Skoči na vsebino

Software za PDA navigacijo?


Priporočene objave

Hopala,

a uporablja kdo na dlančnikih v kombinaciji z GPSom še kaj drugega kot Ozzie Explorer?

Dela namreč fantaguzično, moti me pa to, da ne zna vrtet karte in je sever skoz na vrhu :(

Rad bi namreč da me zadeva vodi po ovinkih, pa ne vem kaj naj uporabim

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TomTom?

Jah, saj imam, pa mu lahko poskenane ali kake druge karte uvališ tak kot oziju?

Za bližnjo severno tujino dela OK.

Jaz bi pa rad po kokoški mel kaj takega..

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ni odveč, a se lahko malo o Oziju razpišeš. :D Imam občutek, da sem malo zamudil zadevo - beri da so vse strani s slo kartam dol dali, imam program, karte pa nobene.

Sicer uporabljam Tom Tom oz. Destinator (za Češko in Madžarsko, drugače je bednobeden, samo kaj ko TomToma za ta del ni).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hopala,

a uporablja kdo na dlančnikih v kombinaciji z GPSom še kaj drugega kot Ozzie Explorer?

Dela namreč fantaguzično, moti me pa to, da ne zna vrtet karte in je sever skoz na vrhu  :(

Rad bi namreč da me zadeva vodi po ovinkih, pa ne vem kaj naj uporabim

LP, El Barto

Tega z vrtenjem skanirane mape na dlancniku se lep cas ne bos docakal :)

Programi z digitalnimi mapami to delajo s triki, tile s scaniranimi mapami pa ne morejo dovolj hitro grafike obdelovati, da bi lahko se smer upostevali in spreminjali celo grafiko.

Jaz sem kar zadovoljen s pathaway (www.pathaway.com). V kombinaciji s Turatechevim TTQV na PCju je stvar se tolko bolj uporabna (pa se lepe tracke in filmcke si lahk odelas s potovanj).

Za turn-by-turn navigacijo pa TomTom kar ruleja (na zalost samo v Z.Evropi). Zdaj si moram samo se Italjanski zemljevid nabaviti :)

lp

gody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!