vojske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mobikrog je zabarikadiran, ampak je ena barikada že odstarnjena. Tako ja da sva jaz in danc2 danes že naredila nekaj krogov. :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem takem pa naši policaji še vedno mislijo da se je bolje po cesti prgajat kot pa po mobijo so pa res :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vedu da bodo posledice zaradi nesreče v nedeljo in ravno včeraj dopoldan sem rekel sodelavcu da ga bodo ziher zagradil. Je pa odlična ideja da za določen čas red na sami pisti delajo pripadniki določenih moto klubov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej imate vsi po po svoje prav. Samo naredit red bo pa težko. Kot je že nekdo napisal, vsak ima pravico it gor. Potem pa eni vozijo kolko motor gre, al kolk se upajo,mopedisti, al pa gre gledat kakšni so ovinki. Torej je lahko isti čas gor voznikov, ki niti približno ne pašejo skupaj, razen za za šank. Kot bi dal vse kategorije motodirk skupaj. Sam še kter z minimoto se je moral najti. Smo kakšne dvajset minut opazoval, kako so se eni trije gnal kot pr norcih.... na moč, isti čas sta imela pa svojo dirko tale na yamahi 50 in un s skuterjem. Mogoče bi res kakšna tabla z pravili prav prišla. Samo če se pa ne bodo pravil držal, pa spet nič ne moreš nobenmu. Težko se je zmenit s tolkim folkom. Kot je nekdo napisal, da moramo en na drugega pazt. res je, ampak če ta drugi ne pazi vsaj malo sam na sebe, ti je vse zastonj. Tukaj mislim na tegale s y50 in skuterista v prvi vrsti. Sam sem se v nedeljo prvič zapeljal tri kroge. Kot penzioner sem šel.Pa dva sta se še gnala malo okol. Prvič sem v ogledalu videl, da se nekaj zelo htr probližuje in jaz hitr v "fazo" umikanja. Zelena ninja gre mimo in jaz nazaj na "idealno"linijo :whistle: Drugič ga pa nisem opazil v ogledalu in je samo naenkrat zagrmelo, počilo, zatulilo zraven mene, pa nekaj zelenega pod menoj leži v ovinku. Priznam, da sem se kr ustrašil in hitro jaz na idealno linijo za izhod iz piste.

Povedati hočem, da je vsakemu hitrost nekaj drugega. Enim je 50km/h že full, drugim 150km/h zgornja meja, eni se pa pr 200km/h šele zbudijo. In kako zdaj delati selekcijo kdo kdaj na pisto??? Težko se je to zmeniti. VSAKA ČAST PA TISTIM FANTOM, KI SO SE PREJŠNJI TEDEN ZMENILI IN RIBALI PISTO OD OLJA, da je sedaj še sto drugih gor :worship:

- ne glej v ogledala

- če ti prehitro, pojdi gor ko ni pilotov, ki lovijo čas

- in še in še in še..........

In še....dokler bo stvar odprtega tipa, in bo lahko prišel gor kdo in kdaj bo hotel, REDA NE BO!

Tudi, če se jih nekaj hudo trudi vzpostaviti red, se bo zmeraj našel "padalec", ki tega ne bo upošteval.

Seveda, posebaj če bo ker od tistih, ki hočejo imeti red, začel pametovat "padalcu".

Ljudje smo pač taki, če ni nekih pravil in kontrole, se slej kot prej pride na plano živalski nagon.

točno to sem hotu povedat! :D

res škoda da se Mobikrog ni razvil..

butli :headbang: :headbang:

druzga se ne da rečt..

škoda je umru...

- Na pisti nimaš kaj v ogledala gledat. To je prvo, kar so me dirkači naučili :whistle:

- Lahko da se je fantu zdelo to hitro, samo vseeno ni mel kaj delat gor, dokler so kamikaze lovili best time :nono:

(Če bi bilo organizirano-zaprto, kot je bilo včasih, ne bi bil gor )

- Upam, da je s fantom vse OK.

@Focus: Avti in motorji nimajo kaj delati istočasno na pisti, pa če še tako civilizirano zgleda.

