Skoči na vsebino

požar na Tavčarjevi 4


Priporočene objave

Saj sploh ne vem, kako naj začnem svoje misli zlagati v neko primerno podobo. Imam veliko srečo, ker lahko bivam na toplem, imam še večjo srečo, ker se lahko preoblečem kadar si zaželim, morda imam tudi srečo, ker imam tuš in kopalnico....imam srečo v življenju?

Ja, res je. Imam ogromno srečo, katere se niti sam ne zavedam. Imam ogromno možnosti, pa jih niti ne izkoristim, ker pač mislim da se meni že ne more kaj slabega zgoditi. Ker meni je popolnoma samoumevno, da nekomu pripada isto kot meni. A vidim, da se motim.

Ker sem že od babice vrjel, da usoda kaznuje hudobne in nesramne. Še ena laž v življenju. Kaznovani so vedno dobri in pošteni ljudje. In ponovno je usoda prizadela ljudi, ki jih poznam in jih imam rad, vsakega na svoj način. Ker je v tem dimu in ognju ugasnil tudi del mene, čeprav si tega morda ne bi nikoli priznal.

Ker kljub svojim izkušnjam in dogodkom v življenju komaj zadržujem solze in se tega niti malo ne sramujem...

Solze ne bodo postavile stvari na svoje mesto, kot so bile še nekaj dni pred tem. Izgubila sta spomine in stvari, ki so del vaju. Kot da bi vama hotel nekdo ukrasti del življenja, ki sta ga pošteno bojevala. A tega vama nihče ne more, niti ljudje, še manj narava.

Sam ne morem postaviti stvari na svoje mesto, kot si sam želim in si tudi vidva. A vendar vrjamem, da nas je na motosvetu dovolj, da skupaj postavimo vsaj del preteklost na mesto kamor spada.

Vem da sem 130 km oddaljen od vaju. Ampak to ne pomeni, da vama ne morem pomagati. Nasprotno. Še bolj me grize in napada, da moram nekaj narediti.

Potrudil se bom po svojih najboljših močeh in poznanstvih, da zgradimo svet, ki smo si ga postavili in želeli. Dokler nam ga kruta usoda ne bo ponovno skušala uničiti. Ampak pojma nima usoda, kako močne nas dela s svojim kljubovanjem in kako tke močne niti prijateljstva med nami takrat, ko nas najbolj tepe.

Mislim in delam za vaju....

Quota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvedel žalostno novico od Alle včeraj na Dnevniku ob 17-stih. No, sedaj še od Syma.

Dejte gor kakšno št. od računa, kam nakazat.

Symru: če si najmenik, ti je najemodajalec dolžan zagotoviti drugo stanovanje, do izteka tvoje najemniške pogodbe.

Alla a ste imeli stanovanje zavarovano?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele zdele tole najdu. Bad vse tole skupaj. Vem, da se ne strinjamo vedno tle na forumu, a če lahko kako pomagam samo povejta. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sočustvujem. :cry:

Mislim, da sočutja ne potebujeta. Kar ta trenutek potrebujeta, je mnogo bolj oprijemljivo kot sočutje.... :naughty:

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sočutja ne potebujeta. Kar ta trenutek potrebujeta, je mnogo bolj oprijemljivo kot sočutje.... :naughty:

u ja...lojzi :blush: ....nastavi glavo...tokrat ne bo moja..jest sem zdržala bit tih do zdele :grrr

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sočutja ne potebujeta. Kar ta trenutek potrebujeta, je mnogo bolj oprijemljivo kot sočutje.... :naughty:

Jst sam vem, da naum ankol več mu roštiljada-partyja v soboto opolnoči doma... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sočutja ne potebujeta. Kar ta trenutek potrebujeta, je mnogo bolj oprijemljivo kot sočutje.... :naughty:

Exactly, sočustvovanje prinesite v Roll Bar ... :naughty: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exactly, sočustvovanje prinesite v Roll Bar ... :naughty:  <_<

Sym & Alla: jaz in MotoManiac sočustvujeva z vama :cry:

