Skoči na vsebino

Kitajska restavracija


vrho1679

Priporočene objave

Pa še ena politična opazka: realiteta danes je, da Evropo (se pravi tudi nas) preplavlja (pre)poceni delovna sila iz Kitajske. Kitajci (znanstveno dokazano) veljajo za izredno brezkompromisen, marljiv, emocionlano hladen narod, ki imajo zelo nizke zahteve (v primerjavi z našim standardom). Domača naloga za danes: na ulici objemite in kušnite prvega Bosanca, ki ga srečate! Čez par let bomo spet veseli, da smo bratje.

zaenkrat so razmere res takšne kot navajaš, a glede na konstanten vzpon nacionalističnih gibanj širom po evropi, bi rekel da lahko pričakujemo skorajšnjo omejitev (če ne kar prepoved) preseljevanja narodov (ok to nima ravn veze s kitajskimi restavracijami... pismo upou sm da mi bo kaka povezava na misel pršla k bom pisu ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa zelo všeč kitajska hrana, posebno zato ker ni mastna.

To mogoče drži v primerjavi s kakšnimi supermastnimi tenstanimi krompirji, pomfrijem, vineršnicli in svinjsko pečenko. Treba pa je vedeti, da je skoraj vsa hrana (tudi zelenjava) pri njih pražena v svinjski masti, še prej pa poškrobljena. Tko da nič ne rečem, slastna je že kitajska hrana, lahka pa zdrava hrana pa to na žalost glih ni.

Drugač je pa men še najbolj všeč tista na Ižanki, pa še cene ma kr popularne. No, pa tista v Črnučah je tud u redu. Kitajski Zid v Šiški je pa v glede na to, da ni nič boljši od omenjenih dveh ampak prej slabši glede na kvaliteto predrag.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to...zakaj je ta tema pod kategorijo Ljubezen.... :hmm:  :blink:

Ljubezen gre skozi želodec! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njami....kitajska hrana....z bartom hodiva zelo pogosto v restavracijo TANGGAO v MB, sicer ko greva ven ponavadi smrdiva po hrani ko hudič. Tudi v naših "nobel" restavracijah ni nič boljše....nekoč pred davnimi časi sem pomagala v kuhinji, stregla hrano itd.... :SS :SS :SS , pride inšpekcija zapre kuhinjo......sedaj je baje že boljše......tak da niso samo kitajčki tisti ki imajo nesnago, da ne govorim o olju za cvrtje bečkega..... :SS :SS

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štorkljo sem pozabu ja, tudi odlična, zagotovo pa ni edina, ki ni padla na inšpekciji, vsaj zarad resnih razlogov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...sej nimaš kej....tako pač je, ker se je najlažje obrnit stran.... in si reč sej to nima veze z njegovim bratom, ki tukaj prodaja gumbe (ti tega ne veš, kot tega jaz ne vem...sam jest vsaj nimam kaj zajebat).

Fak Musatang...a si mogu, si ane?....in zdej mi bo spet na agresijo sekalo ko bom zagledala kakšno prasico v pelcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak Musatang...a si mogu, si ane?....in zdej mi bo spet na agresijo sekalo ko bom zagledala kakšno prasico v pelcu.

kaj pa motoriste v ledru? ok, saj vem - usnje stransko produkt, pa cela žival se porabi itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma če druga ne ,se bom anslednjičv kitajsk ispomnil na tadejeve opise... hmm ... mogoče pa ne bom tolk z veseljem šel tja ... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen gre skozi želodec!  :P

čš rečt...domači ljubljenčki gredo skozi želodec..... :P ;) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........da bi mogla najino lubico popapat............. :eek: :nono: :SS :SS :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če takega ubiješ odgovarjaš kot za človeka...to je pa edino kar ga PO MOJIH normativih kvalificira za človeka. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

česa vse smo ljudje zmožni...žalostno.... :cry:

sori, jaz nisem, vsaj ne v "nromalnih pogojih" ... speak for yourself.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori, jaz nisem, vsaj ne v "nromalnih pogojih" ... speak for yourself.

na posnetku je mogoče videti ljudi, ki mučijo živali....torej je trditev česa vse smo ljudje zmožni na mestu...nisem pa rekel kaj je Simon R. zmožen....kapiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na posnetku je mogoče videti ljudi, ki mučijo živali....torej je trditev česa vse smo ljudje zmožni na mestu...nisem pa rekel kaj je Simon R. zmožen....kapiš?

jaz se krepko distanciram od takega početja, nikoli ne bi govoril kaj vse "smo zmožni", če jaz tega ne počnem... "so eni zmožni"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se krepko distanciram od takega početja, nikoli ne bi govoril kaj vse "smo zmožni", če jaz tega ne počnem... "so eni zmožni"...

Ne laži Sym!

Sem te enkrat lastoročno videl ( :blink: :lol: ) kako si hladno, brezčustveno pohodil dve mravlji in nato še hrošča! In ena od mravelj se je še kar nekaj časa matrala, ker si jo zadel le z robom podplata! Kako moreš! Ogorčen sem! Ti žival, ti! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!