Skoči na vsebino

Potrebujem mal sena


.T.

Priporočene objave

Ne, mi je pa grozno, da hoče nekdo pomagati in nahraniti lačne živalce, vidva pa o golažu razglabljata........

in tudi preberi zakaj sem tako odreagirala.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupek.....lej

Zame veš,da sem več ali manj neokusen......predvsem pri pripravljanju hrane......

uporabljam stare kuholnice,stare lonce........da o krpah ne govorim.

Najhuje pa je,ker poleg vsega strega uporabljam še stare recepte!!!!!!!!

Torej.,.....v njih lepo piše....:

Srnjak....namakati v kvaši vsaj 3 dni,da se izgubi vonj po moškosti

Divji merjasec......loviti izven časa parjenja,če pa že.....namakati v kvaši najmanj teden dni....in nato še vsaj dva dni v mleku,da se vonj po urinu izniči........

In zakaj sem potem sedaj jest grdi črni stari mož,ki razmišlja samo o moriji nedolžnih lepih živalic?????

Hrana je hrana!!!!!!!

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf se bom iztrošila... ker bi se mi žival smilila! Zakaj bi se mi smilila (zdej pa prosim preberte podrobno, ker na napadanja ne bom odgovarjala): ker bi se mi zdelo kruto, da bi nekdo futral te živalce, da bi boščke revčke preživele in bi nekdo to IZKORISTIL in jih ubil, da bi sebi golaž naredil. Ker bi izkoristil zaupanje te živali, da si ti tam, da jo boš nahranil.........

drugače pa...... meni sicer divjačina ni všeč.... pa tudi sicer se mesu nekako izogibam.... ampak ni to moje razmišljanje zaradi tega,ker sama ne bi mesa jedla.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, mi je pa grozno, da hoče nekdo pomagati in nahraniti lačne živalce, vidva pa o golažu razglabljata........

Pupka pa sej midva nebi teh srnic ki bi jih Tadej nahranil . :hmm:

Je pa res in to tudi priznam da sva mal :topic:

:004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Off-topic del posta: včeraj je na bor pred balkonom priletel - čuk. Podnevi! Smo ga gledali na razdalji treh metrov ... on pa nas nazaj, se začuda ni nič sekiral, videti je pa vsekakor moral, če ne ne bi mogel ne prileteti ne odleteti.

In nismo blizu gozda ... to je bilo v Ljubljani, za Bežigradom ...  :blink:

Nisem glih nek hud ornitolog, ampak kot jaz vem je cuk dnevna varianta sove, ki je nocna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf se bom iztrošila... ker bi se mi žival smilila! Zakaj bi se mi smilila (zdej pa prosim preberte podrobno, ker na napadanja ne bom odgovarjala): ker bi se mi zdelo kruto, da bi nekdo futral te živalce, da bi boščke revčke preživele in bi nekdo to IZKORISTIL in jih ubil, da bi sebi golaž naredil. Ker bi izkoristil zaupanje te živali, da si ti tam, da jo boš nahranil.........

drugače pa...... meni sicer divjačina ni všeč.... pa tudi sicer se mesu nekako izogibam.... ampak ni to moje razmišljanje zaradi tega,ker sama ne bi mesa jedla.....

Lubica Pupa......in kaj kmetje delajo vsak dan???????

Ena mala anekdota........kot veš,je moja pokojna madam izhaja iz kmetije,kjer se je vsako leto potamanil vsaj en teliček......

Klimbra je imel posebno mesto.......cca 10m stran,špaga ki jo je držal v svojih nežnih rokah,pa je bila speljana skozi kozolec.....torej.....Klimbra ni ničesar videl....samo slišal.......

Ko je sledilo vse ostalo,Klimbre ni bilo zravn......prišel je šele,ko je vse dobrote......zrezki,jetrca,kremenatlčki,koščki za golaž......pospravil lepo v gepek svojega wagne.....in pridelke spokal v zamrzovalno skrinjo!!!!!!

Zgolj na kratko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa tudi sicer se mesu nekako izogibam....

