Skoči na vsebino

Ali nam novinarji krojijo življenje?


Funakoshi

Priporočene objave

tudi jst sm prepričan da obstajajo tudi novinarji s pozitivnim prispevkom družbi, verjetno so celo v večini ampak na žalost (zaradi svojih prepričanj, in seveda ovir ki se jim jih nastavlja) ne pridejo v položaj kjer bi resneje ogrozili načela in prepričanja vladajočih

Ok, ena teza, ki mogoče ni tako napačna:

kdo izvoli parlament? Ljudje.... kdo pa so ti ljudje? tudi novinarji mogoče??

ergo - če so LDS zmagovali vsa ta leta, kaj ni mogoče normalno pričakovati, da bo največ novinarjev privržencev te stranke?? :hmm: :hmm:

ne vem no.... se mi zdi da ja! in očitno kljub temu niso bili, ker je prišlo na dan ogromno nepravilnosti itd... ergo2: če bi bili podkupljeni oz. prepričani s strani vladajočih, potem tega ne bi objavljali.

In samo naj mi nekdo NE omeni proračunske luknje itd... ker tega NIKJER PO SVETU ne objavljajo točno.. pa je čisto vseeno iz katere smeri veter piha........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše se o vsem, tudi o motoristu. Jaz ne pišem o tem, zato, ker ne želim preveč kolobariti. Tudi ob to ste se obregnili malo prej, a ne? Tale trenutek pišem o zadevi, za katero gredo bistveno večjizneski, kot so potrebni za reševalca...

Pa tudi mobiteliranja med vožnjo ti nihče ne prepoveduje, če uporabljaš ustrezno opremo za prostoročno telefoniranje.

Tole je res že preneumno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ergo - če so LDS zmagovali vsa ta leta, kaj ni mogoče normalno pričakovati, da bo največ novinarjev privržencev te stranke?? :hmm:  :hmm:

ne vem no.... se mi zdi da ja! in očitno kljub temu niso bili, ker je prišlo na dan ogromno nepravilnosti itd...  ergo2: če bi bili podkupljeni oz. prepričani s strani vladajočih, potem tega ne bi objavljali.

You are my hero :004 Končno nekdo, ki šteka.

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa ne bom ti zdaj jaz razlagal za kaj se je tukaj v resnici slo ampak verjemi mi da je resnica dalec od tistega kar ves iz medijev..

ce pa se vsaj malo poglobis v to konkretno zgodbo pa ti bo hitro jasno da tam ni bilo nobenih vecjih problemov kaj sele kake hujse stvari ki so jih novinraji tako lepo napihnili..v imenu "zakonitosti"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej polž... a tvoje prispevke objavljajo take kot so, ne da bi jih kdo (na višjem položaju preveru), a lahko rečeš da v naši (demokratični) državi ne obstaja cenzura, a lahko trdiš da ti pa nisi zgolj orodje v rokah nekoga drugega?

ODGOVOR: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej mi o cem konkretno pises in na kak nacin pa ti povem kako je tvoje delo in kaj/ali/ce si samo bluzer ki naklada nekaj kar se prodaja in s tem poneumlja sebe in druzbo ali pa je v tebi tudi kaj modrosti ter cloveske dobrodusnosti.

:?  .)  <_<

Brez skrbi, ziher bi ti bilo všeč moje pisanje ;)...

No, še vedno - lih pa robjav nazaj si trdil nekaj v smislu, da so novinarji govna in ne vem kaj še vse ... Seveda se lahko popraviš in dodaš še "nekateri"... lahko rečeš tudi "vsi"...

Skratka - hvala, ker si tako pavšalen in diagonalen pri svojih "izlaganjih".

Tvojega odobravanja mojih tekstov pa ne rabim, a kljub temu hva za prijazno ponudbo.

Iščeš me lahko v Delu od leta 1999 naprej... ;) pa še v nekaterih drugih slovenskih medijih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej polž... a tvoje prispevke objavljajo take kot so, ne da bi jih kdo (na višjem položaju preveru), a lahko rečeš da v naši (demokratični) državi ne obstaja cenzura, a lahko trdiš da ti pa nisi zgolj orodje v rokah nekoga drugega?

