Skoči na vsebino

požar na Tavčarjevi 4


Priporočene objave

Danes sem izvedela eno zanimivo zgodbo glede Tavčarjeve. Je šel tip, ki živi v drugem nadstropju domov po cote itd...... in ko pride s parimi vrečam dol vidi, da so mu dajali na avto lisice..... medtem ko ureja, da so mu lisice sneli, se obrne in ugotovi, da je brez vreč ostal.... in vidi smetarja, ki jih nosi proti tovornjaku, da so se potem po celi Tavčarjevi drli in tekli s policaji, da so ga ustavili, da ni vrgel vreče v tovornjak....... NO in Alla je imela tudi neko tako prav posebno dogodivščino včeraj, katero bo pa sama povedala, če bo.... samo je pa precej podobna.... svašta... vse se lahko zgodi živemu človeku :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem izvedela eno zanimivo zgodbo glede Tavčarjeve. Je šel tip, ki živi v drugem nadstropju domov po cote itd...... in ko pride s parimi vrečam dol vidi, da so mu dajali na avto lisice..... medtem ko ureja, da so mu lisice sneli, se obrne in ugotovi, da je brez vreč ostal.... in vidi smetarja, ki jih nosi proti tovornjaku, da so se potem po celi Tavčarjevi drli in tekli s policaji, da so ga ustavili, da ni vrgel vreče v tovornjak.......  NO in Alla je imela tudi neko tako prav posebno dogodivščino včeraj, katero bo pa sama povedala, če bo.... samo je pa precej podobna.... svašta... vse se lahko zgodi živemu človeku  :slap:

alla je že v temi "Nasmeh" povedala, kako je na gobec ruknila enga, k ji je v avto vlamljal :)

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla je že v temi "Nasmeh" povedala, kako je na gobec ruknila enga, k ji je v avto vlamljal :)

:OK:  :OK:  :OK:

aja.. je že hehehe svašta.... najbolj smešno je, ko je baje rekel, da jo bo tožil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adijo pamet. :eek: Pri nas na vzhodu bi temu rekli v kleni štajerščini: "Pa kaj si ti ja nor" :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se pomoč da tudi kam nakazat?

Za vse tiste,ki nismo ravno vsak dan v Ljubljani

To tudi mene zanima, ker vem, da vama bo vsak tolar prišel prav, sploh če takole čez noč izgubiš praktično vse.

:friend1:

BTW

Najpomembneje pa je, da ste vsi živi in zdravi...... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.. je že hehehe svašta.... najbolj smešno je, ko je baje rekel, da jo bo tožil  :lol1:

tole sploh ni smešno, ampak blazno resno... ker jo dejansko lahko res... pa še dobil bo... :angry: ... bolj varjuš svoje premoženje, bolj lahko najebeš... tako pač je pri nas.. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sploh ni smešno, ampak blazno resno... ker jo dejansko lahko res... pa še dobil bo...  :angry: ... bolj varjuš svoje premoženje, bolj lahko najebeš... tako pač je pri nas..  :SS

Samoobramba ni kaznivo dejanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ko pride s parimi vrečam dol vidi, da so mu dajali na avto lisice..... medtem ko ureja, da so mu lisice sneli, se obrne in ugotovi, da je brez vreč ostal....

Tole bo čist :topic: , se opravičujem, ampak ne znam citirat v drugi temi.... Meni je ta zgodbamal za lase prvlečena, ker 1.menda lisic od 1.1. 2005 ni več (jih zamenjuje pajek) in

2. Redar, ki ti namesti lisice nikoli nima ključe za odklent le te...to dela posebna škoda, ki se vozi po terenu samo za odklepanje....

in lepo prosim, če se motim...naj me nekdo razsvetli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sploh ni smešno, ampak blazno resno... ker jo dejansko lahko res... pa še dobil bo...  :angry: ... bolj varjuš svoje premoženje, bolj lahko najebeš... tako pač je pri nas..  :SS

Sicer maš prou, ampak, če mu ni glih gobca razbila, mora vse zanikat...torej, če ni kakšnih vidnih poškodb na njegovem obličju....komu bo sodnik bolj verjeol....enmu đankiju k krade, al resni gospodični, ki je dan prej ostala brez vsega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo čist  :topic: , se opravičujem, ampak ne znam citirat v drugi temi.... Meni je ta zgodbamal za lase prvlečena, ker 1.menda lisic od 1.1. 2005 ni več (jih zamenjuje pajek) in

2. Redar, ki ti namesti lisice nikoli nima ključe za odklent le te...to dela posebna škoda, ki se vozi po terenu samo za odklepanje....

in lepo prosim, če se motim...naj me nekdo razsvetli

1. je čisto možno, da se je možakar izmislil.... izvedela sem od njegovega prijatelja, ki je moj sodelavec

2. ni bilo omenjeno na kak način in kdo je snemal lisice - vem da so bili policaji zraven....

