Skoči na vsebino

Naročanje iz tujine preko interneta


lightning

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanima me, koliko me pride zadeva na koncu(poštnina+carina), če kupujem neko zadevo iz ZDA v vrednosti 140$??

Za vsak podatek tnx!

Popravljeno . Popravil lightning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: No da izkoristim gužvo...a je kdo že kaj naročil iz LOUIS kataloga...kok pride poštnina a dolgo traja in kako se plačuje...jest s kartico najraj ne bi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred letom dni, sem naročil T-Shirt na Musictoday.com...cena je bila 35$, mene je pa s poštnino,davkom in carino prišla 14.000 sit :blink: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me, koliko me pride zadeva na koncu(poštnina+carina), če kupujem neko zadevo iz ZDA v vrednosti 140$??

Za vsak podatek tnx!

Če najdeš isto stvar na amazon.de se splača tam vzet, ker ni potem nobene frke s carino in še takoj pošljejo.

Lina: zakaj pa ne s kartico, kako pa drugače, saj ja živimo v 21. stoletju...? jaz kupujem redno stvari že kake štiri leta in se ni zgodilo še nič.

Kar se tiče Lousi, Hein Gericke itd... pošljejo brez problema... naročal sem tudi že pri Touratech, Sommer KTM, iz anglije itd.itd., no problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: No da izkoristim gužvo...a je kdo že kaj naročil iz LOUIS kataloga...kok pride poštnina a dolgo traja in kako se plačuje...jest s kartico najraj ne bi.

Že leta plačujem s kartico in tudi jaz še nisem imel nobenega problema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...bom probala...hvala Noise za odgovor (PM)...samo fanta ušesa vama bom navila če ... :glare:

Sej vesta, da se hecam....

Verjetnost je 1: ...... ??? Ne skrbi preveč, glej spodaj, če se ključavnica rumena pojavi, potem je dokaj secure.. in seveda pazi, da plačuješ pravi firmi :)

Lahko pa narediš, kot sem ti rekel po PM:

- naročiš v shopu ali po emailu

- prosiš za potrdilo naročila po emailu in zahtevaš številko faksa, kam faksiraš številko kartice, če seveda prej potrdijo, da je vse na zalogi

- faksiraš številko kartice po faksu

- obenem po mailu zahtevaš potrdilo o prejemu številke kartice in hkrati spet zagnjaviš kdaj bodo poslali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naročil dvakrat v ZDA, dve kinološki knjigi in je bilo Ok, še tako hitro je prišla, da sem bil kar malo presenečen. :OK:

Za Touratech ni bilo tako gladko, pa smo nazadnje vse lepo uredili :OK: pač moraš dobro obvladati nemško. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Touratech ni bilo tako gladko, pa smo nazadnje vse lepo uredili :OK: pač moraš dobro obvladati nemško. Lp

Hmm, čudno, jaz sem vedno komuniciral kar v angleščini z njimi, pa je bilo vedno vse b.p. in zelo hitro urejeno.

Edino poštnino ZELO drago računajo, ker vedno pošljejo po neki first priority business premium pošti (25€ za 1kg paket), medtem ko sem recimo z navadno nemško pošto (od KTM Sommer) enako hitro dobil 26kg paket meter krat meter krat 0,4metra , katerega poštnino so mi računali vsega 35€ .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!