Skoči na vsebino

Autocad


Ktm Supermoto

Priporočene objave

Zanima me ali ima nekdo iskušnje z pripenjanjem materjalov na risbo materijali kot so različne vrste lesa .Imam manjši problem?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali ima nekdo iskušnje z pripenjanjem materjalov na risbo materijali kot so različne vrste lesa .Imam manjši problem?

Lp

:? :hmm: :?

aja, materjal kot je les pripneš na risbo z rajsneglom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

:? :hmm: :?

aja, materjal kot je les pripneš na risbo z rajsneglom :D

Bravo traktorista veš pozabu sem kako pa to pri vas les z rajsnegom :slap:

Popravljeno . Popravil Ktm Supermoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, materjal kot je les pripneš na risbo z rajsneglom :D

Bravo traktorista veš pozabu sem kako pa to pri vas les z rajsnegom :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si lahko malo polj konkreten?

Problem imam ko želim na risbo 3D pripeti materijale na risalno ravnino materijali se pojavijo samo na vertikalnimi ravninami. Pripenjam ih pa z Attach by Layer v katerem lahko izberem eno ali več ravnin.Obstaja še opcija Attach da pripnem z izbiranjem enega ali več predmetov ampak ne deluje.Če narišem ploščo mize materijal gre samo na rob.

Če me razumeš!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktm sQzi :oops:

jaz sem mislu, da misliš ti to fizično izvedbo, nje pa virtualno, sem spregledal besedico Autocad :slap:

ne bom več solil pameti, se grem posut s pepelom... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem imam ko želim na risbo 3D pripeti materijale na risalno ravnino materijali se pojavijo samo na vertikalnimi ravninami. Če me razumeš!

Lp

Ja, da malo osvezim spomin! Pa je ta ravnina-objekt solid? Namrec vsak objekt, ki ga sestavljas iz vecih ploskev moras zdruziti "Join surface" da dobis "Solid" Mora biti zaprt! Poskusi najprej porendat...! Je tudi opcija s katerim verificiras surface, solide ce so zakljuceni-ce se izidejo! Vsaka razlicica ima drugace razporejena orodja tako, da najprej poglej v help o cem govorim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se dogaja, da naredis ploskev, jo razmnozis, zlozis v element v kocko naprimer, zdruzis, vse kot treba, celo porendas in izgleda ok, ce pa verificiras pa vidis, da se ploskve ne stikajo, kar program razume kot napako in ne more naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
...se dogaja, da naredis ploskev, jo razmnozis, zlozis v element v kocko naprimer, zdruzis,  vse kot treba, celo porendas in izgleda ok, ce pa verificiras pa vidis, da se ploskve ne stikajo, kar program razume kot napako in ne more naprej.

Sem najdu rešitev uspešno sicer tvoja ideja je super in to dela sam probal tudi jaz to, sam opstajajo še funkcije kot so 3dface.

Hvala !

Lp

Evo rezultat:

post-2360-1109946424_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Ktm Supermoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Ja, da malo osvezim spomin! Pa je ta ravnina-objekt solid? Namrec vsak objekt, ki ga sestavljas iz vecih ploskev moras zdruziti "Join surface" da dobis "Solid" Mora biti zaprt! Poskusi najprej porendat...! Je tudi opcija s katerim verificiras surface, solide ce so zakljuceni-ce se izidejo! Vsaka razlicica ima drugace razporejena orodja tako, da najprej poglej v help o cem govorim

Če je ravnina ali element -solid to gre brez problema ampak če rišeš element "ploščo" jo je treba zapreti z obeh straneh,to narediš tako da z 3face funkcijo še enkrat greš po istih točkah .Potem je element zaprt in lahko na njega pripneš materijal.Jaz sem pa imel navidezno ploščo ampak z lukno na sredini oziroma samo rob sem imel ,seveda v 3d zgleda že kot plošča.Mislil sem pa tudi da je problem v materijalu ker sem ga jaz skeniral ,dodelal in uvozil. 3d teška zadeva včasih.

Lp

Popravljeno . Popravil Ktm Supermoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!