Skoči na vsebino

Kia Sephia 2


AREA

Priporočene objave

Moja dva razmišljata o začasni menjavi za Astro in po določenih kriterijih (letnik 98 ali 99, klima, do max. 1 mio. SIT)) sta prišla na to, da bi vzela Kio Sephio 1.5, 65kw. Zdaj me pa zanima če ma kdo kake izkušnje s tem avtom? Jaz se namreč ne strinjam z njima in jima raje predlagam Fiat Bravo ki jo mama tud s punco in sma z njo zaenkrat zlo zadovolna. Smo ze meli korejca, sicer leto starejsega, masina skoraj identicna (1.5, 90KM) in je bla poraba OBUPNA pa tud pleh zlo slab. Hvala za mnenja in predloge.)

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja dva razmišljata o začasni menjavi za Astro in po določenih kriterijih (letnik 98 ali 99, klima, do max. 1 mio. SIT)) sta prišla na to, da bi vzela Kio Sephio 1.5, 65kw. Zdaj me pa zanima če ma kdo kake izkušnje s tem avtom? Jaz se namreč ne strinjam z njima in jima raje predlagam Fiat Bravo ki jo mama tud s punco in sma z njo zaenkrat zlo zadovolna. Smo ze meli korejca, sicer leto starejsega, masina skoraj identicna (1.5, 90KM) in je bla poraba OBUPNA pa tud pleh zlo slab. Hvala za mnenja in predloge.)

Jaz ravno prodajam kio - glej oglase... kapo dol za en avto tega cenovnega ranga... Ce ne bi imel glih prilike zamenjat, ne bi bilo nobenega razloga da bi ga... Dela, pa se poceni, ce kaj crkne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!