Skoči na vsebino

požar na Tavčarjevi 4


Priporočene objave

Kdo a Huloigani iz Metelkove!?!? Kakšni Squadovci?!  :D

sej res, lohk skvot organiziramo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne Sym....bojo to kar profiji naredili. Če bi na tebe čakala, pol še naslednjih 20 let ne bi bila vseljena v moj domek.

Alla B)

:friend1: :love1: :oops: :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne Sym....bojo to kar profiji naredili. Če bi na tebe čakala, pol še naslednjih 20 let ne bi bila vseljena v moj domek.

Alla B)

@alla - sorči, bejbi, najprej se pozanimaj, kaj je skvot ... no offence ;) ... ne kr tjavendan trobezlat :afro1:

PS: a češ, da postanem zlobn? :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

:OK: Še je pravica na tem svetu :OK:

Sve se vračaaaaaaaa,

sve se plačaaaaaaaaa,

kao stari duuuuuug........... :music2: :whistle:

(By Čole)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumpec, ki mi je dan po požaru vlomil v avto je bil obsojen na 7 mesecev aresta!  :OK:

Alla B)

3 x hura za gumpca! :grupni:

In 192 x :winkiss: za Allenko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ewo, pa imam streho. Ne vem, če je že s cegli pokrita, sam bajta pa ni več kabrio varianta. Je kar malo temno. Ker še ni nobenih oken. No, saj tudi česa drugega še ni. Niti sten....bi bil fajn žur plac, je dosti veliko :alien1:

Alla :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

No, zadeva se je, od mojega zadnjega vpisa v tej temi, spremenila natanko nič, zero, nula......Gor je še vedno samo streha. Nobenih jebenih zidov, nobenih jebenih oken (niti lukenj v strehi za okna), nobene jebene izolacije. Spodaj so prenovili stanovanja, tako da je spodnji folk že komplet vseljen...Za naša stanovanja je po besedah upravitelja zmanjkalo denarja. Kar so dobili od zavarovalnice (in tega ni bilo malo), so 1/4 porabili za mansardo, vse ostalo pa bog ve za kaj. Obljube, da bomo na začetku tele zime že vsi lepo vseljeni nazaj, je odnesel očitno kak vetrček. Raznorazni birokrati pa nam spretno preprečujejo tudi to, da bi se sami lotili nadaljne adaptacije.

Jupi za tako sranje. :angry2: In jupi, ker se vozim jebenih 50 km v službo, ki je praktično nasproti mojega "ex" stanovanja. Naj gre vse skupaj lepo v *********. :angry2:

Alla :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
.......

Torej....da bo moje stanovanje izgledalo vsaj približno tako opremljeno kot je zgledalo še v soboto zvečer......ja, po moji oceni najprej po kakih 2 letih.

No, pa potegnimo tole temo na dan. Namreč, bliža se 2 obletnica požara na Tavčarjevi 4.

Ne bi se niti spomnila, če ne bi dobila sosedinega vabila na "obletnico".

Stanje prav na kratko:

- vseljena s koncem leta 2006, s tem, da dela še niso končana (reklamacije na šlamparije, nedokončana dela)

- spalnica - preživelo pohištvo iz moje bivše sobe, bratova postelja in frendov star TV

- predsoba: žičnatega psa (obešalnik) nismo več našli, nadomestila ga je barvna žičnata petnoga. Prisrčna žival z modrimi učkami. Malce mi je podobna :rolleyes: Aja, v predsobi je tudi ganz nova omara za čevlje, ki sem jo pred požarom kupovala vsaj 5 let, pa mi ni uspelo. :whistle: in pa eno izmed vselitvenih daril - ogledalo (hvala V :004)

- kopalnica....najnujnejše, umivalnik, banja, s'kret in pralni stroj. Naročilo omaric je v teku in jih pričakujem v roku meseca in pol. Gre za najpomembnejši prostor, pa še tega so mi delavci uspeli zajebat :doze:

- kuhinja, dnevna - sosedin star hladilnik in zelena (!) omarica, na kateri stoji drugo vselitveno darilo - mikrovalovna pečica (hvala A :004), sosedina jekleno steklena miza s pripadajočimi 4 stoli in tretje vselitveno darilo - klubska mizica (hvala A :004). No, v škatlah je zloženo še eno vselitveno darilo - komplet krožnikov in skodelic, ter beštek (hvala klapa! :004)

v prostoru, kjer je nekdaj bilo moje kraljestvo oz. bordel ups. bordo soba je samo ena stvar....pisalna miza z računalom. Ni še pregrajena. Tudi luči še niso montirane. Razen tiste v predsobi. Ampak zaenkrat ni panike...žarnice gorijo tudi tudi brez fensi lustrov :rolleyes:

No, trenutno sredi dnevne stoji še zapakirana pečica in steklokeramična plošča. Čakajo na mojstra, ki bo delal kuhinjo. B)

Končna bilanca: trenutno cca 47.000 € pufa, pa še vedno stanje ni tako kot je bilo tisto jebeno mrzlo februarsko soboto davnega leta 2005.

Bomo videli, če bo drugo leto.

In ja.....nič ni tako, kot je bilo in ja....sem bogatejša. Za izkušnjo in par modrosti. B)

post-807-1172168073.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenča.........važn, d maš novo pečicco........pa šporhet......

njami.......se že veseliim dobrega kosilca!!!!!!!!!!!!!!!!!

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- kopalnica....Gre za najpomembnejši prostor, pa še tega so mi delavci uspeli zajebat :doze:

- v prostoru, kjer je nekdaj bilo moje kraljestvo oz. bordel ups. bordo soba

...

Pa kako je lahko kopalnica pomembnejša od bordela... :? :? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Si mogla na dan prvlečt, a? Joj, kak te bom speko okoli uhe!!!

a bojo spet rammstein špilali??????? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!