:eek: a se vsem oblikam mesa izogibaš :hmm:

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... ampak te živalce so bile vzgojene zato, da se jih pobije.... neka srnica se pa ni ravno s tem namenom rodila.... prav tako ena postrv ne......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  pomoje smo malo zašli!!  :hmm:  :hmm:

MALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO smo kr dosti zašli

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok.... se posipam s pepelom  :worship:  :worship:  :worship:

gremo nazaj na srnice in ne omenjat prosim več golažov!!

sej je spet :topic: sam pa je neki veze z srnami

Ogovori tip eno gospo na plaži: gospa vi pa imate take noge kot kaka SRNICA,ona vsa vesela: hvala hvala, tip pa : ja sam ne tako vitke ampak tako kosmate. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  pomoje smo malo zašli!!  :hmm:  :hmm:

Pot izgubi smisel in pomen, ko enkrat prideš na cilj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej glede na to kje stanuješ...pejt do prvega kmeta po eno balo, pa koruzo, pa v zadrugo....tam na križišču kjer bus obrača...po sol za lizanje....vse skup malo stane....malo dražje ...solata, korenje...

....naj ti pa še Horjo al kak lovec pove kaj jim lohk še daš in mene popravi če sem kaj narobe rekla (da ni vmes kak artikek, ki bi jih napenjal naprimer :) )

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil majhen,sem imel svojega zajčka pri dedku in babici.En lep sončni dan,mi je dedek razlagal,je umrl od starosti;vsi zajčki umrejo pri letu in pol.Pokopal ga je za hišo.Tega dneva se zelo dobro spomnim,ker smo takrat imeli zelo dobro kosilo...

Jejžek,5.a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot izgubi smisel in pomen, ko enkrat prideš na cilj....

Se vedno gres lahko nazaj, tja, kjer si startal..... Sicer pa, kje pa pise, da moras priti na cilj

gremo nazaj na srnice in ne omenjat prosim več golažov!!

Kaj pa zrezke :? A to lahko :devil:

Srne futrat :? Skoda cajta...Itaq jih je prevec....

Zakaj ne bi raje kaksnega risa nahranili. Lahko tudi s srnami :evilgrin: Ce jih bo ujel. Ce ne pa..... KGJ

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesant!!! :D

No, ker ste me klicali:

Ljuba država, ki skrbi za blagor vas in ljubkih živalic, je odločila, da je krmljenje srnjadi nepotrebno in prepovedano. Vključno z nastavljanjem soli v solnice.

Komentarje pošljite na vlado, ki je trenutno ravno v večinski sestavi tistih, ki so se za tak in še slabši način obravnavanja divjadi odločili! Jaz n'č uržeh!

Kar se pa tiče mojega osebnega mnenja, odsvetujem hranjenje kakršnekoli divjadi kjerkoli v bližini naselij. Divjad se navadi, potem pa je hudo, ko je škoda, trganje od psov, umiranje od bolezni, itd., itd.

Torej če divjim živalim želite dobro, jih prepustite naravi in tistim, ki znajo z njimi strokovno delati! Najdemo tudi kakšen ovinek mimo idiotskih zakonskih določil.

Pa varujte se sentimentalnih odnosov do otrok narave. Tega prav nič ne potrebujejo in jim je prej v škodo kot korist. Narava ni sentimentalna. Je brezmejno pravična in kruta!

LP HHV

P.S.: Klimbra, golaž bo! N'č bat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vedno gres lahko nazaj, tja, kjer si startal..... Sicer pa, kje pa pise, da moras priti na cilj

Srne futrat  :? Skoda cajta...Itaq jih je prevec....

Zakaj ne bi raje kaksnega risa nahranili. Lahko tudi s srnami :evilgrin: Ce jih bo ujel. Ce ne pa..... KGJ

:smoke:

Točno tako to pa zato ker srnice rade pred motor oz. avto skačejo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa na dolenjskem precej ptic, ki so sicer značilne za skandinavijo, tu pa se jih kvečjemu kdaj pa kdaj opazi ... letos jih je precej več.

http://24ur.com/naslovnica/zanimivosti/200...49366.php?ar=17

Pinože so zanimive in lepe ptice! Jih redno srečujem in občudujem. Mi pa ni všeč, da jih je toliko, ker to nedvomno pomeni spremembe v njihovem življenskem okolju in selitvenem ciklusu. In to ne dobre spremembe! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!