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka, še field report: zaenkrat nas še niso klicali na ogled stanovanj... Ne vemo nč, kaj je ostalo in kaj ne... eden od lastnikov se je prešmuglal gor in baje je nekaj stvari še ostalo celih. Pač: bomo videli, ko pridemo tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....roštiljada-party - sobota zvečer :OK: ...še bo...pač ne zdej - ampak bo še.....pač eni nismo iz lj - tko da ni možno da smo dons tam: kako - kaj - na kakšen način da pomagamo sporočte - v skrajni sili lahk ta teden prletim do lj...čakam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usoda nas je naredila znance, prijatelje;

nihče ne hodi po svetu sam;

vse, kar pošljemo v življenja drugih ljudi,

se vrne v naša,

zato pomagajmo po najboljši močeh ... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata bil gor in poslikal nekaj stvari. meni je nekaj cunj ostalo celih, tako da zaenkrat mam par stvari, ki jih je ata prismuglal dol.

Skoda je gromozanska, stropovi so se podrli......

Mogoce bomo lahko ali ze danes popoldne gor in odnesli par najnujnejsih stvari.

Hvala vsem za pomoc.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...moj peso je na varnem na Vranskem. Me je cuval in ni hotel brez mene pobegnit dol. Pa tudi spat me ni pustil naprej, ko sem po prvem tel. pogovoru s Symom, hotela nazaj v posteljo. Me je preprical, da sem sla pogledat na hodnik, kjer se je presketanje ognja dejansko slisalo.

No, potem sva pa skupaj zbezala.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Včeraj slišal za to. Žalostno, kjer ti lahko rdeči petelin v parih trenutkih postavi življenje na glavo.

Sočustvujem z vama :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je danes prišlo

Objekt na Tavčarjevi še neprimeren za uporabo

Stanovanjski blok na Tavčarjevi ulici 4 v Ljubljani, katere streha in štiri mansardna stanovanja so bili uničeni v nedeljskem požaru, še vedno ni primeren za uporabo. Zaradi namočenosti (od gašenja) so neuporabna stanovanja tudi v tretjem nadstropju. Objekt zaenkrat še varuje policija, po njihovem odhodu pa bo do ponovne vselitve varovanje zagotavljal upravnik, so danes sporočili iz Javnega stanovanjskega sklada Mestne občine Ljubljana (JSS MOL). Vzroki požara zaenkrat še niso znani.

Na objektu je bil že v nedeljo statik. Danes pa skupaj z upravnikom objekta nadaljujejo z delom in pripravljajo ukrepe (podpiranje stropov, izdelava lovilnega odra nad pločnikom itd.), ki bodo omogočili čimprejšnjo usposobitev objekta za bivanje.

Najemniki oz. lastniki lahko iz svojih stanovanj vzamejo najnujnejše stvari. Vstop je hkrati dovoljen le posameznim družinam, ki so tu živele, ne pa npr. sorodnikom.

V objektu je 16 najemnih stanovanj, od katerih je bilo eno že predhodno izpraznjeno. Vsi najemniki, razen enega (za katerega so zagotovili nastanitev v hotelu) so si zagotovili začasno bivanje pri sorodnikih.

Kot je še zapisano v sporočilu za javnost, so bili skupni deli in naprave preko upravnika zavarovani pri Zavarovalnici Slovenica. Mestna občina Ljubljana oz. Javni stanovanjski sklad MOL posameznih stanovanj nima zavarovanih. Podatka o tem, koliko stanovalcev (lastnikov mansardnih stanovanj oz. najemnikov) je imelo stanovanja zavarovano, pa JSS MOL nima.

vir: STA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, samo, da ni nihce poskodovan ali da se ni zgodilo se kaj hujsega. Drzita se! :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...moj peso je na varnem na Vranskem. Me je cuval in ni hotel brez mene pobegnit dol. Pa tudi spat me ni pustil naprej, ko sem po prvem tel. pogovoru s Symom, hotela nazaj v posteljo. Me je preprical, da sem sla pogledat na hodnik, kjer se je presketanje ognja dejansko slisalo.

No, potem sva pa skupaj zbezala.

Man's best friend :)

...smo z vama...

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!