Skoči na vsebino

požar na Tavčarjevi 4


Priporočene objave

Sn se trudu,da te spravim kljub nezgodi v dobro voljo oz.nasmehu :)

Ajgor, pa saj veš, da me zmer nasmejiš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno gradbena dela ne bodo trajal dve leti.

Največ časa bo vzela papirnata vojna. Ugotavljanje krivde, zavarovalnina, ne daj bože še kak javni razpis za izvajalce....

Če bo dala denar zavarovalnica (to pomeni $$$$) so lahko gradbena dela končana v dveh mesecih. Za zgled se lahko vzame ena hiša v Trnovskem pristanu (mal naprej od čevabđinice)

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je še en dan pucanja za mano. Danes ni bilo tako mrzlo, al pa se samo meni ni zdelo. Sem namreč upoštevala nasvet mojega šefa, da se naj priklopim na viski. No, kot se za dekle spodobi, sem najprej posegla po borovničkah postreženih v kozarcu za vlaganje (sosedje tudi niso kaj bolje s kozarci v zadnjih dneh). No, to me ni tako motilo, saj sem mirno 3x spraznila kozarec.

Nato je bil še drugi sosed prijazen in me je povabil na Jacka. Ta sosed je imel srečo in ostala mu je omara s kozarci, tako da je bil Jack lepo postrežen v kozarcih za viski. No, po kakih 3 rundah sem prepričala fante iz selilnega servisa, da so mi za 3 vrhunske buteljke spravili iz stanovanja pralni stroj in hladilnik.

Radiatorje sem pa sama zvlekla dol. No, razen tavelikega, k mi ga je en prijazen delavec pomagal nest.

Popoldne sem zaključila z dvema kakavoma s smetano in rumom (a je kdo vedel, da to čist solidno skup paše?!)

No, na koncu me je še mama prijazno nafutrala.

Upam, da s fotrom jutri odneseva še zadnje ostanke mojega stanovanja, ker me pa zdaj že tako prekleto boli hrbet.

ČE pa mi v prejšnjih dneh ne bi pomagali pri tem Klimbra, Ajgor the mad dog, Wobewt Hotschko in Kekec III, bi po moje mela že najmanj čisto trd hrbet.

Hvala fantje, celo mojega fotra ste prepričali, da so motoristi zlo fajn fantje. :OK:

Aja, pa na pikniku, ki ga bom naredila v zahvalo, bo častil pijačo. :OK: (sam poletje moramo počakat :rolleyes: )

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa na pikniku, ki ga bom naredila v zahvalo, bo častil pijačo.  :OK: (sam poletje moramo počakat  :rolleyes: )

Alla

Ne odhajaj, poletje... :music2: (by Tinkara)

Ey, Alla, trd hrbet pride z leti, ne od dela, sey sva že v Kristusovih exactly... :yes: :yes: B)

Pa navijamo za nov-star flet! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naju ni bilo ves teden, prišla pred eno uro in prebrala. :huh:

V ponedeljek bom spet v Lj,

sym, rada bi te videla. :( :004

Alla, tudi tebi veliko volje in vztrajnosti v naslednjih tednih. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek bom  spet v Lj,

sym, rada bi te videla. :(  :004

uf, toi je pa že jutri.... pridem :afro1: kosilo pr teb v službi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
stanje?

spucano in podrto. V fazi dogovorov o adaptaciji.

Sicer pa več na PM. al pa mi pošlji mail :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovili, da je stanje slabše kot so mislili. Treba bo podret celo podstreho, naredit novo plato in potem novo ostrešje. Velika verjetnost, da tokrat ne bo več leseno ostrešje ampak jekleno.

Ampak zaenkrat se še nič ne dela. Upam, da se bo kmalu začelo kaj dogajat, ker moj pes na vsak način hoče DOMOV!

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovili, da je stanje slabše kot so mislili. Treba bo podret celo podstreho, naredit novo plato in potem novo ostrešje. Velika verjetnost, da tokrat ne bo več leseno ostrešje ampak jekleno.

Ampak zaenkrat se še nič ne dela. Upam, da se bo kmalu začelo kaj dogajat, ker moj pes na vsak način hoče DOMOV!

Alla

ej!

tok zoprna pa spet nisem, da bi se mogl tok mudit domov :closedeyes:

ali pač :evilgrin:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da nisi! Sam moj đanki je tolk zadet, da si ni zapomnil, da ni nič več gor. In vedno, ko grem po pošto, laufa gor po štengah.

Mogoče pa sam trenira in vzdržuje kondicijo za takrat, ko bo spet moral gor laufat. Bemti.. :hmm: ..saj to pa ni slaba ideja....bom tud jaz začela vsak dan za njim gor laufat.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da nisi! Sam moj đanki je tolk zadet, da si ni zapomnil, da ni nič več gor. In vedno, ko grem po pošto, laufa gor po štengah.

Mogoče pa sam trenira in vzdržuje kondicijo za takrat, ko bo spet moral gor laufat. Bemti.. :hmm: ..saj to pa ni slaba ideja....bom tud jaz začela vsak dan za njim gor laufat.

Alla B)

Poznam tiste štenge. Blazno zoprna in dolgočasna zadeva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam tiste štenge. Blazno zoprna in dolgočasna zadeva  :)

O, to pa ni res. Na tistih 97 štengah do stanovanja sem jaz nabrala kar precej kondicije. Še posebno, če sem najmanj 5x dnevno prehodila ali prelaufala zadevo gor in dol. Zato sem se pa lahko mirno ob polnoči basala s kalorično hrano. :OK:

Sploh pa se je že na štengah izkazala kondicija hm....tistih redkih moških obiskov.... :rolleyes: :whistle:

Nagaya, a pol me pa ne boš nikol več povabla na balkon kofetkat? :o :(

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, to pa ni res. Na tistih 97 štengah do stanovanja sem jaz nabrala kar precej kondicije. Še posebno, če sem najmanj 5x dnevno prehodila ali prelaufala zadevo gor in dol.  Zato sem se pa lahko mirno ob polnoči basala s kalorično hrano. :OK:

Nagaya, a pol me pa ne boš nikol več povabla na balkon kofetkat? :o :(

Alla

ni to isto :P

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam tiste štenge. Blazno zoprna in dolgočasna zadeva  :)

Tell me about it ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil še eno asociacijo na dogodek. V Filmu Fight Club se glavnemu junaku tudi totalno požge stanovanje. In od takrat naprej začne gledati na stvari drugače.

In še citat:

"Only after disaster can we be resurrected. It's only after you've lost everything that you are free to do anything."

- Tyler Durden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak najprej more bit dizaster ....

gruntam :hmm: .....ni bil tole dizaster za vse...eni kr isto dalje gonjo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil še eno asociacijo na dogodek. V Filmu Fight Club se glavnemu junaku tudi totalno požge stanovanje. In od takrat naprej začne gledati na stvari drugače.

In še citat:

"Only after disaster can we be resurrected. It's only after you've lost everything that you are free to do anything."

Jep. Drugače. Totalna katarza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak najprej more bit dizaster ....

gruntam :hmm: .....ni bil tole dizaster za vse...eni kr isto dalje gonjo :hmm:

Ne štekam, o čem govoriš... Ampak ti že veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!