Skoči na vsebino

Motorizirana dvokolesna kriza 2005


Gregs

Priporočene objave

a lahko zaklenemo temo? ker tale skupinska terapija samo potiska v vedno hujšo depresijo... :rolleyes:

ŠŠŠŠšššš... tiho bodi... z Mustangom novačiva za Psihološko čistilnico... :D .) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami lenuhi in delomrzneži - delajte od jutra do večera pa sploh neboste opazili da je sezona, da je konec sezone, da je zima in da se zima vleče. delat se spravte banda!!!!!!!

Če bo še ene trikrat tako, kot je bilo danes po JV Evropi, bom resno razmislil, da ne upoštevam očeta, ga razjezim in grem pred njim v penzijo... :grim Kako bom šele potem videl, kateri letni časi so okolil mene... :grim :grim :grim :yea2:

Bom pa videl tudi več ljudi, ki bodo potrebovali pomoč... in z veseljem jim bom pomagal... :grim :grim :grim

Samo bom pa tudi bolj depresiven nekje med smučanjem in gledanjem snega po cesti, motor pa v garaži... :cry:

Hmmmmm... le kaj naj naredim?! :hmm: :naughty: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, ko bo tudi moja prasička registrirana, te povabim na eno pijačo v Piran... Vmes pa lahko malo motorje zamenjava...  ;)... ti, da se zdivjaš, jaz pa, da se umirim..  :grim

Dragi Gregs, takoj sem za kavico v Piranu! Ampak jaz grem vsaj 2 uri pred tabo, pa bova ravno naenkrat prišla v Piran :lol:

Pa brez zamere, ampak moja rit ostane samo na mojem motorju. In na mojem motorju samo moja rit (vsaj na voznikovem sedežu). Preprosta filozofija, ki se je držim .) (tvoja prasička me straši :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠŠŠŠšššš... tiho bodi... z Mustangom novačiva za Psihološko čistilnico...  :D  .)  :lol1:

Joooooooooooooooooojjj, ta zima. Joooooooooojjj ta žalost. Jooooooooooojjj ne mormo se vozit z našimi čudovitimi motorji. Ajuuuuuuuuuuuuujjj, življenje je tako težko!!!

(ps, ps, Gregs: a je že kdo potrkal v ordinacijo? ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boli me k...c za moped, sam da mam dile dobr zrihtane

sicer bom pa itaq violino začel igrat namesto motorizma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa brez zamere, ampak moja rit ostane samo na mojem motorju. In na mojem motorju samo moja rit (vsaj na voznikovem sedežu). Preprosta filozofija, ki se je držim  .)  (tvoja prasička me straši 

Vem to, nič ne zamerim in spoštujem tvoje stališče... :grim

Samo da te pa prasička straši... to mi pa ni čisto jasno.... čeprav... se mi dozdeva, kaj si hotel povedati....

... da bi se ti strast dokončno odprla, ko bi jo gnal čez ovinke in bi ječala pod tvojimi rokami.... :D :OK:

(ps, ps, Gregs: a je že kdo potrkal v ordinacijo?  ;) )

Še noben... slab marketing... :cry: :D

Mogoce je pa cas, da zacneta vidva malo trkat na vrata

Samo ne oba naenkrat 

Jaz vsako jutro potrkam, preden stopim skozi vrata.... :D

boli me k...c za moped, sam da mam dile dobr zrihtane

sicer bom pa itaq violino začel igrat namesto motorizma

Ah dej no, pejt greva rajš na Krvavc, ne pa, da nam boš klele cigu-migu špilu.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer bom pa itaq violino začel igrat namesto motorizma

a rabiš plešočega medveda? Jaz bi lahk kakšno popoldne honorarno plesal ;)

(medvedji trebušni ples PRESS) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhuje je, ker sem bila čez vikend na primorskem in se tam že veselo vozijo naokoli z motorji  :fight2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:

:cry:

DRaga Pupa..če je najhuje da si bila čez vikend na primorskem ti svetujem da greš drugič raje na Jesenice in stvar bo rešena! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če greste ta vikend na Krvavec smučat - bom gor cel vikend (imamo na Kriški vikend) in se lahko zmenimo in gremo pred bajtico na sončka na en čaj ;)

drugač pa še naprej jokite, da niste na motorju - to je bil samo en intermezzo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko vsej nekdo potrdi, da sm še kolkrtolk normalen, namreč žena pravi da se mi že kr mal trga, ko me vidi hodt po hiši oblečenga kot marsovca,.......

no, sej bo, sm še par dni, pa bo vroče..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko vsej nekdo potrdi, da sm še kolkrtolk normalen, namreč žena pravi da se mi že kr mal trga, ko me vidi hodt po hiši oblečenga kot marsovca,.......

no, sej bo, sm še par dni, pa bo vroče..... :OK:

:slap: :lol1: :lol1:

ehmm... :hmm: mislm da nisi edini :OK: . Sej men tut stara mama prav, da nism normalna :doze:

btw: itak, da nisi normaln ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm :hmm: :hmm: pomoje da bo šlo :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

ahhh kje pa :slap: Pirrulz pa ne :grrr Sharki in Era - sorry nista normalna :lol1:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne seri :grim  :grim , ampak o tem bi se pa dalo debatirat, kdo je in kdo ni :grim

:grim

:slap: Za kej tazga debatirat, bi blo pa treba novo temo odpret :D

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko vsej nekdo potrdi, da sm še kolkrtolk normalen, namreč žena pravi da se mi že kr mal trga, ko me vidi hodt po hiši oblečenga kot marsovca,.......

Nasa? :hmm:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem malo gor dal nov kombinezon, uuuuu kako mehko usnje :kva2: ooooo jjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaa mmmmm kak bo to pasalo se podrgnit po tanku mmmmmmmmmmmmmmmm pa vibracije ahahhhhhhhhhhhhhhhhh :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem malo gor dal nov kombinezon, uuuuu kako mehko usnje  :kva2:  ooooo jjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaa mmmmm kak bo to pasalo se podrgnit po tanku mmmmmmmmmmmmmmmm pa vibracije ahahhhhhhhhhhhhhhhhh  :wub:

2.5 beers povzroča fetišizem?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto bi znala moja akumulatorsko nafilana kravca (hvala, Brrrm) doživet sprehod, če bodo seveda vremenarji za (še poleti me zebe v dežju, kaj šele pozimi)..

če se kje vidimo, vabim na čaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na soncu 14 stopinj... kombinezon še mi je zmeraj prav... akumolator je poln...

tablice ni... draga je besna... popoldanska fura ne uide... smo do pumpe... no, mogoče še malo dlje... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole kaže za v sredo :OK: :OK: :OK:. Če bo držalo bo v sredo padla registracija

post-311-1110582261.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!