Skoči na vsebino

požar na Tavčarjevi 4


Priporočene objave

:cry:

kakorkoli lahko pomagam, jasno samo dajta vedet, pa brez kakšne skromne sramežljivosti. glavno pa da ste vsi OK. :OK:

:eek: :eek: :eek: :eek:

:cry: :cry: :cry: :cry:

:friend1: :friend1: :friend1: :friend1:

Tak kot je Pervy rekel, če lahko pomagamo v okviru svojih zmožnosti, mislim da nam ne bo težko.

Glavno da sta še oba tukaj, da lahko sploh komu pomagamo.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla in Simon, držta se...

Če rabita kar koli, ta teden imam počitnice in mi nebi bil problem pri kakem opravku ali čem pomagat. In kakor je že Pervy reku, brez neke skromne sramežljivosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal mi je za oba. Dobro, da sta živa in zdrava. Danes smo šli mimo in se sicer, razen kupa ciglov na asfaltu in delno zaprte ceste, nič ne vidi. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel prejle mimo pogledat; vidi se sicer nič (s ceste), policija ima zaščiteno območje, tam so bili tudi gasilci, pred vrati pa je parkirana policijska patrulja (območje je zaščiteno).

Mislim, da Alla in Symru ne bosta nikogar direktno prosila za pomoč. Kdor želi pomagati, naj naredi po svoji volji in zmožnosti.

Actions speak louder than words.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v takem trenutku človek spozna kok je nemočen in je vesel, da je živ. Upam, da bosta čim prej spet pod streho!

Močni smo. Opiramo se na stebre prijateljstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot je napisal že Sym. Mava samo to kar mava na riti. Vse ostalo je baje samo pepel.

Stropovi so se sesuli in močno dvomim, da se bo tam gor še našlo karkoli uporabnega. Bomo jutri videli, če nas bodo spustili v ostanke naših stanovanj.

Hvala vsem, ki so že pomagali in ki še bodo.

V takem trenutku je edino, kar nama je ostalo, prijateljska podpora.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal mi je za vajino tragedijo :cry: , vesel pa sem, da sta oba še vedno z nami nepoškodovana....

bomo pomagali kolikor se da....če je to kaj konkretnega Pm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da Alla in Symru ne bosta nikogar direktno prosila za pomoč. Kdor želi pomagati, naj naredi po svoji volji in zmožnosti.

dragi mustang (with all respect)

saj to ni prosenje, samo omenita naj kaj bi rabila, saj ne moremo vedet za vse kar človek potrebuje po taki tragediji.

PS: ker je danes brez računalnika težko živet in delat, če rabi kdo laptop-a mu posodim svojega, je sicer star ampak delat pa se da na njega pa po netu brskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je šel strop (kako veš??glede na to da še nisi bila v stanovanju, tv posnetki), se nič dobrega ne obeta, če že ne zaradi drugega ne ker so vsaj stanovanje pošteno zalili z vodo če že ognja ni bilo zraven. Voda pa tudi ne koristi ravno stanovanju.

Sicer pa tako kot so ti že napisali:

Samo da vama ni nič, vse drugo pride nazaj na tak ali drugačen način,

in nekoč boš ta neljubi dogodek precej porinila nekam v kot v svojem spominu.

zdele gledam eno slikco v topicu miss, verjemi da bo kmalu spet taka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogovarjala sem se z gasilci, ki so gasili celo noč in s kriminalistom, ki je bil danes gor. Po teh podatkih je streha popustila in vse se je zrušilo v stanovanja. Predvsem v ta, ki so bila na sredini. Moje in še dve drugi.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je bil "neposredni prenos" požara na RTV. (panorama z rtv stavbe) izvedel pa na vročem forumu

Bi bilo zanimo dobiti prve posnetke, kjer bi se tudi mord avidelo kje je začelo goreti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!