Skoči na vsebino

Ali nam novinarji krojijo življenje?


Funakoshi

Priporočene objave

V tem zadnjem prispevku pa te moram pohvaliti saj si pritrdil mojemu postu.

Enostavno ne stekash ha?!?!?!? Aurelio Juri, Ines itd... ljudi ne bi zanimal niti malo ce vi tega ne bi tako napihovali in iz tega delali kobajagi afere. A ti ne fukas?? Vsak ki daj kaj nase si privosci tud kak sex ampak ker je to se vedno tabu je treba to napihovati a ne??!? Fuck ste licemerni!!

Ostale zgodbice ki si jih omenil...hehe.. poznam samo eno in to je Crni les kjer ste novinarji na podel nacin unicili dobro delo ljudi ki so skrbeli za tisto za kar bi morala poskrbeti drzava.

Niti priblizno nisi razumel o cem sem govoril ha in ti si potem tisti ki ljudem "poroca".. get a life newsboy

Pizda za kaj pa je policija na obali??!!! a zato da se mal vozijjo z colnicki, ki jim itaq zdaj baje ne delajo...??!!

A se ti kaj svetlika zdaj o cem sploh govorim oz. kaj sem zelel povedati?!??!?

Djoko, smiri živce. Malce si afektiran... Poleg tega - če poznaš polža, potem veš, da on ne piše o aferi Jurigate. Tudi jaz ne pišem o njej. Zakaj potem govoriš o "nas"...?

Glej, jaz poznam ene tri djokote, od tega mi je en ful kul, dva pa kretena. A zdaj pa lahko rečem "vsi djokoti so kreteni"? Ne...

Naredi domačo nalogo, razmisli, in potem javi rezultate svojega izračuna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, Djoko, motiš se. Največja golazen so taki hujskači, kot si ti, ki razpihujejo sovraštvo do neke skupine ljudi. ...

:eek: :angry2: :nono: Haloooo Symru, pa ti si nestrpen! Dej se no mal umirit, no! Bom jest unmu tvojmu kulegu k'se skupi vagata povedu, pa te bo... pa te bo... ma ja že k'r neki. Boš pol vidu :devil: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

mene pri celi novinarski srenji pravzaprav moti samo ena reč: izkoriščanje medijskega prostora za propagando dogajanja znotraj lastne bajte..

kolikokrat zasledimo, da so na RTV sestankovali (BMK, če smo čisto pošteni), da je ta in ta pomočnik studijskega tehnika umrl (r.i.p., z vsem spoštovanjem, ampak vseeno BMK), da novinarji stavkajo in tako ne poročajo o absolutno ničemer razen o novicah v zvezi s stavko, seveda vse skupaj podkrepljeno z intervjuji z člani stavkovnega odbora (lasje gredo kvišku)..

postal precej alergičen na to, tako kot včasih na Mišo Molk in njene r.l. zajklje (Mojca Mavec, Blažka Muller, ipd)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdi se mi da se vse bolj izgublja meja med rumenim tiskom in ostalimi (resnimi) mediji, določene zadeve enostavne ne sodijo v dnevno časopisje kajti resnično me ne zanima kdo s kom kje in kdaj fuka, če pa časopis poleg vremenskih informacij ter tračarij nima nobene druge informacije naj si vtaknejo še to nekam ker namreč papir na katerega tiskajo ni uporaben niti kot wc papir... (ups... skor sm pozabu da vedno ko belim ali barvam po stanovanju uporabim cel kup papirja VELIKEGA formata (neimenovanega časopisa) ker izvrstno vpija barve in lake...

Ok, naredi domačo nalogo - vzemi v roke Delo in vzemi v roke (lahko sredine) Novice. Pa povej, kaj je v Delu takega, kar bi sodilo bolj v Novice, in obratno. Videl boš, da meja ne izginja, kot trdiš, ampak da imaš samo ti tak občutek.

Drugo so pa Finance... Tam je malce mešano. A še zdaleč ne narobe... Včasih mal mim brcnejo, včasih pa prekoleto dobor zadenejo. Enako Dnevnik in drugi. Ampak - meje niso zabrisane. Dobro se ve, kaj je v katerem časniku pričakovati.

Sedaj pa prosim, da "poznavalci" nehate diagonalno pljuvati in udrihati.

Če želi kdo šnelkurs iz medijske vzgoje itd, ga lahko napotim na pravi naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, daj, prosim lepo,

zapiši primer, ali dva, ko so novinarji naredili nekaj koristnega za družbo.

No, ne mi sedaj, iz pietetnih razlogov, vleči na plan kakšnega primera novinarja, ki je storil samomor.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, daj, prosim lepo,

zapiši primer, ali dva, ko so novinarji naredili nekaj koristnega za družbo.

No, ne mi sedaj, iz pietetnih razlogov, vleči na plan kakšnega primera novinarja, ki je storil samomor.

.)

izvohali in spromovirali so ines...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  :angry2:  :nono: Haloooo Symru, pa ti si nestrpen! Dej se no mal umirit, no! Bom jest unmu tvojmu kulegu k'se skupi vagata povedu, pa te bo... pa te bo... ma ja že k'r neki. Boš pol vidu  :devil: !

daj me v cajtenge. ampak ne boš prvi ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svobodna volja?