ODGOVOR: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Kodeblue, ne "predvideva"j in sodi o stvareh, o katerih res nimaš pojma. Lahko pa prideš enkrat na Delo, bomo naredili dan odprtih vrat, in ti razkazal iredakcijo. Samo povej vnaprej, da lahko najavim "nejevernega Tomaža"... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej polž... a tvoje prispevke objavljajo take kot so, ne da bi jih kdo (na višjem položaju preveru), a lahko rečeš da v naši (demokratični) državi ne obstaja cenzura, a lahko trdiš da ti pa nisi zgolj orodje v rokah nekoga drugega?

ODGOVOR: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

A si novinar ali kakorkoli blizu temu poklicu? Pomoje ne, zato ne moreš govoriti v mojem imenu. Jaz ti lahko povem, da sem imel enkrat nek poskus prepričevanja, da neke stvari ne bi objavili... Sem naredil štalo in se ni ponovilo. Pa stvar je bila objavljena, da ne bo pomote.

PS. Moji teksti gredo v objavo takšni, kot sem jih napisal. Mogoče je treba kdaj kakšno vejico dodati. :P

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni sovrastvo ampak le brezkompromisno in v faco povedana resnica o novinarskem poklicu. Novinar ki pise na tak nacin kot je to v primeru ki sem ga opisal je intelektualno mrtev, se pravi je v sistemu bolane druzbe in le-to se bolj zastruplja s "svojim" razpihovanjem idiotizma in vsesplosnega poneumljanja ter povelicevanjem oblastnikov na racun "malega" cloveka...

sori, v svojem prvem izbljuvku o novinarjih nisi govoril o konkretnem primeru, ampak si diagonalno :SS čez (domnevno) vse novinarje oziroma "novinarje" nasploh. Nemoj se sad vaditi, kad je več kasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše se o vsem, tudi o motoristu. Jaz ne pišem o tem, zato, ker ne želim preveč kolobariti. Tudi ob to ste se obregnili malo prej, a ne? Tale trenutek pišem o zadevi, za katero gredo bistveno večjizneski, kot so potrebni  za reševalca...

Pa tudi mobiteliranja med vožnjo ti nihče ne prepoveduje, če uporabljaš ustrezno opremo za prostoročno telefoniranje.

Tole je res že preneumno.

kaj tocno bi bilo v tem primeru kolobarjenje???

You just dont get it, do you????!?!??!!?!??

Ocitno tudi mobiteliranja nisi razumel ha??..torej podpiras in napihujes idiotizem in legaliziranje kraj ali molzenje...?!?!

Ne, mislim da tega sploh nisi dojel in bos rabil se nekaj cajta da bos..do takrat pa bos pac zivel v prepricanju da storis tudi kaj dobrega za druzbo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. V tej državi in na svetu je toliko neumnih stvari, oškodovanj, "zakonitih kraj", prevar in vseh ostalih podobnih svinjarij. Krivi pa so novinarji.  :slap: Kdor govori v tem smislu je ali bedak ali pa popoln bebec. Za vse te stvari se sploh ne bi vedelo, če jih v javnost ne bi spravili novinarji. Tudi na podlagi teh informacij ste se verjetno odločali na oktobrskih volitvah.

hehe, zanimivo se je poigrati s tezo, kakšen bi bil svet brez novinarjev. Poročila bi brali PRovci, tiskani mediji bi bili polni oglasov... ljudje pa sploh ne bi vedeli, kaj je to Sigma, SIB, Orion, Zdenex, ...

seveda bi razni ljudje s težavami sami posneli svoje žalostne zgodbe s kamerami in jih oddajali direktno v eter, zaupanje pa bi bilo na zavidljivo visoki ravni ;)

In ko bi LDS naredil pizdarijo, bi njihova PRovka to sporočila direktno PRovki SDSa, da bi le-ta lahko to povedala pri večernih poročilih :)

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace. Npr. z unicenjem Crnega lesa ste novinarji dokazali da vam ne gre za cloveka ampak naklado in kobajagi popularnost.

