Skoči na vsebino

Oborožen rop v Šmartnem ob Paki


gic

Priporočene objave

Malo pred 11. uro je oborožen neznanec oropal poslovalnico Banke Velenje oz. Nove Ljubljanske banke v Šmartnem ob Paki. Policijska preiskava še poteka, zato informacij o podrobnostih ropa na celjski policijski upravi še ne dajejo.

Po neuradnih podatkih, je hotel ropar potem, ko je zapustil banko, ukrasti osebni avto, vendar mu je voznik avtomobila to preprečil. Na pomoč sta mu želela priskočiti tudi dva občana, vendar je ropar, oborožen s pištolo, ustrelil proti njima, zato sta si poiskala zaklonišče.

Ropar je streljal tudi proti avtomobilu, ki je ravno takrat pripeljal mimo, in zadel voznika. Po prvih informacijah ga je ranil, vozniku so že nudili zdravniško oskrbo, čeprav za zdaj ni znano, za kakšne poškodbe gre. Ropar naj bi bil zamaskiran, na glavi je imel klobuk, na obrazu pa menda tudi umetno brado.

Kaznivega dejanja je osumljen moški, neznane starosti, vitke postave, visok okoli 180 -190 cm, oblečen v temna elegantna oblačila. V času ropa je imel na glavi temno lasuljo in gumijasto pustno masko.

Vse, ki bi lahko karkoli vedeli o navedenem kaznivem dejanju oziroma storilcu kaznivega dejanja pozivamo, da pokličejo na najbližjo policijsko postajo, telefonsko številko 113 oz. anonimno telefonsko številko policije 080 - 1200.

vir: Radio Fantasy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila je ženska, velika okoli 180-190cm, 129kg, nosila je umetno brado in pritrjen 22cm dildo.

"Halo, 113? Mislim da je moja zena oropala banko...samo malo premalo kil ste predvideli..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žav ne vem pa tudi ovaduh nisem, je pa razumljivo da se ljudje nekako morejo preživeti. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaznivega dejanja je osumljen moški, neznane starosti, vitke postave, visok okoli 180 -190 cm,

jaz že nism bil, opis spljoh ne ustreza

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne druga je tipo naredil uslugo velenskim policistom. Tolk nasmejane jih že dolgo nisem videl, so se lahko cel ljubi dan z prižganimi lučkami vozili sem ter tja pa ustavljali vsakega ki je mel klobuk na glavi v avtu. Tudi okoli 70 letnega starčka z ženo v kombiju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ušel je z našim službenim terenskim vozilom. Moram zjutraj preverit kdo je bil ranjen. Naj bi bil doma iz Š. ob Paki in naj bi ga zadel v ramo.

Me pa čudi, da ga niso uspeli sledit preko sistema sledenja vozil (Ultra), ki bi naj blo vgrajeno. :?

Popravljeno . Popravil lederman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil mu je zadnji cas za banko

Banke vec dolgo tudi ne bodo imeli dosti kesa :OK:

dobro pa ni da je na nedolzne ljudi streljal

pri nas je eden enkrat s krosarjem ukradl denar, na koncu sploh niso vedl kaksne barve celado je imel :hmm:

se jaz sem bil obtozeni, ker sem pac imel moped podoben krosarju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že ve,če je že "fsekalo"?

nč ni blo

"Po skoraj sedmih urah pogajanj pa so se policisti odločili za vdor v stanovanje, ki so ga uspešno izvedli in iz njega privedli samomorilca. Z reševalnim vozilom so ga odpeljali v bolnišnico"

:slap:

narod je vedno bolj nor

"Stanovalec naj bi bil brez slovenskega državljanstva "

sam na srečo ne Slovenci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak, ali se bodo potem držali pravila "ne prizanesi tujcu hudega"? ;) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali, "kdor je brez greha, naj vrže prvi kamen"? :hmm:

(pies: bolj učinkovito bi verjetno bilo pravilo "ne prizadeni izbrisanemu hudega" :hmm: :xx: )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje informacije rekla-kazala pravijo, da je bil malo presenečen, ker je bil denar opremljen z barvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drama v Dravogradu se je zaradi neuspešnih pogajanj končala z nasilnim vstopom pripadnikov policije v stanovanje domačina.

Kriminalisti so 49-letnemu domačinu Pavau Trkulji zaradi utemeljenega suma storitve kaznivega dejanja povzročitve splošne nevarnosti odvzeli prostost in ga bodo po končanem opazovanju v slovenjegraški bolnišnici skupaj s kazensko ovadbo privedli na takojšnje zaslišanje k preiskovalnemu sodniku Okrožnega sodišča v Slovenj Gradcu.

Trkulja je s samomorom grozil že lani poleti zaradi namer gradbene inšpekcije v zvezi z na črno zgrajeno garažo

http://www.24ur.com/naslovnica/slovenija/2...3580.php?Nt5=11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!