Pravica do izbire?

Nekako ju tu ne vidim.

Vsakdo, ki zapiše kaj proti novinarskemu cehu, jo takoj nazaj po nosu dobi od velikega S in velikega P.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svobodna volja?

Pravica do izbire?

Nekako ju tu ne vidim.

Vsakdo, ki zapiše kaj proti novinarskemu cehu, jo takoj nazaj po nosu dobi od velikega S in velikega P.

:(

čar demokracije, pač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, daj, prosim lepo,

zapiši primer, ali dva, ko so novinarji naredili nekaj koristnega za družbo.

Watergate! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svobodna volja?

Pravica do izbire?

Nekako ju tu ne vidim.

Vsakdo, ki zapiše kaj proti novinarskemu cehu, jo takoj nazaj po nosu dobi od velikega S in velikega P.

:(

Od mene jih pač nihče ni dobil po nosu. Ne bom pa si dovolil, da bodo kar vso novinarstvo poprek označili za golazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ja  :BUA:

smola.... :)

predlagam da se uvede cenzura na druzbeno nekoristne članke :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svobodna volja?

Pravica do izbire?

Nekako ju tu ne vidim.

Vsakdo, ki zapiše kaj proti novinarskemu cehu, jo takoj nazaj po nosu dobi od velikega S in velikega P.

:(

ne ,ajza samo svojo resnico prodajam. Objektivno pa poudarjam, da je resnica spet nekaj vmes. Djoko pa vsekakor nima prav. Niti kodeblue... Ker sta preveč kategorična :P

PS: od mene nista dobila nič po nosu ... tisto zgleda malo bolj rdeče ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od mene jih pač nihče ni dobil po nosu. Ne bom pa si dovolil, da bodo kar vso novinarstvo poprek označili za golazen.

To se bo žal dogajalo toliko časa, dokler se ne bodo pri nas novinarji ločevali med sabo.

Toliko časa, dokler pa bo en mesec en novinar športni novinar, drug mesec paparazzi in tretji mesec poročevalec iz Afganistana, toliko časa bomo pa vse v isti koš metali. Zakaj? Ker se ena in isti folk vrti tako okoli medijev, kot okoli rubrik in je tisto, kar mu tisti trenutek najbolj paše oz. kjer bo dobil večjo plačo.

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smola.... :)

predlagam da se uvede cenzura na druzbeno nekoristne članke :closedeyes:

ali na družbeno nekoristne ljudi - samo to bi nekateri sami sebe degradirali :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je dandanašnja ameriška družba/politika posledica Watergateta, potem je vprašanje, ali je bilo tisto tedaj res dobro delo (odkrivanje nečednih poslov namreč).

Kaj pa , če bi bila današnja USA družba/politika drugačna, recimo, nam bolj všečna, če bi takrat kdo še pravi čas pospravil tista tečna novinarja?

Nikoli ne veš, kaj bi bilo, če bi bilo, če se ne zgodi.

Zato ni zgolj ene resnice in pravice.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je dandanašnja ameriška družba/politika posledica Watergateta, potem je vprašanje, ali je bilo tisto tedaj res dobro delo (odkrivanje nečednih poslov namreč).

Kaj pa , če bi bila današnja USA družba/politika drugačna, recimo, nam bolj všečna, če bi takrat kdo še pravi čas pospravil tista tečna novinarja?

Nikoli ne veš, kaj bi bilo, če bi bilo, če se ne zgodi.

Zato ni zgolj ene resnice in pravice.

:)

ČE ČEbula ne bi ČE imela, bi ČEbula bila bula.............. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se bo žal dogajalo toliko časa, dokler se ne bodo pri nas novinarji ločevali med sabo.

Toliko časa, dokler pa bo en mesec en novinar športni novinar, drug mesec paparazzi in tretji mesec poročevalec iz Afganistana, toliko časa bomo pa vse v isti koš metali. Zakaj? Ker se ena in isti folk vrti tako okoli medijev, kot okoli rubrik in je tisto, kar mu tisti trenutek najbolj paše oz. kjer bo dobil večjo plačo.

Pri nas ni glih dosti kolobarjenja. Nekateri pa res pokrivajo dve področji... pogosto gre za tehnične vede. Drugi so dost strogo ločeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas ni glih dosti kolobarjenja. Nekateri pa res pokrivajo dve področji... pogosto gre za tehnične vede. Drugi so dost strogo ločeni...

Daš lahko za tole izjavo roko v ogenj?? Jaz ne bi dala........ :nono: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daš lahko za tole izjavo roko v ogenj?? Jaz ne bi dala........  :nono:  <_<

Ni potrebe po tem. Lahko pa našteješ kaj konkretnih primerov. Lahko našteješ tudi mene ;) Upam, da jih bo veš, kot eden :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mi par dni časa........ ti bom zagotovo več kot enega napisala......... .)

hehe, in to vse boš v nekaj dneh iz cajtengov zvedla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!