Skoči na vsebino

Ali nam novinarji krojijo življenje?


Funakoshi

Priporočene objave

"Nekaj je pravilno ampak bom vse naredil da me vec ne bodo omejevali ce ne bo argumantirano"... A ti res naj nastevam vse argumente proti takemu idiotizmu kot je ta z mobitelom al bos sam pogruntal..???!?!!

fuck to ne more biti res..no...

Rad bi spoznal cloveka ki ti dovoli da si novinar.

Potvarjaš. Če je nekaj pravilno, potem je že argumentirano. Če se uvaja pa neka nova omejitev, jo bodo morali krepko argumentirati, da me bodo prepričali, da je pravilna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :kva2: :lol1: :? :? :?

vat de fak ju takin abaut ice????? bejz na pivo raj..

Popravljeno . Popravil Djoko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz te vstrelim. ni legalno, je pa koristno in potrebno.

:OK: :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti sploh prebral moj post do konca ali se samo neumnega delas..

marsikaj drugega v vozilu mnogo bolj vpliva na zmanjsano koncentracijo kot pa drzanje mobitela na usesu ali pa praskanje po usesu ki pa lej lej ni kaznivo..

no in kaj je zdaj v bistvu kaznivo..to da drzis mobitel v roki ali to da poslusas ali to da odpiras usta..kaj pa ce drzim pri usesu diktafon...hmmm... kretensko

po tvoji logiki in razmisljanju ga ocitno nisem prebral.

in spet ti pesa vid: saj ni samo telefoniranje prepovedano, prepovedana so vsa opravila, ki manjsajo koncentracijo voznika med upravljanjem z vozilom. ergo se, ce smo cisto natancni, se po riti ne smes popraskati ali kihniti medtem ko si za volanom premikajocega se vozila.

ker si ze tolikokrat navedel koristnost ti bom jaz se dodal prakticno izvedljivost kot namig k razmisljanju. zakaj in v katerem kontekstu ti bo ze enkrat postalo jasno. :)

konec koncev se clovek resno lahko sprasuje kdo se dela neumnega in zakaj......

popravil. tnx polz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namenjenu Polz-u ki je ta cajt ze zbrisal post...o popravku prostorocnega mobiteliranja...

hehe vse za manipulacijo pravish ha..

:grrr :grrr :grrr

eto vidis kako je z manipuliranjem.. lahko te zavajam se s popolnoma nesmiselnimi besedami. Lepo da si pogruntal...se bolje pa da si razumel kaj sem v bistvu mislil s tisto "kontra" besedo povedati!!! Bravo..

.)

Popravljeno . Popravil Djoko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr  :grrr  :grrr

eto vidis kako je z manipuliranjem.. lahko te zavajam se s popolnoma nesmiselnimi besedami. Lepo da si pogruntal...se bolje pa da si razumel kaj sem v bistvu mislil s tisto "kontra" besedo povedati!!! Bravo..

.)

Ti pač nisi zavajal. Zdaj zavajaš samega sebe, ker iščeš izhod iz brezna neumnosti, v katerega si sam skočil :SS :SS :SS

PS: Tisti moj post je zbrisal Ice, ne jaz.

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, gresiti naj bi bilo clovesko. q.e.d. torej. :)

zanimivo kako ti te opcije pri lastnem pocetju partout ne dopuscas.

mogoce je s to "manipulacijo" drgace kot se nam zdi...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak zdaj mam vas pa dost in vas zapuscam..do nadaljnega.. grem na pot k moram ene par mobitel-chatov opravit..

Poraženo zapušča bojno polje :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namenjenu Polz-u ki je ta cajt ze zbrisal post...o popravku prostorocnega mobiteliranja...

hehe vse za manipulacijo pravish ha..

:grrr  :grrr  :grrr

eto vidis kako je z manipuliranjem.. lahko te zavajam se s popolnoma nesmiselnimi besedami. Lepo da si pogruntal...se bolje pa da si razumel kaj sem v bistvu mislil s tisto "kontra" besedo povedati!!! Bravo..

.)

post je bil namenjen meni, ker sem v narobe kontekstu uporabil besedo prostorocno.

tudi polzev post sem jaz zbrisal, ker kot tak ne doprinese nic k debati. je bil samo opozorilo zame.

djoko, razlika med nama je, da jaz upam da se ne motim medtem ko ti trdis da imas prav. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Značilnost konzervativcev je, da zanje obstaja samo ena (njihova) sveta resnica. V to ne dvomijo in so pripravljeni marsikaj žrtvovati, da dokažejo svoj prav. Tragika liberalca pa je v tem, da bo vedno našel dovolj argumentov, da bo sesul svoje lastne argumente. Zato liberalec v besednem dvoboju s konzervativcem vedno izgubi. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Študij novinarstva je neumnost in so si ga izmislili v časih, ko je bil novinar še družbenopolitični delavec. Sym ima popolnoma prav - biti novinar je "state of mind". Ko zdajle pogledam okoli sebe po redakciji, vidim samo tri, ki so diplomirali novinarstvo. Ostali smo pravniki, ekonomisti, filozofi, politologi...

biologi... :P

Urbi

p.s.: vaje iz anatomije človeka v prvem letniku... :naughty: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: vaje iz anatomije človeka v prvem letniku...  :naughty:  :blush:

Ti pošljem kakšne slikice od Ines Juranovič, da boš nadaljeval z vajami? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vaje bi rabil Ines in ne njenih fotk...  :kva2:

LP

Inse je žal v tujini in trenutno našim oblastem nedosegljiva :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma a vidis da si cist pod njihovim vplivom.. legalno ali nelegalno..kaj koji kurac ma to veze s tem kar sem jaz govoril..