Japs tukaj je vasa moc..v manipulaciji namrec.. ljudje bodo volili na podlagi tega kar vi zapisete. In vi ce bi bili malo manj pohlepni in castizeljni bi to lahko izkoristili v splosno dobro..

stari, koji ti je kurac s tem crnim lesom? So imeli licence? Niso. So se dogajale čudne stvari? Ne vemo, nisem bil tam. Saj veš - žal morajo stvari biti "zakonite".

PS: retorično vprašanje: le zakaj je dedek od mojga prjatla sam pobegnil iz Črnega lesa, a ko je prilezel do domače hiše, ni znal več, zaradi skleroze, prav povedati, zakaj noče več nazaj :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolobarjenje bi bilo če bi pisal zdaj o Luki Koper, naslednji dan pa o motoristu reševalcu iz Ljubljane.

Kar se pa mobiteliranja v avtu tiče, si pa res zgleda že precej zaglavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, zanimivo se je poigrati s tezo, kakšen bi bil svet brez novinarjev. Poročila bi  brali PRovci, tiskani mediji bi bili polni oglasov... ljudje pa sploh ne bi vedeli, kaj je to Sigma, SIB, Orion, Zdenex, ...

seveda bi razni ljudje s težavami sami posneli svoje žalostne zgodbe s kamerami in jih oddajali direktno v eter, zaupanje pa bi bilo na zavidljivo visoki ravni ;)

In ko bi LDS naredil pizdarijo, bi njihova PRovka to sporočila direktno PRovki SDSa, da bi le-ta lahko to povedala pri večernih poročilih :)

:lol:

To mi delaj :lol1: :lol1: :lol1: Za Djokota je to Krasni novi svet.

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori, v svojem prvem izbljuvku o novinarjih nisi govoril o konkretnem primeru, ampak si diagonalno :SS čez (domnevno) vse novinarje oziroma "novinarje" nasploh. Nemoj se sad vaditi, kad je več kasno.

Pizda a vi novinarji res ne morete brez da bi kar nekaj izmislili in blatili pa kaj vem kaj se.

PREBERI POST SE ENKRAT!!

V drugem stavku sta dve besedi ki govorita o izjemah.

Kako pa ti to razumes je pa tvoj problem. Odgovoril mi pa nisi tko da ce se ker med nama "vadi" si to ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolobarjenje bi bilo če bi pisal zdaj o Luki Koper, naslednji dan pa o motoristu reševalcu iz Ljubljane.

Kar se pa mobiteliranja v avtu tiče, si pa res  zgleda že precej zaglavil.

Luka Koper je pomembnejsa od motorista ...ker..hmm..zakaj ze???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, koji ti je kurac s tem crnim lesom? So imeli licence? Niso. So se dogajale čudne stvari? Ne vemo, nisem bil tam. Saj veš - žal morajo stvari biti "zakonite".

PS: retorično vprašanje: le zakaj je dedek od mojga prjatla sam pobegnil iz Črnega lesa, a ko je prilezel do domače hiše, ni znal več, zaradi skleroze, prav povedati, zakaj noče več nazaj :(

hehe.. Cist ta pravi novinar, bravo.. Manipulacija ti kar gre,, sej bi te lahko povozil sam se mi ne lub pa se lacen sm pa se in se..grem raj na pivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mediji so v rokah vladajočih strank, pa naj si tega želijo ali ne(zavedajo ali ne), zaradi tega (zgolj moje skromno mnenje) si najrazličnejši mediji prizadevajo izoblikovati javno mnenje... na konkretnem primeru če slak reče da je slabo pol se lahko polovico gostov v oddaji prelomi na miljon kosov in tega enostavno ne bodo mogli dokazat nasprotno...