Na pisti se ne umikaš hitrejšim, ampak voziš svojo linijo!!! Hitrejši te bodo že prehiteli. Vsako drastično počasno kroženje na pisti signaliziraj z roko in zapelji dol z idealne linije.

men so tud rekl, ko sem bil na civilizirani dirki, da naj ogledala umaknem not al jih naj pa dol pošravfam pa peljem svojo idealno linijo. kako bo kdo mimo tebe pršou je njegov problem. samo sem raje pustil ogledala kot so, še rajš sem si jih nastavu, da sem tud v ovinkih lepo nazaj vidu, da sem hitrejšega za mano pravočasno zagledu in mu dau prosto pot, brez da bi me presenetu kje pa bi trznu pa bla še pizdarija. lepo iz idealne žmigavc, da točno ve, da si ga zagledu in naprej pelš nemoteno...

Iz prve roke sem izvedu zakaj je prišlo do blokad,in sicer so to zahtevali policija in reševalci zaradi nesreč ki so se dogajale v nedeljo.baje nebi vojska posegala po mobiju še najmanj eno leto.

stvar je pa taka,če se najde nek klub ki bi to prevzel pod svojo odgovornost se baje mobi odda brezplačno iz strani vojske

sej sem "ene par" strani nazaj nalimu link iz a.com. če se komu da spet tisto poiskat, namreč opisan je en pogovor dveh vplivnež. no, če povem povzetek, kokr si sam reku. če bi se najdlo recimo dovolj veliko število avto- oz. motoklubov, potem bi se lahko zmenili, da se zadeva uredi kot se šika. zato je vse skup še ostalo v luftu, ker se nekaj dogaja tudi v smeri, da naj bi gor nastal poligon tako za varno vožnjo kot za vojsko in še in še...

bomo vidli kaj bo. v glavnem, da takole sramotno vse skupaj tone v dobeseden drek (oprostite izrazu), bi bilo res škoda. sicer pa že predebatirana tema. zdaj lahko samo čakamo, da vidimo, kaj se bo naprej dogajalo. medtem pa navali na raceland :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po eni strani je čisto pravilno, da so zablokirali progo. Ker tako naprej kakršno je bilo ta vikend ne sme iti!

Kot so že nekateri napisali, da vsak ki pride enostavno zapelje na progo neglede na okoliščine.V tistem trenutku niti ne pomislimo ali je bilo dejanje pametno. Ko so "profiji" na progi je zelo reskirano voziti. Vendar potem pride še en profi, in drug....Kaj pa tisti ki imamo zaenkrat nižje kubikažne motorje. Menda ne bom čakal, da se bodo vsi nanoreli.

Nesmiselno je tudi razpravljati v tri dni ker od tega ne bo nikakršne koristi. Enostavno lahko zaključimo, da dokler se kakšen klub ne zainterisira za progo ni smiselno voziti po progi. Ker takšen kaos bo iz tedna v teden večji. Kajti ljudje izvejo da je po "novem" proga na voljo vsem. Potem pa pridejo nekateri tako imenovani "jebači" , ki mislijo da se je potrebno pokazati. To je tudi po eni strani povsem logično, vsak ima rad, da mu namenijo kanček pozornosti. Če bo šlo tako naprej bodo nesreče neizogibne.

Avto in motor nikakor nista za na progo skupaj.

Kaj naj še rečem...Upajmo, da bo imel nekdo jajca in zrihtal progo. Mislim, da je to zelo dober način pri katerem lahko zaslužiš kar nekaj denarja. Res je pa tudi da bi bilo potrebno kar nekaj zelencev, da bi se proga in okolica uredila. Cena bi mogla biti znatno nižja, kajti za 20€ se grem raje znoreti na Raceland....

Pa fajn dirkajte še naprej :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Jaka_yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena bi mogla biti znatno nižja, kajti za 20€ se grem raje znoreti na Raceland....

Sandokan se strinja. Cena bi morala biti 6-7 evrov na dan, vsak udeleženec bi moral dobiti spominsko fotografijo, koledarček in trakec za ključe ter kupon za brezplačen servis v naslednjih 10 dneh na poljubnem servisu.

