Skoči na vsebino

požar na Tavčarjevi 4


Priporočene objave

poročilo o dogodku

Žal je šlo tudi moje (najemniško) stanovanje in menda skoraj vse, kar je bilo mojih stvari.

PS: poročilo je povsem napačno. Zagorelo ni v mansardah ampak na podstrešju, nad mansardami. Zagorelo ni ob 1:42 ampak že nekaj minut prej, ob 1:42 sem klical gasilce in spizdil iz zadušljivega monooksidnega ozračja.

Komentarji so odveč. :cry: V eni sami sekundi je človeku jasno, da bo življenje odslej naprej nekoliko drugačno.

+ Hvala vsem prijateljem, že vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poročilo o dogodku

Žal je šlo tudi moje (najemniško) stanovanje in menda skoraj vse, kar je bilo mojih stvari.

PS: poročilo je povsem napačno. Zagorelo ni v mansardah ampak na podstrešju, nad mansardami. Zagorelo ni ob 1:42 ampak že nekaj minut prej, ob 1:42 sem klical gasilce in spizdil iz zadušljivega monooksidnega ozračja.

Komentarji so odveč.  :cry: V eni sami sekundi je človeku jasno, da bo življenje odslej naprej nekoliko drugačno.

+ Hvala vsem prijateljem, že vnaprej.

Ko smo prisli v petek z rammsteinov smo tudi v garazi gasili pozar :) Na sreco nic unicenega - kaj bi bilo, ce bi kasneje prisel domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zadnje poročilo.

Od 5 stanovanj na podstrešju so popolnoma uničena 4.

Tavčarjeva ulica je danes zaprta za promet.

Stanovanj še nismo smeli it pogledat, ker je še prenevarno. Mogoče jutri. Grem kopat po tem kar je ostalo od mojega stanovanja.

Hvala Simonu, ker me je še pravi čas poklical, da sem se imela čas vsaj oblečt in da sva zbudila še ostale stanovalce. Zaradi tega ni bil nihče poškodovan.

Alla :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Simonu, ker me je še pravi čas poklical, da sem se imela čas vsaj oblečt in da sva zbudila še ostale stanovalce. Zaradi tega ni bil nihče poškodovan.

Alla  :cry:  :cry:  :cry:

Bejb, hold on. Šta ne ubija, jača.

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Klimbra....še enkrat hvala, ker swi me vzel pod streho za to noč. In ker si me poslušal. Pa za kavo. Pa za vse.

Pa Pepetu, k me je čakal na pogorišču. In me peljal na kavo. Pa objel.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Klimbra....še enkrat hvala, ker swi me vzel pod streho za to noč. In ker si me poslušal. Pa za kavo. Pa za vse.

Alla

Kadarkoli...........resno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje obema :(

Zavarovanja škode z izgubo osebnih predmetov verjetno ne krijejo, kajne  :?

če je bilo stanovanje zavarovano, je tudi imovina zavarovana.... .samo to ni zdej toliko pomembno, ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, čeprou baje ne znam mislit s svojo glavo, sočustvujem s tabo in mi je žal, da se ti je to zgodilo  :(

mah, v takih situacijah je politiziranje nepomembno... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje obema :(

Zavarovanja škode z izgubo osebnih predmetov verjetno ne krijejo, kajne  :?

The memories remain... Dokler smo glavo odnesli, so vsi spomini ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simon in Alla,

pomembno je da sta živa in zdrava. Če bosta kaj potrebovala sporočita. Se bova potrudila pomagati kolikor se bo dalo.

Pozdrav

Ladi in Leon

:friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

kakorkoli lahko pomagam, jasno samo dajta vedet, pa brez kakšne skromne sramežljivosti. glavno pa da ste vsi OK. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!