Skoči na vsebino

RABIM OPREMO ZA KOPALNICO!!!


Priporočene objave

torej prijatelji urejam si stanovanje in je treba naredit kopalnico. seveda je tu sezona počasi in mi ni za imet stroške zato bi jaz to poceni uredil.

torej rabim:

WC školko, umivalnik in ploščice. ploščice kake čim bolj simpl, brez nekih kičastih vzorcev in če le gre, ne snežno bele, take ko majo v bolnici.

in tu nastopite prijatelji z MS - ve kdo za kakšno robo v kaki kompenzaciji. je kdo gradit nameraval pa si je premislil in mu leži kaj od tega kje? ve kdo za kako super ugodno trgovino,.......

no če ve kdo za kakšne kuhinjske elemente ali kuhinjo ugodno tudi velja :P

hvala

PS: ponudbe lahko tudi na PM!

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy toliko da te spomnim, naslednji teden odpira vrata sejem Dom. V četrtek šibam tja, če maš cajt se pridruži imam eno karto viška. Verjetno bo sejemska ponudba dokaj ugodna napram normalnim cenam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perwy.....plizzzzzzzzzzzzzzzz......

Pejt u štacune.....to ni za na motosvet.........grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......me na neki spominjaš

PM.......detajli,pomoč,veze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy tele stvari so danes tolk poceni da mislim da ne boš prav veliko profitiral nikjer.

Naredi si spisek potem pa en dan po trgovinah in malo primerjat cene.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy te zadeve so zadnje časa zelo poceni, tko, da se ti ne splača iskat rabljene.

Če boš iskal osnovne modele (klasična oblika umivalnika, skreta, banje, ploščic - brez kakih vzorcev in extra oblik) boš prišel skozi z zelo malo denarja.

V okolici LJ je ena trgovina SBS, kjer je ceneje kot v Bumaxih, pa še kvalitetneje.

Pa tudi v Baumaxih se kaj najde na akcijah - moraš prebrat vso uno reklamno solato, ki jo dobiš na dom v kaslc.

Tratnjak Damjan s foruma dela v Baumaxu ..........

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perwy.....plizzzzzzzzzzzzzzzz......

Pejt u štacune.....to ni za na motosvet.........grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......me na neki spominjaš

PM.......detajli,pomoč,veze

prvi razlog da pišem tu je, da se mi ne da iskat vse trgovine od MB do LJ in ker vem da v vsakem mestu obstaja kaka trgovina in da kar nekaj MS-jevcev zida oz je zidalo me zanima če je kdo že naredil "raziskovalno" nalogo na to temo, da meni ni.

drugi razlog je dogodivščina kolega, ki je nakupil robe za pol bajte pa mu en teden po tem en reče "joj kaj nisi povedal, jaz pa sem imel odprto kompenzacijo z eno firmo in bi lahko pol ceneje zrihtal!"

ampak se zaupanje splača, sem že dobil dobre ponudbe na PM in vsak pir ki ga prišparam bo z veseljem stekel v nov sekret .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :(  :slap:

Zakaj si se pa najdu not? :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :friend1: :wub: :wub: :wub: :love1: :004 :004 :004 :004

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si se pa najdu not?

Odgovor je preprost in mislim, da mi ga ni treba razlagati. Vsaj ne javnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo od vas nabijačev material za mene al samo smetite - banda marš v svoje teme!!!!!!!! :angry: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš to sam notri vzidaval?

Ali boš imel majstorja?

Je majster, če bo, zaupanja vreden?

Če je, točno ve, kje v okolici je najceneje in dovolj dobro.

(evo, malo teoretičnega pristopa, ki se mi je lani, ko sem delal kopalnico v LJ, tudi praktično izkazal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!