Skoči na vsebino

Potrebujem mal sena


.T.

Priporočene objave

Tale zima se že fuuuuul vleče. Vse je še pod snegom.

Vsak dan gledam skozi okno, kako se približno 200 metrov stran od naše hiše po travniku sprehaja pet srnc. S tačkami nekaj brskajo po snegu, potem mal poglodajo eno uvelo grmovje..... Verjetno so lačne.

Zdej pa me zanima, če ma kdo iz okolice LJ kaj sena viška, da bi jim ga odnesel tja na travnik, da se mal najejo.

Enkrat sem gledal po TV kako lovci v gozd nosijo seno za srne, pa se mi je porodila ideja....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadeja je zamikal jelenov žleb :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej jih boš hranu ok bojo lepo rejene pa bo HHV pršu in bummmmmmmmmmmmmmmm ! :? :hmm:

Zelo lepo od tebe da tako skrbiš za lačne živalice !! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no.. če bo stara ali bolana in bo za odstrel jo bo HHV zagotovo ustrelil - saj zato pa so lovci. da bi pa kar tako, ker je lepo rejena, ali ker ga srbi prst po petelinu pa ne............ pa saj to sam veš, ne?? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, kakšne srne bi ti nafutral? Take na dveh al na štirih nogah? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no.. če bo stara ali bolana in bo za odstrel jo bo HHV zagotovo ustrelil - saj zato pa so lovci. da bi pa kar tako, ker je lepo rejena, ali ker ga srbi prst po petelinu pa ne............ pa saj to sam veš, ne??  .)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče so lovci bolj pristojni za to....futranje divjih živali s strani "civilov" ponavadi pomeni več negativnih posledic kot pozitivnih....lahko pa da se motim...bo Horjo povedal...drugače pa se lahko obrneš na lokalno Lovsko društvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadejeva ideja se mi zdi lepa ... ne vidim nič slabega če mu rata dobiti seno. Če ne bodo šle pa srne po krizanteme na britof :P

Off-topic del posta: včeraj je na bor pred balkonom priletel - čuk. Podnevi! Smo ga gledali na razdalji treh metrov ... on pa nas nazaj, se začuda ni nič sekiral, videti je pa vsekakor moral, če ne ne bi mogel ne prileteti ne odleteti.

In nismo blizu gozda ... to je bilo v Ljubljani, za Bežigradom ... :blink:

Je pa na dolenjskem precej ptic, ki so sicer značilne za skandinavijo, tu pa se jih kvečjemu kdaj pa kdaj opazi ... letos jih je precej več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko nehata, ker sta neokusna..... :fight2:

sploh me pa to spominja na mojo življenjsko napako.

Bila sem v bolnici en mesec in iz dogčasa sem hodila na požarne stopnice, da je čas hitreje mineval... in sem zagledala vsak dan na istem mestu eno postrv (ne me vprašat, kako se je tam znajdla) in sem potem s sabo kruh nosila in jo hranila... in tako dan za dnevom... in enkrat pridem spet na požarne in sta dva tipa tam in lovita ribe. Mene kar stisne, ko pomislim na postrv in rečem, če sta kaj ujela... in se tip pohvali da full lepo postrv in mi jo pokaže. In seveda je bila to moja ljubljenka. In še reče... ma samo kruh sem dal na trnk, pa se je takoj ujela....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

od takrat naprej ne futram več divjih živali in jim pustim njihov ekosistem nespremenjenega!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ad 1. jest tebe nikol ne zajebavam

ad 2. verjamem,dsa te je stisnilo pri srčkju

ad 3. nisi mi odgovorila na vprašanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1:

Okol hrane mal taktiziram......čakam na odločitev vlade o povečanju pokojnin..........me ljubi sinko toooooooooooooooooooook košta,da si nekako ne upam še enih lačnih ust nahranit!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko nehata, ker sta neokusna.....  :fight2:

No no ne se jezit :004 a si ti mogoče vegetarjanka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!