Skoči na vsebino

Potrebujem mal sena


.T.

Priporočene objave

Pa še to:

Moj mentor si nikakor ni mogel zapomniti imena teh ptic. Nakar jih je poimenoval za "Karfjole" in sedaj takoj vsi vemo o čem teče beseda! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je samo Klimbra vabljen :hmm:

Najprej se bo zgodil krut dogodek. :cry: Nakar bodo razposlana vabila. Še študiram o pasmi golobov pismonoš. :hmm: Potem bomo uničili nekaj kozorogov in zmajev in na koncu pogledali kaj bo ratalo v piskru. Tako da n'č ne oblubm, če se ne bo kej pržgalo. Sploh če bo spet Ajgor steklo pseto nalagal na ogenj!

Je pa spet izredno velika verjetnost, da se bo kuhal prvi letošnji SR moto golaž na Jančah na tradicionalnem medgalaktičnem srečanju SR. Torej si vabljen, da se včlaniš.

Hočkoooo, a s'm zaslužu per? Novačim za SR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, Horjo, pinože sem mislil. :) Pa dleskov je letos več oz. so očitno manj plašni/bolj lačni, ampak ti s Skandinavijo nimajo nič. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil majhen,sem imel svojega zajčka pri dedku in babici.En lep sončni dan,mi je dedek razlagal,je umrl od starosti;vsi zajčki umrejo pri letu in pol.Pokopal ga je za hišo.Tega dneva se zelo dobro spomnim,ker smo takrat imeli zelo dobro kosilo...

Jejžek,5.a

:lol1: :lol1: :lol1:

Tole mi je pa polepšal dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Evo, včeri mi je Bubamara dala... tri žakle sena.

Sem dal en žakelj na rame in ga odnesel 600 metrov dol po travniku stran od vseh hiš, ko pridem iz službe bom pa z daljnogledom pogledal, če imajo srne pojedino.

Bubica :004 :004 :004 :004

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sem dal en žakelj na rame in ga odnesel 600 metrov dol po travniku stran od vseh hiš, ko pridem iz službe bom pa z daljnogledom pogledal, če imajo srne pojedino.

...

Ok, ti ne bom nič moraliziral okoli zakonov in pravil.

Si si pač malo napolnil svoj krščanski usmiljeniški ego. .) :D

Opozarjam pa, da ne bi bil slučajno kdo prav presneto pameten in se šel igrati z močnimi krmili, t.j. žitom ali koruzo ali še čim hujšim. Živali to potem konzumirajo brez mere in lahko poginejo! Npr. 2kg koruze je za srno sigurna in mučna smrt!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Sploh če bo spet Ajgor steklo pseto nalagal na ogenj

Če se dobro spomnim,se je golaž lepo skuhal, samo tvoje hlače so se prsmodile... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je samo Klimbra vabljen :hmm:

Kokr vem.................ga HHV skuha tolkio,da se malo morje želodčkov napolni.

Klimbra je samo "dvorni preizkuševalec"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Opozarjam pa, da ne bi bil slučajno kdo prav presneto pameten in se šel igrati z močnimi krmili....

A pol ratajo SUPERsrne pa porazirajo vse pridelke ? Pa ketne žvečjo. Za v SUPERgolaž!!!!!

@Pupa : "golaž"

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, lovska avtoriteta med Soloriderji, jaz kljub tvoji prepovedi nastavljam pičo divjadi.

In obisk v krmilnici je enormen, pojedo po 3/4 litra semen dnevno. Se tam dnevno in redno pasejo: vrabci (ampak zgolj najpogumnejši, vsi ostali so zamerljivo odšli, ko so pričele prihajati ptice iz gozda), dve vrsti sinic, meniščki, cipe, zelenci,čižki, ščinkavci, eno taščico tudi videli, pinože, liščki in dleski ter par grlic (ti dve ne moreta v krmilnico, zato pobirata zrnje, ki pade od ptičjih pretepov v krmilnici na tla).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, lovska avtoriteta med Soloriderji, jaz kljub tvoji prepovedi nastavljam pičo divjadi.

In obisk v krmilnici je enormen, pojedo po 3/4 litra semen dnevno. Se tam dnevno in redno pasejo: vrabci (ampak zgolj najpogumnejši, vsi ostali so zamerljivo odšli, ko so pričele prihajati ptice iz gozda), dve vrsti sinic, meniščki, cipe, zelenci,čižki, ščinkavci, eno taščico tudi videli, pinože, liščki in dleski ter par grlic (ti dve ne moreta v krmilnico, zato pobirata zrnje, ki pade od ptičjih pretepov v krmilnici na tla).

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :blush: .......sam a se ti ne zdi,da srne mal težko letajo,pa po ptičji krmilnici za "MOČNO hrano" brskajo......... :hmm:

Mislim,da je meu HHV neki tazga v mislih :grim :grim

BTW.....lepa gesta,čeprav mi tale pernata svojat ni prav nič pri srcu,k mi sam balkon poserje.........al ipaQ......pohvalna gesta!!!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :blush: .......sam a se ti ne zdi,da srne mal težko letajo,pa po ptičji krmilnici za "MOČNO hrano" brskajo......... :hmm:

Mislim,da je meu HHV neki tazga v mislih :grim  :grim

...