3. mogoče je bilo mišljeno za pajka, pa je omenjal, da so mu dajali na kolesa tiste prijemke za dvigovanje avtomobila pa je nazadnje prišlo ven, da so lisice.

Ne vem, tako mi je bilo povedano, tako sem povedala naprej...... preverjat pa ne bom šla.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, Alla.......šele danes prebrala to temo, tudi midva se pridružujeva MS klapi, ki je pripravljena priskočit na pomoč.

Naj vama ne bo izpod časti in napisati kaj bi vama prišlo prav. Saj vesta .......v dobrem in slabem. :yea2:

Pozdravček, Fračka&Dare

PS. tudi sodelavec stanuje v isti stavbi...se pravi, ista usoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sploh ni smešno, ampak blazno resno... ker jo dejansko lahko res... pa še dobil bo...  :angry: ... bolj varjuš svoje premoženje, bolj lahko najebeš... tako pač je pri nas..  :SS

Ja in potem, ko pride policija po barabina, mora ravnati z njim humano, mora spoštovati njegove človekove pravice in temeljne svboščine, seznaniti ga mora z njegovimi pravicami, v kibli mira biti webasto, da ga ne zebe,......

Potem pa še varuh človekovih pravic v postopku išče dlako v jacu (npr. policaj ga je - barabo, grdo gledal) in potem to napihne v svojem poročilu in z njim maha naokol.

Kolk bi šli šele krast, če objekt ne bi bil varovan 24 ur na dan

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

A se mogoče že ve vzrok za požar?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Funakoshiju tud hudo za tale požar. :cry: Obema motosvetovcema želim, da se čimprej pobereta na noge. Funakoshi navija za waju! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj povem, da se oba, Alla in Symru odlično držita glede na vse skupaj! Občudujem oba, kako pogumno in pokončno prenašata vso tragedijo. Moram priznati, da sta mi za zgled in inspiracijo!

Respect :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa in Symon v friendly objemu :friend1:

Wobewt je prav takrat ugotovil, da ima japonske prednike :lol1:, Einherjar pa se pripravlja na prijem iztrganja srca pri živem telesu :D

post-1460-1109701210_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa zgleda zgoraj:

1. Stopnišče

2. spalnica

3. kuhinja

4. spalnica okno

Moja soba je ostala skoraj nepoškodovana. No, ja.....v kolikor lahko to sploh rečem. Sem imela pa res srečo v nesreči, kajti večino osebnih predmetov je bilo spravljenih tukaj in so se ohranili.

5. in 6. moja soba

post-807-1109705496_thumb.jpg

post-807-1109705562_thumb.jpg

post-807-1109705835_thumb.jpg

post-807-1109705902_thumb.jpg

post-807-1109706034_thumb.jpg

post-807-1109706052_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja.....v resnici zgleda malo bolj grozno, kajti stropov in strehe ni, na tleh pa je več kot 20 cm debela plast opeke in ostalih ostankov strehe.

Alla

P.S. Običajno imam pa res malo bolj pospravljeno. :rolleyes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grdo tole res :( Si ne predstavlam, kaj sta in kaj še dožiljata Alla in Sym. Če pa lahko kako pomagamo pa samo povejte. Če se bo kje odpru kakšn račun, let me know.

BTW: A pa se že kaj ve, od čeza oz. zakaj je zagorelo. Tle razen tiste roštiljade ni blo omenen nč kej konkretnega, čeprou sm prepričan, da Sym v stanovanju ni imel roštiljade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja.....v resnici zgleda malo bolj grozno, kajti stropov in strehe ni, na tleh pa je več kot 20 cm debela plast opeke in ostalih ostankov strehe.

Alla

P.S. Običajno imam pa res malo bolj pospravljeno. :rolleyes:  O:-)

:eek: Še bolj grozno?! Mene so že te slike spravile v obup! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle razen tiste roštiljade ni blo omenen nč kej konkretnega, čeprou sm prepričan, da Sym v stanovanju ni imel roštiljade.

Way to go, Sherlock. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje iskreno sožalje za vajino nesrečo. :cry: Res vsa čast, da tako pogumno preživljata, kar se vama dogaja in upam da to ne bo pustilo dolgotrajnejših posledic, poleg pogorelela stanovanja. :friend1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!