Skoči na vsebino

Cradle Of Filth


pirrulz

Priporočene objave

Okej, Rammsteini so za nami, zdaj pa nekateri že nestrpno pričakujemo COF.

Torej, kdo gre, razen mene in Eina? In tako dalje in tako dalje.

Skratka, enak topic kot "Rammstein". Sekaj :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, Rammsteini so za nami, zdaj pa nekateri že nestrpno pričakujemo COF.

Torej, kdo gre, razen mene in Eina? In tako dalje in tako dalje.

Skratka, enak topic kot "Rammstein". Sekaj  :yea2:

kdaj kje? mal žaganja mi nau škodval. je pa res, da se ne bi rad pol drug dan prežagan zbudu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5.5K , jaxo (spet bom brez dnarja cel mesec :ninja: )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kot pravi Wobewt, we be there.

Po tehle Ramsoftičih se bo kar prileglo malo tuljenja. Čeprav zadnje čase tudi Danija in une-ki-jih-non-stop-menja odnaša nekam v mainstreamovske vode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst se bom tut udeležil!! :yea2: :yea2:

Symru a si bil ti po rammsteinih v ortu?

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil. to lahko jaz (megleno :blush: ) potrdim.

ok, vsaj en. Hočko in Pervy po mojem ne morta potrdit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, vsaj en. Hočko in Pervy po mojem ne morta potrdit ;)

pa jst tut lahko, ker sem bila cela mokra od tvojega pira, k si ga zlival po men, medtem ko si hotel imet nek katejazvemkakšen erotični ples in si me nagibal dol do podruma pa zraven po meni polival :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, people, a lahko kako megleno rečemo še o Cradlih?!

Na primer to, da zaboga tisti ki mislite iti, pejte kupit karte čim prej, ker sicer nam bodo koncert odpovedal, kot se je to zgodilo včeraj za Asia. Menda je bilo prodanih samo nekaj sto vstopnic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein izraža ravno obratno tezo: da bodo karte razprodane. Kako je zdaj s tem?  :blink:

Nisem vec na tekocem, racunajo pa da jih ta ali mogoce naslednji teden ne bo vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ena na temo "vstopnice":

"Ponesreči je 60 vstopnic za Cradle Of Filth koncert prišlo v napačne roke. Vse vstopnice so oštevilčene, gre pa za vstopnice med številkami od 361 do 420. Z vstopnicami, ki bodo imele te serijske številke, oziroma bodo številke izbrisane, se na koncert ne bo dalo priti. Da bi se izognili nakupu neveljavne vstopnice, le-te kupujte v pooblaščenih prodajalnah."

Če si še kdo ni kupil karte, pa si jo misli, naj malo pazi na cifro, torej...

ps: mojo že prečekiral - vse štima :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
ps: mojo že prečekiral - vse štima  :OK:

Moja je tudi štimala :yea2: :yea2:

Mater, tista mularija, ko mi je propelere izvajala za ritjo ... sem se počutil kot v avtopralnici :) še sreča, da ni nihče šel brez zob domov. Edino jaz, Wobewt in Pirrulz smo na koncu v ortu že take premlevali, kot kaki stari penzionisti :) No, Miriam je bla vseeno navdušena, se mi zdi. :kva2:

PS: koncert odličn. Je pa res, da na svojo poroko jih glih ne bom povabil :eek: Mogoče prsato bjondno lepoglasno back-vokalistko :yea1:

post-467-1111364528_thumb.jpg

post-467-1111364627_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poost Miriam pr mer! :nono: Se mi zdi, da ni gwedawa tebe... :grrr

Koncert? Napol ne-slišano, poslušam komad, pa ga ne slišm.Hm. :hmm: :fredy: Zelo odlično....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa od včeraj Cradlov pun k, ker so me že dvakrat nategnil, trejič me pa ne bodo več. Bilo jih je sicer zelo fajn videt, ampak če jih ne moreš slišat, pol pa tudi klinc. Sem imel najprej občutek, da imam neke full napredne čepke v ušesih, ki spuščajo skozi samo določene frekvence, ampak ko sem jih dal ven, se stvar ni izboljšala. Skratka jaz ne vem, kdo tem ljudem miksa sound, ampak kaj tako slabega redko doživiš celo na Metelkovi pri kakšnih ortounderground black bendih. Vokal obupen, neslišen, razen bariton, kitare občasno odlične, vseskozi zvočna odsotnost solista. Še najbolje se je slišalo bobnarja. Ma kaj jaz vem, na platah so odlični, v živo pa vse zbledi. Pa ne zahtevam perfekcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je tudi štimala  :yea2:  :yea2:

Mater, tista mularija, ko mi je propelere izvajala za ritjo ... sem se počutil kot v avtopralnici :) še sreča, da ni nihče šel brez zob domov. Edino jaz, Wobewt in Pirrulz smo na koncu v ortu že take premlevali, kot kaki stari penzionisti :) No, Miriam je bla vseeno navdušena, se mi zdi.  :kva2:

Ja sem te vidu v Ortu k ste premleval ne vem kaj :) Sem bil glih na klopcah zraven oken, pa opazu :) sem te tut na koncertu.

Ein, sem te pozdravu na koncertu pa zgleda da me nisi prepoznal zdej ko mam kratko čupo. Sej ne vem če se me sploh še spomniš, enkrat smo nekaj debatirali v Firestarters clubhousu.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!