Hja, sej je Klimba čist prow povedu. :hmm:

Bomo na Jančah v detalje predebatiral. Menda se resnica skriva na dnu kozarca, jo bomo poiskali. Ti pa kar futraj tičke. Je fletno, ko jih lahko opazuješ. Le naenkrat ne smeš nehati, ker se navadijo in jih zato nenadna odpoved prizadene!

Torej, kdor se je odločil odgovorno krmiti ptice, mora to početi redno in ves čas zime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, lovska avtoriteta med Soloriderji, jaz kljub tvoji prepovedi nastavljam pičo divjadi.

In obisk v krmilnici je enormen, pojedo po 3/4 litra semen dnevno. Se tam dnevno in redno pasejo: vrabci (ampak zgolj najpogumnejši, vsi ostali so zamerljivo odšli, ko so pričele prihajati ptice iz gozda), dve vrsti sinic, meniščki, cipe, zelenci,čižki, ščinkavci, eno taščico tudi videli, pinože, liščki in dleski ter par grlic (ti dve ne moreta v krmilnico, zato pobirata zrnje, ki pade od ptičjih pretepov v krmilnici na tla).

Tole o vrabcih pa tudi jaz opažam! Poleti jih je ko :angry: , pozimi pa nikjer nobenega. a se selijo, a se spremenijo v druge ptiče...

zajci pa malo dlje živijo kot leto in pol btw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole o vrabcih pa tudi jaz opažam! Poleti jih je ko  :angry: , pozimi pa nikjer nobenega. a se selijo, a se spremenijo v druge ptiče...

zajci pa malo dlje živijo kot leto in pol btw

Hanzi pojma nimaš. To je vse skupaj ena velika zarota. Vrabci so špijuni. Ne povem čigavi, ker potem bi me morali umreti. In ker pozimi tehnična sredstva, razni mikrofoni, kamere itd. za razliko od nekdanjih beležk ne delujejo, se takrat prešpijunirajo v cevi centralne napeljave. To je vse napredek. Samo da je ta napredek za zimsko spijonažo zajebal, in z uvedbo mikrostrojev omogočil nov način. Pojav legionarske bolezni to potrjuje! Tako se imenuje, ker je te mikrostroje izumil neki francoski legionar. In ko ga nehote s toplo vodo ali vdihom toplega zraka zaužiješ, evo ti ga na, si jo fasal. :cry:

In če se spomniš, včasih, ko še ni bilo te tehnice, je bilo tudi pozimi kar nekaj vrabcev.

Tudi o zajcih se motiš! Živijo točno leto in pol. Potem jim prekuri vezje. Vendar ne uspe vedno vseh pravočasno zamenjati z novimi, ki bi blefirali življenje od 1,5 do 3. leta. Ponavadi uspe in tako si ti prepričan, da žive dlje. Verjetno imaš doma kakšnega trpežnega in hudega psa, ki ga še niso uspeli transformirati, pa še dela v tvoje dobro. Vendar ne boš se mogel upreti. Tudi tebe bodo .... . beep.... pccck....krr .k. .r.....žžžžžžžž

:eek: U peesda, pa so me. Spet. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz HHV osebno zanikam vse, kar je bilo napisano v zgornjem postu.

Trdim da je to ponaredek in izjavlljam, da s tisto nebulozo nimam nič!

Pa kaj si dandanašnji nekateri vse privoščijo! To ni res! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi pojma nimaš. To je vse skupaj ena velika zarota. Vrabci so špijuni. Ne povem čigavi, ker potem bi me morali umreti. In ker pozimi tehnična sredstva, razni mikrofoni, kamere itd. za razliko od nekdanjih beležk ne delujejo, se takrat prešpijunirajo v cevi centralne napeljave. To je vse napredek. Samo da je ta napredek za zimsko spijonažo zajebal, in z uvedbo mikrostrojev omogočil nov način. Pojav legionarske bolezni to potrjuje! Tako se imenuje, ker je te mikrostroje izumil neki francoski legionar. In ko ga nehote s toplo vodo ali vdihom toplega zraka zaužiješ, evo ti ga na, si jo fasal. :cry:

In če se spomniš, včasih, ko še ni bilo te tehnice, je bilo tudi pozimi kar nekaj vrabcev.

Tudi o zajcih se motiš! Živijo točno leto in pol. Potem jim prekuri vezje. Vendar ne uspe vedno vseh pravočasno zamenjati z novimi, ki bi blefirali življenje od 1,5 do 3. leta. Ponavadi uspe in tako si ti prepričan, da žive dlje. Verjetno imaš doma kakšnega trpežnega in hudega psa, ki ga še niso uspeli transformirati, pa še dela v tvoje dobro. Vendar ne boš se mogel upreti. Tudi tebe bodo .... .    beep.... pccck....krr .k. .r.....žžžžžžžž

:eek: U peesda, pa so me. Spet. :cry:  :cry:  :cry:

Horjo - ktere droge? :kva2: :afro1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo - ktere droge?  :kva2:  :afro1:  :OK:

A s'm reku, de nimam noben veze s tem! Drgač pa pijem zeleni čaj... Peesda, pa menda ja ne misliš.... :hmm: ja hudič, pa morda so res kaj druzga not zapakiral. :hmm:

Grem koj še enga skuhat, pa da vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj jaj srnice ? so se najedle sena in se spremenili v bele medvede, zdaj jih pa vec ne vidis, pocah mal, bo sneg skopnel in bos jih videl .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!