Mediji so v rokah podjetij, običajno kakšne delniške družbe ali družbe omejenke. (tvoje skromno mnenje tukaj je zgolj mnenje, upam, da ga ne bo kdo vzel za suho zlato).

in če slak nekaj zatrdi po krivici, lahko ljudje vse vedno z argumenti (kratkimi in jedrnatimi ter pravočasnimi) obrnejo tako, da bo spoznal zmoto. On je tam zgolj "moderator" - nekdo, ki povezuje razpravo dveh nasprotujočih se taborov in jo občasno podkrepi, če se da, s konkretnimi izsledki raziskav.

on tam ni "raziskovalni novinar" ali nekdo, ki bi imel "mnenje". On "ugotavlja dejansko stanje."

Novinarji pač ne štartamo na določene teme že z izdelanim mnenjem, ampak zgolj z vprašanji... Članki niso napisani vnaprej, ampak potem, ko zberemo čimveč dejstev. Sproti se porajajo nova vprašanja. in tako naprej ...

ti pa govoriš o propagandi - tam je mnenje že vnaprej izdelano, le formulirati ga je treba, da "zadene" ciljno množico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luka Koper je pomembnejsa od motorista ...ker..hmm..zakaj ze???????????

Razložil sem ti, kaj bi bilo kolobarjenje. Težko za razumeti? Ah saj bo šlo. Napiši 100x.

Po tvojem bi morali vsi slovenski novinarji ta trenutek pisati o ljubljanskem motoristu reševalcu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. Cist ta pravi novinar, bravo.. Manipulacija ti kar gre,, sej bi te lahko povozil sam se mi ne lub pa se lacen sm pa se in se..grem raj na pivo

Ne gre za povozit. Če pa imaš kake "skrivne informacije", ki jih pristojni novinarji nimamo - naši poštni nabiralniki čakajo... Informacije preverimo in poročamo o izsledkih.

Če pa misliš, da se morava zdaj tukaj en drugega probat "povozit" ... well, samo zato, ker si ti zaničljivo štartal na moj in polžev poklic , sem bil tudi jaz malo manj mehak do tebe, kot bi bil do povprečnega nevedneža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luka Koper je pomembnejsa od motorista ...ker..hmm..zakaj ze???????????

Ok, bomo poskrbeli, da bo motorist reševalec na prvi strani Dela.. ( I wish I could, emotionally, but professionally... not the right spot. ).

PS: eno je gospodarstvo, drugo zdravstvo, tretje "lokalno dogajanje", četrto notranja politika, peto zunanja politika, šesto "na kolesih" ,sedmo "infoteh", osmo "nedelo" ... saj veš : koncept "vsebinskih sklopov", da ljudje najdejo želene informacije. In znotraj teh "rubrik" so novinarji razporejeni, imajo vsak svoje pristojnosti in področje zaznave/obdelave.

Čao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda a vi novinarji res ne morete brez da bi kar nekaj izmislili in blatili pa kaj vem kaj se.

PREBERI POST SE ENKRAT!!

V drugem stavku sta dve besedi ki govorita o izjemah.

Kako pa ti to razumes je pa tvoj problem. Odgovoril mi pa nisi tko da ce se ker med nama "vadi" si to ti.

Tako da, novinarji so najvecja golazen kar obstaja ceprav ne cisto po svoji lastni krivdi in tisti ki peljejo druzbo v to ali uno smer. Politiki so le lutke v rokah novinarjev...

Če si sposoben, daj to raztolmači tako, da bo videti, da ne mečeš vseh novinarjev v isti koš in da niso "najvecja golazen kar obstaja ceprav ne cisto po svoji lastni krivdi".

Če se pa ne znaš pravilno izražati ,pa pazi , da te to kdaj ne bo spravilo v težave.

Pr ivseh takih "resnih obtožbah" je treba stvari ustrezno formulirati, da s svojim govnom ne poserješ še tistih, ki si tega ne zaslužijo. Razen, če to počneš zgolj zato, ker te tišči srat. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps, ko sem šel na FDV, nisem videl napisa "lutkarska fakulteta". :lol:

PsS: I rest my sword in the corner.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da, novinarji so najvecja golazen kar obstaja ceprav ne cisto po svoji lastni krivdi in tisti ki peljejo druzbo v to ali uno smer. Politiki so le lutke v rokah novinarjev...

V bistvu je Djoko glih taprau za novinarja. Pri kakšnem tovarniškem glasilu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!