Skoči na vsebino

Metal Camp TOLMIN


bubamara

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Hello, :D

če bi kdo mel, lahko za Metalcamp zrihtam 2 karti 13000 sit po komadu, za 3 dni, samo je treba kr hitro povedat .)

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes dalje, lahko pri meni dobite karte za metalcamp. Cijena - sitnica...

Kontaktirate me lahko na mail/telefon/pm/dimni signali....

Po pogovoru z master of metal, sem dobil tudi zagotovilo, da bojo zrihtali asfaltirano povrsino v blizini varnostnika, za parkiranje motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes dalje, lahko pri meni dobite karte za metalcamp. Cijena - sitnica...

Kontaktirate me lahko na mail/telefon/pm/dimni signali....

Po pogovoru z master of metal, sem dobil tudi zagotovilo, da bojo zrihtali asfaltirano povrsino v blizini varnostnika, za parkiranje motorjev.

Konkurenca? :eek: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, bandi jih prodajamo... :)

tebe je pa tud povsod polno :wacko: nisem vedla da si deklica za vse :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe je pa tud povsod polno  :wacko:  nisem vedla da si deklica za vse  :whistle:

Vceraj se v vasem najljubsem clubhouse-u, jutri ze na odru Metalcampa... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUST MY FUCKING LUCK & LIFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2: :SS :BUA: :kva2: :slap: :nono: :eek: :SS :SS :SS od vseh jebenih dni imam samo 8 dni v letu fiksno splaniranih in NE ME JEBAT!!!!!!!!!!!!!!!! SOBOTA 25.6. JE EN OD TEH DNI KO BOM GNIL OD 8. ZJUTRAJ DO 18.00 NA ČISTO DRUGEM KONCU SLOVENIJE!!!!

JEBA JEBA JEBA JEBA JEBA JEBA!!!!!!!!!! :angry2: :(

morem preverit kakšne so možnosti, da bi mi vsaj v soboto uspelo z kakim SSSSS tempom priti do normalne ure v tolmin :wacko: :slap:

pa noooooooo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

official website Anthrax - piše, da bodo 26.6. v Tolminu (Sl)

official website Slayer - piše, da bodo 24.6. v Tolminu (Slovakia :slap: )

No saj vseeno - vsaj piše jim gor na official tourdates, da bodo, tudi to je že nekaj.... :grim

Aja pa na Sweet Sorrow official website-u tudi piše, da bodo ziher. :grim :yea2:

SSSEEEEKAAAAAAAJ :yea2: :yea2:

komaj čakam, ih, ih, ih.... :bounce:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dvigujem temo!

še natanko dva tedna do začetka švasa, headbanganja, orgiastičnih ritualov in totalne vojne napovedi hmeljnatim opojnim napitkom :yea2: :headbang: :yea2: :beer2: :bounce: :drunk: :bounce: :yea2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvigujem temo!

še natanko dva tedna do začetka švasa, headbanganja, orgiastičnih ritualov in totalne vojne napovedi hmeljnatim opojnim napitkom  :yea2: :headbang:  :yea2:  :beer2:  :bounce:  :drunk:  :bounce:  :yea2:

Karto ze imas? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy skoraj sigurno odpoveduje udeležbo, razlog tokrat na srečo ni delo ampak povabilo v Črno Goro da se nekaj dni predajam hedonističnim užitkom. če to povežem še z prijetnim moto izletom v manjši skupini in dobro družbo pač ni dileme.

motor - plaža - gostilna - biti gost lastnika gostilne na plaži - lastnik ima "grand opening" večdnevno fešto - vse skupaj bom zapravil definitivno manj kot v tolminu - :yea1: :yea2: :beer2: :grim

headbangajte brez mene, bom trpel enako kot vi ali še huje!!!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo, metalska publika! Kdo sploh še gre na tole metalsko rajanje v Tolmin? To me zanima zato, ker bolj ljudi sprašujem, ali grejo al ne, bolj mi pravijo, da jih letos ne bo dol. Sej ne, da ne bi šel sam dol, ampak nekaj družbe bi pa vseeno rad imel, da si popestrim tele tri dni.

Torej, kdo še gre? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kdo še gre?  :yea2:

Jst bom tudi dol in upam, da dobim v petek in ponedeljek dopust, čene bo huda v ponedeljek zjutraj. :zzz: :blink: :doze: :devil:

Če bo napoved dobra grem seveda z motorjem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem obvezno, moram spet videt Slayer. Ima kdo kakšno informacije glede parkiranja motorjev? Ni glih dober filing ga puščat nekje izven kampa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem obvezno, moram spet videt Slayer. Ima kdo kakšno informacije glede parkiranja motorjev? Ni glih dober filing ga puščat nekje izven kampa.

Mislim, da sem malo nazaj napisal, kaj mi je organizator povedal o motorjih, ko sem ga gnjavil o le-tem... Naj bi bilo malce bolj poskrbljeno za njih...

Igi - rabis karto? :)

Aja pa se to... v cetrtek se vsa stvar zacne z Metal Camp Warmup Party-jem. V klubu Bugatti bo "otvoritveni" koncert skupin Sweet Sorrow, Noctiferia, Dickless Tracy in Obnounce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa se to... v cetrtek se vsa stvar zacne z Metal Camp Warmup Party-jem. V klubu Bugatti bo "otvoritveni" koncert skupin Sweet Sorrow, Noctiferia, Dickless Tracy in Obnounce.

Na žalost mam še službene obveznosti, drugače bi ziher vletel.

Bo pa moj bruder tam, ki pa mi ni nič podoben, tako da ne boš vedel, kateri je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost mam še službene obveznosti, drugače bi ziher vletel.

Bo pa moj bruder tam, ki pa mi ni nič podoben, tako da ne boš vedel, kateri je  :)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ej, s tem si me pa res nasmejal...

BTW: tudi mi gremo v cetrtek dol, po spilu pa razen enega kitarista vsi nazaj v ljubljano - 3je delat, en pa izpit opravljat na faxu... Potem pa v petek po sihtu nazaj :) Jebiga, ni blo dopusta za dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem malo nazaj napisal, kaj mi je organizator povedal o motorjih, ko sem ga gnjavil o le-tem... Naj bi bilo malce bolj poskrbljeno za njih...

Igi - rabis karto? :)

Aja pa se to... v cetrtek se vsa stvar zacne z Metal Camp Warmup Party-jem. V klubu Bugatti bo "otvoritveni" koncert skupin Sweet Sorrow, Noctiferia, Dickless Tracy in Obnounce.

Sem bolj mal tle gor zadnje čase. Sem prebral nazaj, glede parkiranja motorjev. Bolj brskam na forumu(FOV) :eek:

Ja, karte še nimam. Tako, da mi pust eno vzamem 100%. Hvala. Nisem vedel, da je že v četrtek. A gre kdo z motorjem v četrtek iz Ljubljane? Se pridružim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!