Skoči na vsebino

Avtošola V******* d.o.o.


Jure007

Priporočene objave

Nekaj časa sem okleval ali bi vprašal pa sem se vseeno odločil.

Kolega je delal izpit za avto pri tej šoli in imel inštruktorja, za katerega se na široko celo govori, da naj bi bil narkoman. O imenu nebi, gre se pa za to, da je ta inštruktor kolega prosil, naj mu le-ta posodi nekaj denarja za neko stvar, da mu bo vrnil naslednji teden. Kolega je dobrodušno ustregel svojemu inštruktorju, kateri pa tega denarja ni vrnil že več kot pol leta. Inštruktor se na njegove klice ne oglaša več.

Zanima me, če je kdo delal izpit pri tej avtošoli in kakšne izkušnje imate z njimi, predvsem z inštruktorji?

Po drugi strani pa opozorilo vsem, ki bi morda v bodoče delali izpit pri avtošoli V******* na Krakovski v Domžalah, naj bodo pozorni, na sumljivega inštruktorja. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja V******* ....tam nekje 9 let nazaj so bili določani osebki (inštruktor, vsaj moj) sam pod vplivom alkota  ;)

:eek: :eek: :eek:

Dvomim, da ta inštruktor še obstaja pri tej šoli. Saj ste ga ja menda prijavili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul...pol so ti povedal, da ko vidiš dve sredinske črte...je vožnja na eno oko zakon...in ne smeš tadrugega preveč skupaj tiščat, ker boš ob menjavi očes videla samo meglo. :glare:

Iz vsake še tako grozne stvari je treba potegnit ven najboljše. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa sem okleval ali bi vprašal pa sem se vseeno odločil.

Kolega je delal izpit za avto pri tej šoli in imel inštruktorja, za katerega se na široko celo govori, da naj bi bil narkoman. ...

Iskreno dvomim, da clovek se dela, ce je odvisen od heroina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem bil kar nekaj časa inštruktor pri avtošoli V*****,sem pa olajšan,ko sem videl,da ni omenjena avtošola v MB-ju,kjer sem delal sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno dvomim, da clovek se dela, ce je odvisen od heroina.

Baje je šefou sin, ki se svojega očeta baje kr boji, saj je začeu pošiljati neke grozilne sms-je, ko mu je kolega omenu, da se bo pogovoru s starši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo!!

Na tem forumu sem nov, tak da se opravičujem če ga bom kej posral :OK:

no v glavnem, v kratkem mislim it delat izpit za kategorijo A do 125ccm. Pa me zanima če ima kdo kakšne predloge za avtošole v okolici domžal. Lahko bi delal tudi v ljubljani, samo so čakalne dobe kar prcej dolge.

gre se mi da pridem čimceneje skozi (ura vožnje max 6000SIT, CPP zastonj) in pa da je čimanjša čakalna doba na glavno.

LP, zlabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Sicer ne vem kok je ura, ampak ce bos imel sreco imas lahko v 2 tednih izpit ce ne pa v 3 tednih, drugace pa za moj okus zelo dobra ce ne odlicna avtosola Brulc.

Pa se naslov: www.avtosola-brulc.si

Nahko pa poklices tudi g. Andreja Brulca(tel.:041/649-927) , povej mu da te Goran posilja in se zmeni za ure voznje. Pa cimprej in cimbolje opravi.

Lep pozdrav

Goran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej, zdaj ko je tema prestavljena, sem opazil prvi post :eek:

v glavnem pri tej avtošoli v domžalah (krakovska) dela izpit moj sošolc in mi ga je priporoču :?

mislim da me je prvi post odvrnil od te avtošole...čeprav sem danes dopoldne klical tja in je bil model kr prijazen...sam vseen raj ne.

kaj pa avtošola šmarca? to je zelo bliz mene, samo mi je isti sošolc reku da je njegov bratranc pri šmarci dvakrat padel na glavni ker naj bi bila avtošola šmarca v slabih odnosih z izpitno komisijo v domžalah...

tak da res nevem.

klical sem Brulca, pa se je sam neki slišal: "vas pokličem nazaj" :) tak da čakam da pokliče...

LP,zlabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm za B delu pri varnost bežigrad (zdej ne vem, če je u domžalah še... zravn študentskega servisa oz. nasproti vele), je pa še ena opcija ZŠAM (majo pa sedež na glavnem križišču v domžalah - sesedje od slaščičarne 1000+1)- tam sem delal izpit EkB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtošola Lisjak - Postojna ;

sicer majhni, a zelo fleksibilni - izpit zeeeeelo hitro, če nimaš časa med tednom za vožnjo, ti grejo na roke, lahko v petek ali soboto po več ur....

Najboljši inštruktor (ker je za motor samo eden pri njih ) v Sloveniji!!!!!!! :OK: :blush:

http://www.avtosola-lisjak.com/ - pa si informativno sami poglejte.... B)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej, zdaj ko je tema prestavljena, sem opazil prvi post :eek:

v glavnem pri tej avtošoli v domžalah (krakovska) dela izpit moj sošolc in mi ga je priporoču :?

mislim da me je prvi post odvrnil od te avtošole...čeprav sem danes dopoldne klical tja in je bil model kr prijazen...sam vseen raj ne.

Če se odločiš za to avtošolo, ti svetujem Zorana (direktor) za inštruktorja, vsem pa odsvetujem Vojkana!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Vidm de je že zlo dolg od zadnje objave ampak sm slučajno naletel na to temo. Js sm delu izpit u tej avtošoli k sm iz Domžal in morm rečt de so zlo prjazni. Za inštruktorja sm meu Zorana, supr človk zmer za hece in use, za Vojkota pa sicer ne bi vedu kakšn je, sam ga je meu pa kolega in je reku de se še kr obnese. Vojkota sm meu zravn sam na društveni vožnji drgač pa ne. Tisti k hočte pocen skoz pridt z izpiti vm priporočam to šolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jst sm pa uspešno opravil izpit za avto pri avtošoli Šmarca že v 1. poizkusu. Vse stvari sem uredu preko neta, kjer majo zlo urejeno spletno stran in vse zveš in vse zrihtaš s klikanjem na miško.

Tud drgač je bil inštruktor zlo prjazen z menoj, tko da ni blo nobenih problemov. Tud s polami ni blo problemov, majo kvalitetna (in zabavna) predavnja CPP.

Se vozmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so bili določani osebki (inštruktor, vsaj moj) sam pod vplivom alkota ;)

Saj so mogli bit če pa so meli take kandidate... :devil: :devil:

Znan je primer iz MB, okoli leta 98 ko sta inštruktor in kandidat imela skupaj malo manj kot 4 promile..

nisem pa potem zasledil če je ta kandidat kdaj opravil izpit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tud Nininani bo šla nekega lepega dne na izpit, in to k Brulcu. seveda bom povedala da poznam vse motosvetovce. in pobožno upala na kakšen popust :lol1:

se mi pa zdi da je v poplavi AŠ v LJ še najboljša, cene majo pa povsod :kva2:

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tud Nininani bo šla nekega lepega dne na izpit, in to k Brulcu. seveda bom povedala da poznam vse motosvetovce. in pobožno upala na kakšen popust :lol1:

se mi pa zdi da je v poplavi AŠ v LJ še najboljša, cene majo pa povsod :kva2:

lp, nina

Zelo dobra Avtošola v Lj je Blisk ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!