Ne bi jim bilo treba unicit necesa kar bi lahko delovalo perfektno. Namesto da so se spravili na jebena dovoljenja ki jih drzava ni izdala iz samo njej znanih razlogov obenem pa tja posiljala visek starcev bi se lahko spravili na drzavo in jo tako prisilili na ureditev vseh pravno-formalnih zadev. Ampak ne, ta zgodba se ne bi prodajala in so tako lepo napadali ustanovitelje in iz povsem vsakdanjih stvari (podedovanje) naredili velik pomp in dosegli to da danes nekateri od teh starcev res nimajo kje bit. Drzava bi morala biti v prvi vrsti v pomoc in podporo ter zascito ne pa macehovska in novinar ima to moc da bi to lahko tako tudi dejansko bilo..

In kaj je bil rezultat vseh razprav? Da so pristojni obljubili, da bodo v najkrajšem možnem roku uredili zadeve. Slak pa je obljubil, da bo to tudi preveril.

PS: lahko pa bi tiste starčke pustili tam, kajneda? Najboljše je v nelegalnih institucijah se it "legalne zadeve"... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti sploh prebral moj post do konca ali se samo neumnega delas..

marsikaj drugega v vozilu mnogo bolj vpliva na zmanjsano koncentracijo kot pa drzanje mobitela na usesu ali pa praskanje po usesu ki pa lej lej ni kaznivo..

no in kaj je zdaj v bistvu kaznivo..to da drzis mobitel v roki ali to da poslusas ali to da odpiras usta..kaj pa ce drzim pri usesu diktafon...hmmm... kretensko

hja, glede diktafona itd: v bistvu je zakonsko prepovedano za šoferja med vožnjo uporabljati naprave in predmete, ki bi ga lahko ovirale pri varni vožnji... ergo: tudi, če se z banano čohaš po tintari, je to lahk onezakonito... roke na volan in "varno upravljat avtomobil".

PS: obstajajo pa "siva območja", kot povsod. In ravno pri tem sta se zakačila ti in Polž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Nekaj je pravilno ampak bom vse naredil da me vec ne bodo omejevali ce ne bo argumantirano"... A ti res naj nastevam vse argumente proti takemu idiotizmu kot je ta z mobitelom al bos sam pogruntal..???!?!!

fuck to ne more biti res..no...

Rad bi spoznal cloveka ki ti dovoli da si novinar.

Djoko, a ti nam pol dovoliš ali ne opravljati svoje delo? Pliiiiz? :cry: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

Jaz tudi ne dovolim. :fredy:

o hvala ti ... :worship:

bom danes torej počivala ... :zzz:

lahko noč ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinarji morajo bit vseh profilov in vseh barv...da šnofajo kaj dela zdaj ta zdaj oni...mediji pri nas so bili v rokah sistema (večina) in nimam nič proti dokler mi ne nastopa pod imenom ,,neodvisni,, ali kaj podobnega. Mislim, da bo sedaj drugače...ker je oblast druga novinarji pa isti....torej bomo poslušali kako se naši novinarji trudijo za nas ne zase razkrinkati ablast...pa magari z nekimi kaj naj bi nam prinesel, če ga bo kdo vzel na znanje in ko bo potem če bo predlagan... :wacko: ...tako kot davek na samce...cel halo izvzet iz konteksta nekoga, ki je nekaj rekel, tam nekje v neki gostilini na tajnem sestanku s tajnico od Janševe sestre.

Sicer pa mislim, da nekaj novinarjev v Sloveniji JE resnično dobrih in mogoče se mi zdi, da je vsake tok kakšen več in da se vsake tok pojavi kakšen časopis, oddaja, ki je kritična ali pohvalna do dejanja neodvisno od barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se strinjam, da je v SLO precej dobrih novinarjev.

V naravi ljudi pa je, da ti je všeč tisti, ki razmišlja, kot ti, precej bolj postrani pa gledamo drugačemisleče.

Jaz rad vzamem v roke tako MLADINO, kot MAG. V vsakem je precej dobrih člankov.

Svoje mnenje pa si poskusiš ustvariti sam. Seveda gre včasih spet težko brez "vpliva osebnega prepričanja"

Eden, ki po moje ni ravno zgled korektnega novinarstva, pa se mi zdi Požar,čeprav je (poizkuša biti) predstavnik rumenega tiska, ki ga ravno ne cenim.

Ljudje po moje naj ne bi pisali na način :baje naj bi Francl Lojzko na seniku.., govori se, naj bi se govorilo, njegova žena naj bi od onega izvedela....bla, bla, bla... in vse to z imeni in priimki , tudi oseb, ki z interesi javnosti nimajo nobene zveze.

To lahko zelo boli. Odgovarja pa novinar v tem primeru ne, saj je napisal GOVORI SE, ne pa, da je to res.

Za take primere bi mogoče včasih prav prišel star dolenjski izraz: GOVORILO NAJ BI SE, DA BI JIH BAJE ZNAL DOBITI z lato čez hrbet...

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo prej gledal tiskovno konferenco selektorja Braneta Oblaka. Novinarji so se kregali z njim, ker nekega igralca ni uvrstil v ekipo. Neverjetno. Takšni izmečki, ki mislijo, da vedo vse in pomešajo svojo funkcijo s funkcijo objekta svojega pisanja, mečejo slabo luč na ves novinarski poklic. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa kar se tiče novinarjev morm rečt, da poznam enga fajn novinarja z Dela. :)

Itak, da je :topic: ....

Ne morm pomagat. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!