Hamdala agar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem takem pa naši policaji še vedno mislijo da se je bolje po cesti prgajat kot pa po mobijo so pa res :headbang:

Ne filozofiraj .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so zaprli tudi tisto dolgo ravnino pred samim dirkališčem? Ker tisti del zna biti tudi precej kritičen (se je videlo v nedeljo).

Glede tega da bi kakšen motoklub prevzel odgovornost bo pa težka. Sploh sedaj, ko so odstranili ograjo.

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke sem izvedu zakaj je prišlo do blokad,in sicer so to zahtevali policija in reševalci zaradi nesreč ki so se dogajale v nedeljo.baje nebi vojska posegala po mobiju še najmanj eno leto.

stvar je pa taka,če se najde nek klub ki bi to prevzel pod svojo odgovornost se baje mobi odda brezplačno iz strani vojske

Če imaš ti ali kdorkoli kakršnekoli kontakte odgovornih, s katerimi bi se lahko pogovarjal o Mobikrogu, mi jih prosim pošljite na moj PM.

Jaz se bom zavzel maksimalno, da bo stvar stekla, če je le mogoče.

V kolikor bi bilo dovolj interesentov, bi lahko sami ustanovili moto klub.

Vsi, ki bi se včlanili v motoklub, mi to sporočite na PM.

Gremo v akcijo in nekaj naredimo. :yea1:

Da vidimo, koliko nas samo govori in koliko nas je pripravljeno tudi nekaj malega narediti. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vidimo, koliko nas samo govori in koliko nas je pripravljeno tudi nekaj malega narediti. :naughty:

Možje bodo morali tudi dežurati, da ne bo prihajalo do grozodejstev.

Popravljeno . Popravil sandokan6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bo zagotovo potrebno urediti, da ne bo prihajalo do kakršnihkoli težav.

Če si za akcijo in imaš še kakšen predlog, se javi kot interesent za člana moto kluba, pa se bomo lahko hitro skupaj dogovorili za kakšne dobre akcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so kakšne slikce ali pa filmčki?? :?

Kar nekaj vas je bilo okoli piste s fotoaparati. Kaj smo bili vsi prehitri za fotoaparate??? :huh:

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je napisal da ima vsak pravico iti na mobikrog???

Mobikrok oz. zemlja na katerem leži je last slovenske vojske in kot tak ni javna površina. Torej nihče razen tistih z dovoljenjem nima pravice biti tam.

Na kakršen koli klub in podobne zadeve lahko pozabite, ker ima vojska drugačne načrte s tem območjem. Z legalnim dirkanjem je tukaj konec.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem takem pa naši policaji še vedno mislijo da se je bolje po cesti prgajat kot pa po mobijo so pa res :headbang:

Ja, ja Policija je res kriva za vse........ kere buče...... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Na kakršen koli klub in podobne zadeve lahko pozabite, ker ima vojska drugačne načrte s tem območjem. Z legalnim dirkanjem je tukaj konec.

Močno upam, da se motiš. :unsure:

Če pa imaš kakšne konkretne inforamcije o tem, kakšne načrte ima vojska s tem območjem, te lepo prosim da jih napišeš, saj nam vsaka informacija prav pride. :book:

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem takem pa naši policaji še vedno mislijo da se je bolje po cesti prgajat kot pa po mobijo so pa res :headbang:

Ja, ja Policija je res kriva za vse........ kere buče...... :headbang:

Posamezniki v policiji se večinoma strinjajo z nami in poznam tudi primere, ki so se prišli peljat na Mobikrog s svojimi motorji.

Na žalost pa nam policija predstavlja državo, ker nas običajno policisti spomnijo na zakone in pravila, ki jih je postavila država pa če je njim prav ali pa ne. Izvor gnilobe je nekje drugje in ne v policiji, čeprav se tudi jaz z dejanji policije na mojo žalost prevelikokrat ne strinjam. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno upam, da se motiš. :unsure:

Če pa imaš kakšne konkretne inforamcije o tem, kakšne načrte ima vojska s tem območjem, te lepo prosim da jih napišeš, saj nam vsaka informacija prav pride. :book:

Hvala!

Ja hudimana a nč ne poslušate poročil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!