Skoči na vsebino

Motorizirana dvokolesna kriza 2005


Gregs

Priporočene objave

Sami izgovori so te. Stvari so cisto preproste. Gres v garazo, vtaknes kljuc v klucavnico in obrnes, vzges in se odpeljes  :P

Ce bi bile vse stvari tako enostavne  :grim

Hehe, mal te zafrkavam :devil: Saj vem, kako je. Aja, vse najboljs za RD :D

Saj vem, da se zafrkavaš... ;)

Ampak čisto resno ti pa povem, da se brez maske ne morem voziti... ker ni NIČ na motorju, vse je ostalo na maski... niti ključa ne morem vtakniti...

Pa hvala za RD.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se letos zelo dobro držim glede na prejšnja leta, ko sem bil čisto bolan.

Sicer je ključna razlika v tem, da je zdajle kakšna dva tedna odkar sem se nazadnje peljal :whistle:

Pa tudi drugače se zaposlim s predelavami in izboljšavami na motorju, za katere nimam nikoli časa oz. bi moral razstaviti motor (kar pa med sezono ni sprejemljivo!!!). Včeraj sem lepo cel dan nekaj brusil, pilil in barval in sem bil v stalnem stiku z motorjem. Pomaga.

(priznam pa, da grem vsak dan k motorju in zabodeno buljim vanj, se usedem gor ali pa kar nekaj prčkam po njemu. Abstinenčna kriza me dohaja :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, ko bo tudi moja prasička registrirana, te povabim na eno pijačo v Piran... Vmes pa lahko malo motorje zamenjava... ;)... ti, da se zdivjaš, jaz pa, da se umirim.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj šel v garažo jo malo pobožal, jo zagrel se vsedel nanjo in cedil sline. Dejte mi vremeeeeeeeeee! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhujš je pa to ,da je zjutraj povedal Pečenko,da temperature ne bodo kaj hitro zlezle tja,da bi se ta sneg enkat hitro stopil! :doze:

Čez dan se mal stopi pol ponoč pa spet zmrzne! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj šel v garažo, potegnil iz vtičnice na kravi polnilec in ga posodil motorsvetovcu in nazaj pogrnil pregrinjalo.

In nič.

Ne vem, sem nekako slabo motočustveno razvit, da ne rečem zakrnel.

Je pa res, da imam to zimo dosti manj kilometrov, kot sem jih imel prejšnje.

In kaj zato?

Zopet nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi pisal na dolgo in široko..

pa ne bom..

samo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj šel v garažo, potegnil iz vtičnice na kravi polnilec in ga posodil motorsvetovcu in nazaj pogrnil pregrinjalo.

spregledal. hvala. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhujš je pa to ,da je zjutraj povedal Pečenko,da temperature ne bodo kaj hitro zlezle tja,da bi se ta sneg enkat hitro stopil! :doze:

khm...tisto je bil Velkavrh...

in ja, na žalost je res to rekel...ampak važno, da se vsaj malo premika - včeraj lepo slonel na strešnem oknu in se privoščljivo smejal topečemu se belemu govnu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm...tisto je bil Velkavrh...

in ja, na žalost je res to rekel...ampak važno, da se vsaj malo premika - včeraj lepo slonel na strešnem oknu in se privoščljivo smejal topečemu se belemu govnu :OK:

No pač en vremenar! :oops: :yea1:

Saj se mora kaj premaknt saj je marec! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm...tisto je bil Velkavrh...

in ja, na žalost je res to rekel...ampak važno, da se vsaj malo premika - včeraj lepo slonel na strešnem oknu in se privoščljivo smejal topečemu se belemu govnu :OK:

pa saj točnost vremenarjev ni neka pregovorna lastnost ;), prej čudaški mit, ki so si ga izmislili, da opravičijo svojo službo v državni firmi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo........

Mene pa prav nič ne daje.......

:hmm: :hmm: :hmm: Morda pa je z mano kaj narobe :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani skoraj da nisem pomislila na motorje in da bi se vozila. Letos priznam, da imam trenutno ogromno krizo, saj sem resno začela razmišljati, da bi si nekaj kupila.........

Komaj čakam prve km-je na motorju.... ker se mi že meša.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani skoraj da nisem pomislila na motorje in da bi se vozila. Letos priznam, da imam trenutno ogromno krizo, saj sem resno začela razmišljati, da bi si nekaj kupila.........

Komaj čakam prve km-je na motorju.... ker se mi že meša.......

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Pupek dela izpit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, ne me je..t pa spominjat na to! :angry2:  :cry:  :cry:  :cry:

:whistle: :whistle: :whistle:

(če je meni hudo, naj bo še drugim) A nismo pravi Slovenci in zavistni do obisti?! :P :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami lenuhi in delomrzneži - delajte od jutra do večera pa sploh neboste opazili da je sezona, da je konec sezone, da je zima in da se zima vleče. delat se spravte banda!!!!!!!1 :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bo razf**** od pričakovanja.... če ne bo kmal konec te zime pol ne bom odgovarju za svoja dejanja ker žrtve bojo mogle bit ;) (muču bom enega vremenoslovca dokler mi ne bo napovedu +20°C) sicer sm ga pa itak mogu vsak mesec dvakrat ven dat in pustit da je mal predu na dvorišču (pod pretvezo da se mi ne izprazni akumulator u bistvu pa zato da sm lahk mal na njem sedu)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko zaklenemo temo? ker tale skupinska terapija samo potiska v vedno hujšo depresijo... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se vsa tale abstinenca že mal na psihi pozna. Vseskozi sem nekaj živčen, siten in predvsem me mot da mam filing k da se sploh ne morem sprostit...

Začni mamile jest... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si predstavljaš.. zunaj 28 stopinj nad nulo, ti pa v sončnem vremenu bežiš na nadmorsko višino 1400 metrov.. na desetine kilometrov novega, suhega in primerno ogretega asfalta brez šudra..

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko zaklenemo temo? ker tale skupinska terapija samo potiska v vedno hujšo depresijo... :rolleyes:

čez 10 dni ne bo sploh več aktualna ta tema, tko da nima smisla zapirat teme,

:hmm: ampak če se pa slučajno še kaj več kot 10 dni zavleče, :hmm: , ja pol pa bi blo pametno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!