Skoči na vsebino

požar na Tavčarjevi 4


Priporočene objave

Moja soba je ostala skoraj nepoškodovana. No, ja.....v kolikor lahko to sploh rečem. Sem imela pa res srečo v nesreči, kajti večino osebnih predmetov je bilo spravljenih tukaj in so se ohranili.

No vsaj nekaj !!!! :blush:

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi mela tut tako "letno kuhinjo"............ :grim

;)

Včasih so na kmetih imeli tako kuhinjo(črno kuhinjo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POŽAR NA TAVČARJEVI NI BIL PODTAKNJEN

Ljubljana – Najverjetnejši vzrok za nastanek požara, ki je v nedeljo zgodaj zjutraj izbruhnil na Tavčarjevi ulici v Ljubljani, je napaka na električni napeljavi, so sporočili s policije. Na podlagi do sedaj zbranih podatkov so kriminalisti izključili možnost, da bi bil požar podtaknjen. Po prvi nestrokovni oceni je v požaru nastalo za okoli 100 milijonov tolarjev materialne škode.

Kot smo poročali, je v nedeljo zgodaj zjutraj zagorelo v mansardnem stanovanju štirinadstropnega stanovanjskega bloka na Tavčarjevi ulici, ogenj pa se je hitro razširil še na ostrešje objekta. V požaru je bila uničena streha in štiri mansardna stanovanja, ki še vedno niso primerna za uporabo. Neuporabna so tudi stanovanja v tretjem nadstropju, ker so namočena zaradi gašenja.

Na objektu je bil že v nedeljo tudi statik, danes pa skupaj z upravnikom objekta nadaljujejo z delom in pripravljajo ukrepe (podpiranje stropov, izdelava lovilnega odra nad pločnikom in drugo), ki bodo omogočili čimprejšnjo usposobitev objekta za bivanje.

V objektu je 16 najemnih stanovanj, od katerih je bilo eno že predhodno izpraznjeno. Vsi najemniki razen enega, za katerega so zagotovili nastanitev v hotelu, so si zagotovili začasno bivanje pri sorodnikih.

VIR: DELO.SI

no, pa res ni vzrok symčijeva roštiljada ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo čist  :topic: , se opravičujem, ampak ne znam citirat v drugi temi.... Meni je ta zgodbamal za lase prvlečena, ker 1.menda lisic od 1.1. 2005 ni več (jih zamenjuje pajek) in

2...

Pred RTVjem sem jih videl na avtu pred kakšnimi 14 dnevi.

:topic: jasno, sorry, ampak Lojzita je bilo treba po njegovi želji razsvetliti. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POŽAR NA TAVČARJEVI NI BIL PODTAKNJEN

.............

Kot smo poročali, je v nedeljo zgodaj zjutraj zagorelo v mansardnem stanovanju štirinadstropnega stanovanjskega bloka na Tavčarjevi ulici, ogenj pa se je hitro razširil še na ostrešje objekta. V požaru je bila uničena streha in štiri mansardna stanovanja, ki še vedno niso primerna za uporabo. Neuporabna so tudi stanovanja v tretjem nadstropju, ker so namočena zaradi gašenja.

...............................

VIR: DELO.SI

no, pa res ni vzrok symčijeva roštiljada  ;)

Jebo jih bog!!!! :angry2: Pa, a jim je treba še v barvah narisat, da NI ZAGORELO V NOBENEM MANSARDNEM STANOVANJU, temveč nad njimi. In ogenj se ni razširil iz mansardnih stanovanj na ostrešje, temveč ravno obratno: iz ostrešja na mansardna stanovanja. To sem jim že jaz ene 100x povedala, pa verjetno kdo drug tudi. Pa še vedno gonijo svoje. :angry2: :angry2: :angry2:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem se včasih čudiš, zakaj imamo tako slabo mnenje o vsevednih novinarjih. :BUA:

seveda je to :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in zdej bo res kdo mislu,da se je požar razširil z roštilja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjar pa se pripravlja na prijem iztrganja srca pri živem telesu  :D

Pri zivem telesu ampak po alternativni poti - skozi prsni kos je za pussy-je :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja soba je ostala skoraj nepoškodovana. No, ja.....v kolikor lahko to sploh rečem. Sem imela pa res srečo v nesreči, kajti večino osebnih predmetov je bilo spravljenih tukaj in so se ohranili.

5. in 6. moja soba

:yea2:

Če po pravici povem, sem se bal slabših slik, tole se bo pa v nekaj mescih vrnilo v prvotno stanje.

Kakšno pa je stanje pri Symruju :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vešča alla :angry2: ....zdej si me pa čist zjebala :angry2: .....ti je ostalo več kot sem računala...kam nej dam vso to kramo k ni zgorela :blink:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

Če po pravici povem, sem se bal slabših slik, tole se bo pa v nekaj mescih vrnilo v prvotno stanje.

Ampak saj je razen ene sobe vse uničeno. :cry:

Popravljeno . Popravil MotoManiac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa res ni vzrok symčijeva roštiljada  ;)

a mi nisi glih takrat okol pol dveh ti enga "vročga" SMSa poslala? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotke :

če kdo še ni bil pr men na obisku, izvolite, vstopite v moj svet :)

post-467-1109758532_thumb.jpg

post-467-1109758556_thumb.jpg

post-467-1109758615_thumb.jpg

post-467-1109758645_thumb.jpg

post-467-1109758671_thumb.jpg

post-467-1109758692_thumb.jpg

post-467-1109758711_thumb.jpg

post-467-1109758740_thumb.jpg

post-467-1109759059_thumb.jpg

post-467-1109759144_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porca miseria!

Res hard! :cry:

Mi je zal za vajine stvari, ma kot je blo ze veckrat receno, vazno da ni noben poskodovan. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symko a čelade so OK? zgledajo točno tak ko v petek, pa moj kavč tudi zgleda še kar OK. kolko je ostalo sploh uporabnega/popravljivega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pizda. prava jeba, ni kaj. :BUA: pa verjetno je vse premočeno. Daj Sym povej, je še kaj stvari uporabnih iz stanovanja? (isto vprašane kot Pervy, očitno - nisem videl, ker sem pisal)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezime vsega: ni tako hudo, kot smo se sprva bali. Vseeno pa - akr je ostalo (nekaj oblek, nekaj knjig, enkaj cdjev, osebnih fotografij, morda bo celo ka jtehnike uporabne še (če ni preveč sfukano od vlage), ...

poročila sledijo v nekaj dneh.

ps: na uni zadnji fotki desno, kjer je v zamrznjeno vodo v vazi zapičenih nekaj očal, tam notri je tudi en 2,5-colski disk od notebooka z bekapom podatkov... well... "Data - frozen in time" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u pizda. prava jeba, ni kaj.  :BUA: pa verjetno je vse premočeno. Daj Sym povej, je še kaj stvari uporabnih iz stanovanja? (isto vprašane kot Pervy, očitno - nisem videl, ker sem pisal)

nekja je, ja ... ampak da se ne bi kaj haklal z zavarovalnico potem, ne bom tukaj dajal seznama uporabnih in neuporabnih stvari ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym a si se ti pred kratkim preselil v tole stanovanje? Se mizdi znana kuhinja. Sem bil tam lani enkrat na obisku, pa so čisto drugi ljudje not stanovali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!